DomůAkční nabídkaZaujalo nás! Kvalitní bivak pro rybáře do silného deště i větru! Tenhle...

Zaujalo nás! Kvalitní bivak pro rybáře do silného deště i větru! Tenhle bivak čeští rybáři milují!

- Reklama -

Bivaky pro rybáře patří k velice klíčovým součástem rybářské výbavy. A to zejména v nehostinných měsících v rybářské sezóně. Takhle: Pokud nemáte k dispozici kvalitní rybářský bivak, pak se může pobyt u vody proměnit v hotový horor. Kvalitní bivak pro rybáře oceníte především za silného deště, anebo dokonce při sněžení, nebo při silném větru. V takových chvílích je zapotřebí mít nad hlavou pevnou a odolnou střechu. Za poslední sezóny patří k nejvíce populárním bivakům z „kategorie lepších“ tento rybářský bivak…

 

Bivak MIVARDI New Dynasty

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je ON! Jeden z nejvíce populárních rybářských bivaků na česko-slovenském trhu. První věc, která vás na tomto bivaku zaujme, jsou jeho rozměry. Ty jsou totiž obrovské! Rozměry bivaku jsou 325 x 295 x 165 centimetrů. Pod střechu se tak vlezou naprosto pohodlně 2 rybáři, v krajní nouzi i 3. Právě obrovský prostor patří k velkým plusům tohoto rybářského bivaku.

Další věcí, kterou česko-slovenští rybáři nejvíce oceňují, je obrovská odolnost pláště. Plášť bivaku MIVARDI New Dynasty je zhotoven z materiálu M-Tec 410, který se vyznačuje obrovskou odolností a pevností. Takže i když bude silně pršet nebo sněžit, anebo foukat, tak to nevadí. Pod střechou tohoto bivaku budete v maximálním pohodlí a maximálně chráněni. Plášť má vodní sloupec 10 000 mm, takže do bivaku se nedostane voda ani za hodně silného deště.

Další gigantickou předností bivaku MIVARDI New Dynasty je jeho bytelná konstrukce. Ta se skládá z 19 mm zesílených trubek. Tyhle trubky nepoloží ani hodně silný uragán! Navíc, k maximální stabilitě přispívá i aerodynamický tvar bivaku, který při silném větru neklade takový odpor, takže vítr krásně „klouže“ po stěnách bivaku.

Samozřejmostí je pevná podlaha, která zabraňuje tomu, aby se dovnitř dostala voda. Častokrát se totiž stane, že při silných deštích voda teče po ztvrdlém břehu, a dostane se pod stěnami bivaku dovnitř. Tady to nehrozí! Podlahu si můžete k bivaku připevnit s pomocí suchých zipů, takže budete maximálně chráněni i ze spodu.

Bivak pro rybáře MIVARDI New Dynasty nabízí i velice chytré „detaily“ – například 4 úchyty na pruty, které naleznete v přední části bivaku. Pruty jednoduše opřete o bivak, zajistíte, a můžete je například nastražit nebo navázat. Další příjemnou věcí jsou pevné zipy, které zaručují dlouhodobé a bezproblémové používání. Luxus!

Bivak pro rybáře MIVARDI New Dynasty si díky své vysoké kvalitě a TOP vlastnostem získal srdce mnoha rybářů. Když se v česko-slovenských rybářských diskuzích zeptáte na tento bivak, pak vám ho doporučí drtivá většina spokojených rybářů. Pokud hledáte kvalitní, prostorný a bytelný bivak, který vám vydrží ohromnou spoustu rybářských sezón, tak potom sáhněte po bivaku MIVARDI New Dynasty. Nezklame vás!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Jako nevypadá špatně, ale co na tom proboha stojí deset papouchů? 😀 I za dva bych se rozmýšlel, jestli místo něj nekoupit levný rodinný stan …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -