skingbranding-banner

Úspěšný lov kaprů: Ovocná bomba! Jednoduchá příprava krmení do teplé vody! Jak na to?


Lov kaprů na krmítko patří k nejúspěšnějším metodám lovu kaprů. A není se čemu divit! Poblíž naší nástrahy leží atraktivní návnada, která láká kapry. Aby ale naše krmení bylo skutečně účinné, je zapotřebí ho připravit s „maximální péčí“. Ne, nebojte se! Nejde o nic složitého ani drahého! Jde spíše o to, abyste si dávali záležet při promíchání, a také při odležení. Každá minuta se počítá! Pojďme si ukázat, jak připravit kvalitní krmení na kapry za pár korun!

V letním období hodně dobře fungují ovocné a sladké příchutě. Aby tyto příchutě ale fungovaly, je zapotřebí, aby měly koncentrovaný odér. Právě díky tomu dokáže takové krmení ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu, která dokáže přilákat kapry k nástraze i z větší vzdálenosti. Jaké příchutě do teplé, letní vody používat? Nám nejvíce funguje například jahoda, med nebo vanilka. Na sladké příchutě kapři reagují vždy spolehlivě! Proto je dobré je používat i do krmení!

Princip této přípravy krmení je naprosto primitivní: Připravte si základní krmnou směs – buďto si kupte základní krmnou směs, anebo si vezměte z domu strouhanku, do které ještě natrhejte kusy pečiva. To bude stačit! A než celé krmení zalijete vodou, tak do něj nalijte nějaký koncentrovaný tekutý atraktor. Vše POŘÁDNĚ promíchejte a nechcete odstát. Ideálně 10 až 15 minut. Ono promíchání je opravdu důležité, aby se atraktor dostal do co největšího množství krmení! Díky tomu, že do krmení nalijete první tekutý atraktor, tak ono dostane velmi zvláštní konzistenci. A až poté vše zalijte klasicky vodou a vytvořte jednoduché krmení! Ale bacha! S vodou to nepřehánějte – je lepší nechat krmení tužší (déle vypouští vůni).

Ještě ale nemáme hotovo! Teď vezměte zmíněný tekutý atrkator – trošičku ho nalijte do mělké nádoby, a v ní ještě vyválejte přichystané krmení. Jak? Například tak, že v něm vyválíte krmnou kouli na krmítku, anebo krmení v PVA punčoše. A vše nechte zase odstát! Na krmení se vytvoří nádherný „obal“, který přispěje k ještě lepšímu lákání kaprů! Pamatujte: Pořádně promíchat a nechat odstát!

Princip přípravy krmení na léto je naprosto jednoduchý, přitom ale perfektně funguje. Tento postup je ale jiný v tom, že si opravdu hrajete s tím, aby bylo krmení pořádně nasáté atraktivní surovinou. Mnoho rybářů totiž dělá to, že dělá pouze krmení bez tekutého atraktoru, anebo nenechá tekutý atraktor pořádně vsáknout. To je škoda! Protože právě přidáním tekutého atraktoru výrazně vylepšujete vaše krmení a zvyšujete šanci na úspěch! Na to pamatujte!

 

Sladké a ovocné CSL KAPRPRO

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Jedno z nejlevnějších CSL na rybářském trhu! V porovnání s jinými firmami je tohle CSL k dostání za naprostou „lidovku“. Ovšem! To, že je toto CSL jedno z nejlevnějších, tak to neznamená, že není kvalitní. Naopak! CSL KAPRPRO má velmi zajímavou konzistenci, díky které tento tekutý roztok ve vodním prostředí vytváří hustý kal. Takže naše krmné místo je viditelné i z velké vzdálenosti. Luxus!

Další obrovskou a zcela zásadní předností je ostrá vůně tohoto CSL. I když si vyberete nějakou ovocnou nebo sladkou příchuť, okamžitě vás překvapí krásná vůně, která je skutečně intenzivní. A právě díky tomu toto CSL vytváří ve vodním prostředí koncentrovanou pachovou stopu, která dokáže přilákat kapry i z větší vzdálenosti. Paráda!

Jaké příchutě na léto doporučujeme? Jednoznačně jahodu, med nebo vanilku. Všechny tyto příchutě se perfektně hodí pro lov kaprů v teplé, letní vodě. Paráda! Pokud máme vybrat z těch tří zmíněných příchutí, tak nám nejlépe jezdí jahoda. Ta je fakt perfektní! Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO.cz

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný oblek pro rybáře (kalhoty + bunda) od německé firmy! TOP kvalita!

admin | přečteno: 4232x | 19.01.2021 | 1 komentář

Rybáři po celém světě jsou zvyklí na to, že cokoliv …

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 2824x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9475x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.