DomůNovinkyAgresivní hejno sivenů dravě útočí na návnadu! Podívejte se na fantastické video!

Agresivní hejno sivenů dravě útočí na návnadu! Podívejte se na fantastické video!

- Reklama -

Česká skupina rybářů, která se jmenuje Rybáři bez hranic, natočila naprosto luxusní podvodní video. Na něm je zachyceno to, jak hejno agresivních sivenů útočí na návnadu. Rybáři tak díky tomuto podvodnímu snímku mají jedinečnou možnost vidět chování těchto ryb při jejich krmení. Toto video je velice povedené! Určitě se na něj podívejte!

I když je siven americký nepůvodním druhem v našich vodách, jedná se skutečně o nádhernou rybu. Jeho zajímavé a nezaměnitelné zbarvení vypadá fantasticky! Pro siveny je charakteristická jejich dravost a agresivita. Proto jsou tyto ryby v našich revírech tolik vyhledávány. Chování těchto ryb při krmení si teď můžete prohlédnout i v nádherném podvodním videu z dílny rybářské skupiny Rybáři bez hranic. Přejeme příjemnou podívanou.

Tip: Získejte kaprový naviják ZDARMA!

Tip: Získejte kaprový naviják ZDARMA!

Siven americký: Jedná se o dravou rybu, kterou zařazujeme do čeledi lososovitých. Svým tvarem těla se od ostatních lososovitých ryb nijak zvláště neliší. Strany jeho těla jsou zploštělé, hlavu má podlouhlou a jeho tlama je osázena celou řadou drobných zubů. Zbarvení sivena amerického je ovšem jedinečně krásné! Jeho hřbet je olivově zelený, na světlých bocích pak má oranžové nebo červené skvrny. Stejným zbarvením, tedy oranžovým nebo červeným, pak hraje i břicho sivena amerického.

Jedná se o nádhernou rybu, která byla do České republiky dovezena z Ameriky. Siven americký žije v početných hejnech. Jeho pohlavní dospělost vrcholí v druhém nebo třetím roce života. Siveni se třou od října do listopadu. Velkou zajímavostí je, že siveni se mohou vytřít i s pstruhy potočními. Křížením těchto dvou rybích druhů vznikne tygrovitá ryba, která ale ztrácí možnost dalšího rozmnožování.

Redakce: InRybar.cz

Video: Rybáři bez hranic (web, Facebook, YouTube)

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -