Domů Akční nabídka Zaujalo nás! Kaprové děličky z Anglie za luxusní cenu! A jeden prut dostanete...

Zaujalo nás! Kaprové děličky z Anglie za luxusní cenu! A jeden prut dostanete ZDARMA!

- Reklama -

Anglická firma Wychwood je v porovnání s jinými anglickými firmami trochu v pozadí. A to je obrovská škoda! Právě tahle renomovaná anglická společnost totiž produkuje velmi zajímavé vybavení pro rybáře, které se vyznačuje vysokou kvalitou. A přitom je k dostání za rozumné ceny. Důkazem jsou například špičkové kaprové děličky Wychwood Riot, které nabízí perfektní vlastnosti, přitom jejich cena je více než příznivá. A navíc, pokud si pořídíte dvě děličky, tak třetí dostanete ZDARMA! Pojďme se na tyhle klacky podívat blíže…

 

Kaprové děličky Wychwood Riot

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Velmi oblíbené kaprové děličky od anglické společnosti Wychwood, které rybářům nabízí TOP vlastnosti za hodně rozumnou cenu. Tak například: Multi-modulární konstrukce blanku nabízí naprosto dokonalou akci jak při nahazování, tak i zdolávání! Díky těmto vlastnostem jste schopni s těmito kaprovými děličkami nahazovat skutečně daleko, protože blank má krásně pevný „základ“. Přitom ale při zdolávání ryby cítíte každý její výpad. Lov s těmito pruty je požitek!

Na těchto prutech je zásadní i to, že jsou osázeny velice kvalitními SIC očky. Očka jsou po blanku rozestavěna tak, aby vedla navazovací materiál bez co nejmenšího přebytečného tření. Díky tomu tak naše montáž letí skutečně daleko. Navíc, u prutů v délce 3,60 metrů je první naváděcí očko 50 mm široké, což výrazně napomáhá k delším hodům.

Tyto kaprové děličky jsou k dostání ve dvou provedeních, co se rukojetí týče. První varianta prutů se vyrábí s korkovou rukojetí, druhý typ pak s rukojetí z EVA pěny. Záleží jen na vás, jakou rukojeť preferujete. Pokud se ptáte na náš názor, tak my máme v oblibě korkovou rukojeť – při lovu se krásně drží, a navíc vypadá mnohem elegantněji. Luxus!

Kaprové děličky Wychwood Riot jsou k dostání v několika délkách a gramážích. Rybář si může vybrat pruty v délce 9, 10 a 12 ft. Dále, pruty jsou k dostání v gramážích od 2,75 do 3,25lb. Tak jaký typ prutu si vyberete? Ty kratší jsou vhodnější při lovu na menších řekách nebo rybnících, anebo při lovu z lodě. Delší pruty jsou klasické děličky, které využijete na velkých přehradách nebo řekách typu Labe.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Při koupi dvou kaprových děliček Wychwood dostanete třetí prut stejné modelové řady zcela ZDARMA

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Wychwood: Anglická kvalita za super peníze!

Anglická společnosti Wychwood je výrobce celé řady rybářského vybavení, které je dostupné za opravdu luxusní peníze! Ať už hledáte kaprovou děličku, naviják nebo třeba rybářské křeslo, tak se rozhodně podívejte na sortiment od této anglické firmy. Za rozumné ceny můžete získat TOP produkty, které se vyznačují vysokou kvalitou a špičkovými vlastnostmi. Nenechte si ujít kvalitu za rozumnou cenu!

Rybářské potřeby Wychwood si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -