skingbranding-banner

Zajímavosti z rybářského trhu #9: Nadupaná bižuterie pro milovníky feederu a plavané!


Anglická firma MATRIX si pro milovníky jemného rybaření nachystala celou řadu zajímavých věciček. Teď by měli pořádně nastražit své uši milovníci feederu a plavané. Takové věci jste ještě neviděli! Je libo například splávek, který dokáže přilákat ryby k nástraze? Anebo extrémně jemný monofil, jenž je k dostání v průměru už od 0,07 mm! Hm, pořád nic? A co třeba nová krmítka na pelety, která zaručeně přilákají ryby k nástraze? Dobrá, dobrá, už mlčíme. Jdeme na to!

 

Exkluzivní splávek MATRIX Micro Bagging Wagglers

splavek-MATRIXDo tohoto splávku se určitě zamilujete! Proč? Protože tahle vychytávka skvěle spojuje výhody krmítka a splávku. Ano, přesně tak! Pokud se dobře podíváte, tak si určitě všimnete drobného krmítka na konci splávku MATRIX Micro Bagging Wagglers. To slouží k tomu, aby na něj dal rybář návnadu. Po vhození do vody tak z krmítka začne návnada padat přímo pod splávek, tedy do těšné blízkosti nástrahy. A toto je perfektní zbraní na protřelé ryby! Toto použití je až kouzelně jednoduché, přesto „smrtelně nebezpečné“!

Splávky mají výrazně červenou špičku. Toto zbarvené je cílené, neboť právě rudě červená jde velice dobře vidět i za horší viditelnosti, například při smrákání. Obrovskou výhodou je to, že splávek MATRIX Micro Bagging Wagglers je vyrobený z čirého materiálu, takže nejde u hladiny vůbec vidět! Tuto perfektní vlastnost rybáři ocení zejména při lovu ve vyšších partiích. Opatrné ryby totiž nebude od nástrahy odrazovat „cosi“ na hladině.

Jak už je u firmy MATRIX zvykem, tak právě tato firma si naprosto libuje v užitečných detailech. A ani v tomto případě nenajdeme jedinou chybu! Splávky jsou k dostání hned ve dvou nejpoužívanějších velikostech – v 8 a 10 gramech. Tato gramáž je zcela ideální jak pro lov bílé ryby, tak i pro lov větších kaprovitých ryb. No prostě paráda!

 

Navazovací materiál MATRIX Power Micron

Matrix-Power-MicronGeniální vlákno! Takto bychom mohli popsat velice zajímavý navazovací materiál MATRIX Power Micron. Jedná se o perfektní monofil čiré barvy, který eliminuje jakoukoliv viditelnost ve vodním prostředí. Vlákno nejde jednoduše vidět ani v zimním čase, kdy jsou naše vody křišťálově čisté. A právě takovou vlastnost milovníci jemného rybaření jistě uvítají, neboť právě čirá vlákna jsou tou nejlepší zbraní na opatrné ryby.

Navazovací vlákno MATRIX Power Micron je dodáváno v cívkách o délce 100 metrů. Jedná se tak o skvělou zásobu navazovacího materiálu téměř na celou sezónu. Výborné na tomto produktu je i jeho rozpětí dostupných průměrů. Vlasec MATRIX Power Micron se dodává v průměrech od 0,07 do 0,261 mm! Toto rozpětí tak dovoluje používání vlákna jak pro lov malých kaprovitých ryb, tak i pro lov například velkých cejnů nebo kaprů. Exkluzivní vlastnosti totiž neslibuje pouze vysoká nosnost, ale i obdivuhodná pevnost v uzlu. Opravdu parádní výrobek!

 

Krmítko na pelety MATRIX IN-LINE PELLET FEEDER

krmitka-na-pelety-matrixRevoluční krmítko z dílny anglických vývojářů. To je krmítko na pelety MATRIX IN-LINE PELLET FEEDER. Jedná se o unikátní prototyp krmítka na feeder, které je vhodné zejména pro chytání ryb na pelety. Drobné pelety se totiž v současnosti derou na povrch a milovníci feederu na ně čím dál více raději loví. A na to reagují i samotní výrobci.

Krmítko na pelety MATRIX IN-LINE PELLET FEEDER je fantastické v tom, že má pouze jeden otvor. Proč je tahle vychytávka dobrá? Jednoduše řečeno, otvor je umístěn tak, aby se ryby co nejvíce držely u nástrahy. Toto je moc chytrý detail, který může výrazně zvýšit počet záběrů. Geniální je i jednoduché použití krmítka MATRIX IN-LINE PELLET FEEDER. Stačí jej ze dvou třetin naplnit návnadou, a pak do něj vložit nástrahu s háčkem. Krmítko ale nenecháme poloprázdné! Naopak, doplníme jej až do maxima. Tím docílíme toho, že nástraha bude schovaná v návnadě, takže ryby nerozeznají zradu.

Jak již název napovídá, tak krmítka na pelety MATRIX IN-LINE PELLET FEEDER jsou průběžná. Krmítka na pelety od firmy MATRIX jsou k dostání ve dvou velikostech – malé a střední. A také v různých gramážích – malé 15 a 25 gramů, velké 25 a 35 gramů.

Více informací najdete na oficiálním webu MATRIX

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

VIDEO: Geniální návazec na velké kapry! Úspěšný lov kaprů ve sloupci a na hladině!

admin | přečteno: 422x | 21.05.2018 | Žádné komentáře

Voda se otepluje. Sluneční paprsky se intenzivně opírají do vodní …

Masakr! Obrovské bivaky pro několik rybářů za pár korun! Poslední kusy!

admin | přečteno: 63x | 21.05.2018 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop HIKI.cz si připravil další „lahůdku“. Rybáři na tomto …

NÁVOD: Jak vyrobit geniální nástrahu z drobného partiklu? Tohle funguje na zkušené a opatrné kapry!

admin | přečteno: 1912x | 17.05.2018 | Žádné komentáře

Partikl. Směs semen a zrn, kterou si „nenechá ujít“ žádný …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Pokud náš zpravodaj již odebíráte a chcete jej odebírat i nadále, budeme od Vás potřebovat souhlas se zpracováním osobních údajů. Stačí pouze, abyste níže zadali svůj email a znovu potvrdili odběr zpravodaje. V opačném případě Vám již od 25.5.2018 nebudeme moci zpravodaj zasílat.

Pokud jste již klikli na tlačítko "SOUHLASÍM" v emailu se zpravodajem, pak na tuto zprávu nereagujte.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.