skingbranding-banner

Zaujalo nás: „Masážní“ křeslo pro rybáře, které vyhřívá záda! Dostupné za super nízkou cenu!


Na rybářském trhu je obrovské množství rybářských produktů, které nabízí perfektní vlastnosti, skvělé zpracování, a přitom jsou dostupné za zajímavé peníze. Přesto ale mají tu smůlu, že rybáři o nich příliš nevědí. Tak jako například o skvělém křesle RS od slovenské firmy Delphin. Toto křeslo pro rybáře má naprosto dokonale tvarované opěradlo, které navíc dokáže ohřívat rybářova záda. Tohle ohřívání pochopitelně oceníte především při vycházkách ve studeném počasí. Pojďme se na tohle zajímavé rybářské křeslo od slovenské firmy Delphin podívat blíže…

 

Rybářské křeslo Delphin RS

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové křeslo pro rybáře od slovenské firmy Delphin za suprové peníze! První věcí, která vás na tomto rybářském křesle zaujme, je jeho opěradlo. Opěradlo na tomto křesle nabízí výrazné vyztužení v oblasti beder, což zásadně přispívá k maximálnímu komfortu u vody. Tohle křeslo pro rybáře budí dojem, jakoby bylo snad masážní! Upozorňujeme, že na tomto vyztužení se člověk stává okamžitě „závislý“, protože záda jsou při sezení krásně vyztužená a posezení je opravdu luxusní! Jiné křeslo pro rybáře už prostě nebudete chtít. Luxus!

K perfektnímu posezení u vody pak přispívají i rozměrné podpěrky o ruce, o které se můžete pohodlně opřít. V momentě, kdy si opřete ruce a budete mít krásně vyztuženou páteř, pak to kolikrát rybáře nutí až ke spánku. Tohle je fakt pohoda! Rozměrné područky pak slouží také k tomu, že si můžete nastavit polohu opěradla přesně do takové polohy, která je pro vás nejpohodlnější. Bomba!

K maximálnímu pohodlí přispívají i velké rozměry. Rozměr sedáku je 52 x 52 centimetrů, výška zádové opěrky je potom 70 čísel. Tohle jsou naprosto dostačující rozměry i pro pořádně urostlého rybáře. Nikde vás nebude nic tlačit ani svírat, prostě luxusní pohodlí! Výšku sedáku si pak můžete volit od 35 do 48 centimetrů. A nosnost? Neuvěřitelných 180 kilo!

Vynikající věcí je i potah z pevné látky. Díky tomu je křeslo velmi odolné, takže se vám neprošoupe po jedné sezóně, jako jiné modely. Na tomto materiálu milujeme ještě jednu věc – snadnou omyvatelnost. Kolikrát se stane, že rybář křeslo zašpiní třeba kouskem hlíny. V tomto případě stačí vzít kartáč a vlažnou vodu a během několika vteřin je vše zase čisté. Ten materiál je fakt luxusně praktický!

Tajným trumfem tohoto křesla pro rybáře je bederní vyhřívání! Na zadní části bederní opěrky rybář nalezne zipsovatelný otvor, do kterého lze vložit 2 ohřívače Delphin Arctic (nejsou součástí křesla). Tyto speciální pomůcky lze jednoduše vložit do tohoto otvoru v oblasti beder, takže rybář bude i přes chladné dny krásně v teple. A to v těch nejcitlivějších místech! Není totiž nic horšího než chlad na ledvinách, který může skončit i nepříjemnými zdravotními potížemi. Tohle je fakt hodně chytré řešení!

Pokud hledáte praktické křeslo pro rybáře, které nabízí obrovský prostor, maximální pohodlí, vysokou nosnost, špičkové zpracování, a přitom je dostupné za opravdu libovou cenu, pak se rozhodně podívejte na toto rybářské křeslo Delphin RS. Jedná se o skvělý produkt, který je ale rybáři naprosto neprávem opomíjen. Dopřejte si maximální pohodlí za super nízkou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný oblek pro rybáře (kalhoty + bunda) od německé firmy! TOP kvalita!

admin | přečteno: 4283x | 19.01.2021 | 1 komentář

Rybáři po celém světě jsou zvyklí na to, že cokoliv …

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 2849x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9479x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.