DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Luxusní bivak z Anglie za 20 000 korun! Bude spolehlivě sloužit „do...

Zaujalo nás: Luxusní bivak z Anglie za 20 000 korun! Bude spolehlivě sloužit „do konce života“

- Reklama -

Anglické produkty pro rybáře patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu. A ono se není čemu divit! Firmy z kaprařské Mekky kladou velký důraz na vlastní vývoj nových produktů. Právě proto obrovská část špičkových novinek přichází právě z Ostrovů. Tak jako nové bivaky pro rybáře NASH Titan T2 MK II. Tenhle bivak sice stojí na „české poměry“ dost peněz, ale přesto se do něj okamžitě zamilujete. A to především díky kvalitě a prvotřídnímu zpracování. Takových bivaků na trhu moc není! Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Bivak pro rybáře NASH Titan T2 MK II

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální bivak, jehož kořeny je třeba hledat v legendární řadě Titan. Ano, právě tahle řada bivaků je vlajkovou lodí anglické společnosti NASH, kterou si zamilovalo obrovské množství rybářů po celé Evropě. A ono se není moc čemu divit! Bivaky NASH Titan odjakživa zaručovaly maximální spolehlivost a vynikající vlastnosti. A to samé platí u této nové řady bivaků Titan…

Model rybářského bivaku NASH Titan T2 MK II nabízí fakt prvotřídní vlastnosti. Musíme začít prostorem: Pod střechou tohoto bivaku je ho fakt hodně! Rybářský bivak NASH Titan T2 MK II má maximální šířku 340 centimetrů, což je dostatek prostorou pro dvě lehátka a hromadu další batožiny, kterou je nutné mít po ruce. Přední šířka bivaku má potom 308 čísel, což je zase hodnota, kterou jen tak nějaký bivak nenabídne.

VIDEO: Jak vypadá TOP bivak NASH Titan T2 MK II u vody? Mrkněte na video!

U těchto bivaků je zcela zásadní a klíčová jedna výhoda: Maximální stabilita! Konstrukce je zhotovena z prvotřídních materiálů, a navíc nabízí takovou stabilitu, že ani ten nejsilnější vichr nemá nejmenší šanci rybáře ohrozit. Ano! I právě proto jsou bivaky NASH Titan s tak velkou oblibou používány na těch nejtěžších vodách, kdy v nepříznivých měsících panují silné vichry. V tomhle bivaku bude vždy bezpečno!

Samozřejmostí je, že tento bivak od anglické společnosti NASH nabízí hned několik možností, jak si nastavit přední panel bivaku. Ten lze třeba úplně zavřít, anebo na něm lze vytvořit průhledné okno, takže rybář krásně vidí před bivak na pruty. Velkou předností také je to, že bivak pro rybáře NASH Titan T2 MK II nabízí dokonalou moskytiéru, která stoprocentně zabrání průniku nepříjemného hmyzu pod střechu bivaku. Luxus!

Ano, tento bivak je dostupný za hodně netradiční cenu. Přesto v tomto případě to jde prostě chápat. Bivak pro rybáře NASH Titan T2 MK II je fakt fantastický! Kromě obrovského prostoru nabízí například i dokonalý plášť a perfektní konstrukci, což v součtu dává dohromady bivak pro rybáře, který bude sloužit naprosto bezproblémově dlouhé roky!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

TOP bivaky pro rybáře NASH nejlevněji na Chyť a pusť

Teď jsme si představili jeden z klenotů od anglické společnosti NASH. Pokud hledáte něco levnějšího, ale pořád v TOP kvalitě, pak se podívejte na ostatní bivaky NASH. V širokém sortimentu lze pořídit i levnější modely, které ale nabízí stejnou prvotřídní kvalitu a dokonalé vlastnosti. Nezapomeňte na to, že TOP bivaky pro rybáře od anglické společnosti NASH seženete na rybářském e-shopu Chyť a pusť za nejnižší ceny!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nadupané bivaky pro rybáře NASH za nejlepší ceny!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -