skingbranding-banner

Zajímavosti z rybářského trhu #16: Pelety na kapry, které obsahují vysoký podíl atraktivní řepky


Řepka. Geniální surovina, jejíž pověst je v kaprařském světě moc dobře známá. Právě proto je řepka mezi kapraři tolik oblíbená. Jedná se o perfektní surovinu s výraznou olejovou stopou, která láká kapry k záběru. Řepka se používá velice často především jako návnada. Nejčastěji pak rybáři hází samotnou řepku na krmné místo. Ovšem v poslední době je k dostání i jiný typ “řepkové návnady”, například pelety na kapry. A těmi se dneska budeme v našem seriálu zabývat. Představujeme vám novinku na trhu – ŘEPKOVÉ PELETY…

 

ŘEPKOVÉ PELETY

Cena: od 48 korun za 1 kilogram

Výrobek je dostupný na InFish.cz

repkove_pelety_kaprproŘEPKOVÉ PELETY. Novinka na rybářském trhu od českého výrobce KAPRPRO. Tato návnada je opravdu perfektní. Možná by to každý rybář na první pohled ani neřekl, ale ŘEPKOVÉ PELETY mají velice výraznou vůni. Jenže to je účel! Silný odér je totiž pro kapry velice lákavý. Nesmíme zapomenout ani na zbarvení těchto pelet. Výrazná žluto-hnědá barva je perfektním lákadlem na zkušené kapry. Pelety jdou na dně opravdu velice dobře vidět, takže ve vodě vytváří výrazný krmný koberec.

Na těchto nových peletách se nám velice líbí i jejich velikost. Pelety jsou tenké, takže jsou vhodné pro lov kaprů nejrůznějších velikostí. Můžete s nimi lákat kapry menších, středních i trofejních velikostí! ŘEPKOVÉ PELETY jsou určené především ke krmení. Jsou vhodné pro samotné krmení na krmném místě, ale také například pro zatraktivnění nástrahy, kdy ŘEPKOVÉ PELETY stačí přidat do PVA sáčků nebo punčoch.

repkove_pelety_na_kapry

repkove_peletyŘEPKOVÉ PELETY na kapry mají parádní vlastnosti. Po vhození do vody začnou ze sebe vydávat silný rostlinný odér, a také hustý olejovitý film. To dělá právě ona zmíněná řepka. Pozvolný rozpad těchto pelet zaručuje, že na krmném místě vydrží poměrně dlouhou dobu. A to je velice důležité! Pozvolný rozpad totiž slibuje eliminování záběrů od bílé ryby. Díky tomu se tak vyhnete nechtěným úlovkům cejnů nebo velkých plotic.

ŘEPKOVÉ PELETY jsou k dostání hned v několika baleních. Rybáři si mohou tuto novinku obstarat ve 2, 5 nebo 7 kilových baleních. Výrobce tyto pelety dodává v praktických kbelících. Co se týče ceny, tak nejvýhodněji vychází ono největší balení. Pokud to přepočítáme na kilogram, tak 1 kilo těchto pelet vyjde na 48 korun. Parádní cena!

Tip: Kompletní nabídku nástrah od firmy KAPRPRO naleznete na rybářském e-shopu InFish.cz. Nezapomeňte na to, že jen rybářský e-shop InFish.cz má už od 700 korun dopravu zcela ZDARMA!

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

TOP navijáky na kapry od českých značek za pár korun: Čeští rybáři chtějí udělat díru do světa!

admin | přečteno: 661x | 26.01.2021 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky patří k nejvíce diskutovaným součástem rybářské výbavy. Není se …

NOVINKA: Gigantický bivak pro rybáře NASH velký jako „chalupa“! Délka přes 4 metry!

admin | přečteno: 746x | 25.01.2021 | 1 komentář

Rybářský bivak patří k nejdůležitějším součástem výbavy. Je to jednoduché: Pokud …

Geniální pruty z Anglie: Špičkové kaprové děličky pro extrémně daleké hody! Nahazujte daleko!

admin | přečteno: 1057x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Asi každý milovník lovu kaprů ví, že moderní pojetí téhle …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.