DomůAkční nabídkaZajímavosti z rybářského trhu #3: Do tajů moderní kaprařiny. Představujeme nejšpičkovější vrhací...

Zajímavosti z rybářského trhu #3: Do tajů moderní kaprařiny. Představujeme nejšpičkovější vrhací tyče na vnadění!

- Reklama -

Vrhací tyč pro nakrmení návnadou na lovném místě. Geniální pomůcka! A přitom tak jednoduchá! Vrhací tyč na ryby (někdy označována jako kobra nebo cobra) je, jednoduše řečeno, spaciální trubka, do které se nejčastěji dává krmné boilies. S pomocí švihu pak můžete dopravit boilies i několik desítek metrů daleko. Rybář tak má možnost na krmné místo vrhací tyčí nastřílet obrovské množství boilies! Na trhu je nespočet kvalitních vrhacích tyčí. My jsme se ale rozhodli, že vám představíme to nejlepší, co je v kaprařské nabídce k dostání. Představujeme ty nejmodernější, nejkvalitnější a nejlepší vrhací tyče pro rybáře…

 

Vrhací tyč FOX RANGEMASTER CARBON

fox-tycDámy a pánové, dovolte nám, abychom vám představili naprostou špičku mezi vrhacími tyčemi – FOX RANGEMASTER CARBON. Tato vrhací tyč patří díky použitým materiálům k těm nejlehčím a nejpevnějším na rybářském trhu. Vývojáři z anglické firmy FOX použili při výrobě této vrhací tyče karbon – tedy materiál, který slibuje až neuvěřitelnou lehkost a pevnost. Kobra FOX RANGEMASTER CARBON je prostě mistrovským dílem. Tato vrhací tyč je totiž doladěna i do těch nejmenší detailů. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

fox-kobraZačněme u tvaru kobry FOX RANGEMASTER CARBON. Ten je velmi dlouhý a rovný. Jenže tento tvar není žádnou náhodou! Vývojáři z firmy FOX moc dobře věděli, co dělají. Díky tomuto tvaru kulička boilies při švihu získává obrovskou rychlost, a právě proto může návnada doletět do neuvěřitelných vzdáleností. Vrhací tyč RANGEMASTER CARBON se pohodlně drží, a s pomocí povrchové úpravy rukojeti kobra rybářovi nevyletí z ruky ani v tom případě, kdy je mokrá. Další designovou hříčkou vývojářů z firmy FOX je otvor pro plnění kobry. Ten se nachází nad rukojetí, takže boilies nemusíte nepohodlně strkat vrchním otvorem kobry.

Korba FOX RANGEMASTER CARBON je k dostání hned ve dvou průměrech – 20 a 26 mm. Toto rozpětí je logické. Jeden model je vhodnější do teplejších období roku, kdy se loví na větší boilies. Druhá kobra se pak více hodí v pozdním podzimu, v zimě a časně zjara, kdy rybáři s oblibou chytají na menší kuličky.

foxVrhací tyč FOX RANGEMASTER CARBON je tím nejlepším, co rybářský trh nabízí. A proto jsme si pro vás připravili malé překvapení. Již zítra si můžete na InRybar.cz přečíst podrobnou recenzi o tomto zajímavém produktu. Tak nás zítra nalistujte, bude to stát za to…

Tip: Chcete vidět vnadící tyč FOX RANGEMASTER CARBON na vlastní oči? Chcete si ji potěžkat, vyzkoušet, pomazlit se s ní? Pak neváhejte a navštivte rybářské potřeby U Gardona. Přijďte se podívat do té nejlepší speciálky na produkty FOX v Praze!

 

Vrhací tyč 1K – Carbon Sky Sword

sky-sword-carbon-1KA máme tady další bombu! Vnadící tyč 1K – Carbon Sky Sword patří také k velmi zajímavým kouskům na kaprařské trhu. Největší předností této vrhací tyče je její hmotnost – pouhých 59 gramů! Jak je to možné? Kobra 1K – Carbon Sky Sword je totiž vyrobená z velice kvalitního karbonu. Tento kvalitní materiál je vypletený do nádherně jemné struktury, která slibuje velkou pevnost a odolnost. Podobně jako u vnadící tyče FOX má 1K – Carbon Sky Sword speciálně upravenou rukojeť, což zabraňuje vykluzování tyče i při těch nejprudších švizích. Tvar korby 1K – Carbon Sky Sword je oproti konkurentovi z firmy FOX více zahnutý. Podobně jako u firmy FOX jsou vnadící tyče 1K – Carbon Sky Sword dodávány ve dvou velikostech.

 

DUEL! FOX RANGEMASTER CARON versus 1K – Carbon Sky Sword

foxAsi všichni čekáte na jediné – srovnání obou špičkových vrhacích tyčí. Náš verdikt je naprosto jednoznačný – vyhrává vnadící tyč od firmy FOX. Proč? Tvar vnadící tyče FOX RANGEMASTER CARBON má, podle našeho názoru, oproti svému konkurentovi lépe navržený tvar, který slibuje delší hody. Navíc, na kobře od firmy FOX jsou podle nás promakanější detaily – otvor pro vkládání krmného boilies, lepší zpevnění konečné hubice a zajímavěji zpracovaná rukojeť. A ještě něco – obě kobry jsou vyrobené z karbonu, proto jejich pocitový váhový rozdíl není zase až tolik markantní. Tady není o čem diskutovat – FOX RANGEMASTER vnadici-tyc-carbon-sky-swordCARBON je dle našeho uvážení prostě lepším modelem pro kapraře.

Firma FOX to u nás ještě vyhrává s jednou věcí – s cenou! Kobra FOX RANGEMASTER CARBON je k dostání už od nějakých 2970 korun. Vrhací tyč 1K – Carbon Sky Sword pak stojí rovných 3500 korun. A právě u druhé zmíněné kobry nám přijde cena až neuvěřitelně přemrštěná. Navíc, FOX je podle našeho názoru lepším produktem, a proto nás těší, že lepší stojí méně.

 

Vrhací tyč NGT THROWING STICK

ngt-vrhaci-tyc-throwing-stick-20mm-originalNepsaným pravidlem naši rubriky, ve které vám představujeme zajímavé produkty z rybářského trhu, je, že vždy ukazujeme 3 produkty. A ani dneska tomu nebude jinak. Jako třetí vrhací tyč vám dnes ukážeme kobru NGT THROWING STICK. Tento model od anglické firmy NGT je ale jiný, pro rybáře mnohem lépe cenově dostupný. Proto je vrhací tyč NGT THROWING STICK vhodnější spíše pro rybářské začátečníky, kteří by chtěli investovat do své první kobry.

A nutno říci, že právě vnadící tyč NGT THROWING STICK je tou nejlepší volbou. Kobra NGT stojí něco málo přes dvě stovky. Je tedy ideální pro rybáře, kteří si chtějí vnadění s vrhací tyčí vyzkoušet a naučit se to. I když je tato vrhací tyč od firmy NGT levná, rozhodně není nekvalitní. Použité materiály slibují pohodlné používání u vody za každých podmínek. Kobra NGT THROWING STICK je vyrobená z lehkých a odolných materiálů. A je k dostání hned ve dvou průměrech – 20 a 25 mm. Pokud tedy hledáte kobru pro své první začátky, pak jste ji našli. Vnadící tyč NGT THROWING STICK je ideální!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -