DomůAkční nabídkaZajímavosti z rybářského trhu #7: Luxusní woblery, které vypadají jako živé rybky!

Zajímavosti z rybářského trhu #7: Luxusní woblery, které vypadají jako živé rybky!

- Reklama -

Není tomu tak dlouho, co se na rybářském trhu objevily prvotřídní woblery, které věrně kopírují naše původní druhy ryb. Výrobci konečně přišli s naprosto kouzelným tvarem woblerů připomínající oblíbenou kořist rybích predátorů! Do těchto modelů se okamžitě zamilujete! A nejenom vy! Tyhle woblery totiž budou u vody zaručeně fungovat. Rozhodně si tento díl našeho seriálu o zajímavostech z rybářského trhu nenechte ujít…

 

Wobler FOX RAGE Hitcher

wobler-fox-rage-hicherOkoun. Mezi rybáři je jednou z nejoblíbenějších nástražních rybiček. Proč? Okouna totiž milují jak candáti nebo štiky, tak právě i velcí okouni. Účinnost okouna je moc dobře známá mezi rybářskými generacemi už od nepaměti. Ale až teď mají rybáři možnost chytat na „umělé okouny“. Firma FOX RAGE totiž vyvinula geniální modely woblerů, které zmíněného okouna velice věrně kopírují. Pokud se pozorně podíváte na tvar této nástrahy, jistě si toho všimnete. Tento wobler se jmenuje FOX RAGE Hitcher.

fox-rage-hitcherWobler FOX RAGE Hitcher není geniální pouze svým tvarem, ale například i chodem. Chod wobleru FOX RAGE Hitcher připomíná přirozenou rybičku. Nástraha se totiž při vedení hladce kymácí ze strany na stranu, takže ze sebe vydává atraktivní vibrace. Velkým plusem je to, že uvnitř wobleru se nachází i kulička, která upozorňuje dravce na přítomnost nástrahy zvukem. Wobler se vyrábí v hluboce potápivém provedení a hned v 7 barevných variacích. Nejpovedenějším zbarvením je právě napodobenina okouna. Wobler FOX RAGE Hitcher měří 10 centimetrů.

Technické parametry:

  • Délka: 10 cm
  • Barevných variací: 7
  • Vlastnosti: Vhodný wobler na candáty, štiky nebo velké okouny

Kompletní nabídku woblerů naleznete na oficiálních stránkách výrobce FOX RAGE

 

Wobler FOX RAGE Hitcher Jointed

wobler-fox-rage-hitcher-jointedFanoušci dělených woblerů si taky přijdou na své, neboť firma FOX RAGE na ně nezapomněla. Dělené provedení woblerů, které připomínají okouna, se jmenují FOX RAGE Hitcher Jointed. Tento wobler se skládá hned ze tří dílů, díky kterým má wobler FOX RAGE HItcher Jointed velice zajímavý chod. Při vedení tohoto wobleru totiž nástraha ještě lépe napodobuje přirozenou kořist rybích dravců.

fox-rage-hitcher-jointedDalším plusem je, že spoje jednotlivých dílů nástrahy chtě nechtě vydávají zvuk, což je při lovu dravců velkou výhodou. Tyto woblery se rovněž vyrábí v 7 barevných provedeních a délce 10 centimetrů. Tyto dělené woblery FOX RAGE Hitcher Jointed jsou ale, oproti jednodílným woblerům FOX RAGE Hitcher, středně potápivé. Ať už mluvíme o jednodílném nebo děleném wobleru řady Hitcher, musíme uznat, že tyto nástrahy vypadají prostě fantasticky!

Technické parametry:

  • Délka: 10 cm
  • Barevných variací: 7
  • Vlastnosti: Vhodný wobler na štiky, candáty nebo velké okouny

Kompletní nabídku woblerů naleznete na oficiálních stránkách výrobce FOX RAGE 

 

wobler-fox-rage-funk-bugWobler FOX RAGE Funk Bug

Nesmíme ani zapomínat na milovníky lehčích forem přívlače. Forma FOX RAGE totiž přišla i s geniálním modelem wobleru FOX RAGE Funk Bug. Tento typ wobleru je vhodný pro lehčí přívlač, protože měří pouhých 5 centimetrů. Přesto wobler FOX RAGE Funk Bug naprosto perfektně kopíruje přirozenou kořist rybích predátorů. A zejména v provedení, které napodobuje okouna, je naprosto okouzlující!

fox-rage-funk-bugWobler FOX RAGE Funk Bug je k dostání v 7 barevných vaiacích. Některé modely jsou středně potápivé, jiné zase hluboce potápivé. Záleží tedy už pouze na samotném rybářovi, v jakých partiích potřebuje tuto nástrahu používat. Díky malému rozměru wobleru FOX RAGE Funk Bug je právě tato nástraha vhodná především pro lov okounů, tloušťů, anebo i pstruhů.

Technické parametry:

  • Délky: 5 cm
  • Barevných variací: 7
  • Vlastnosti: Vhodný wobler na okouny, tlouště nebo pstruhy

Redakce InRybar.cz

Foto: FOX RAGE

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -