Domů Novinky Jakub Vágner otevírá nový soukromý revír! Nasadil do něho stovky velkých kaprů!

Jakub Vágner otevírá nový soukromý revír! Nasadil do něho stovky velkých kaprů!

- Reklama -

Jakub Vágner otevírá už v neděli 5. dubna nový soukromý revír! O jakou vodu jde? O jezero Medenice. Jedná se tak o další soukromou lokalitu, kterou známý rybář bude provozovat. Na sociálních sítích se objevila jak videa přímo z jezera Medenice, tak ale i fotografie nasazovaných kaprů. A Jakub Vágner do této nové vody nasazuje opravdu hodně velké ryby! Podívejte se na novou soukromou lokalitu našeho nejznámějšího rybáře…

Nové jezero Medenice se nachází blízko obce Paběnice jen 5 minut od nejznámější vodní plochy Jakuba Vágnera – od jezera Katlov. Tato nová vodní plocha má rozlohu 10 hektarů, takže nabízí opravdu zajímavou rozlohu pro klidný a pohodový rybolov. Klidný a pohodový rybolov zaručuje i nízký počet lovných míst. Na celé vodní ploše naleznete jen 9 rybářských „fleků“. Hloubka jezera se pak pohybuje od 1,7 do 4 metrů.

NEPŘEHLÉDNĚTE: „Masážní“ křeslo pro rybáře, které vyhřívá záda! Za super cenu!

Pravidla rybolovu na jezeru Medenice se podobají pravidlům na drtivé většině soukromých vod. Rybáři mohou sice rybařit na háčky s protihrotem, ovšem přísně zakázané jsou háčky typu Long Shank. Samozřejmostí je, že rybáři musí používat únikové montáže, minimální průměr vlasce na navijáku musí být 0,30 mm. Zakázané jsou pletené šňůry a olověnky. Důležitým pravidlem je například také to, že rybáři se s rybami nad 15 kilo musí fotit ve vodě.

Co se týče rybí obsádky: V jezeře Medenice jsou dominantní rybou kapři. Na webu jezera se píše, že ve vodě jsou nádherní šupináči, lysci a řádkáči o váze okolo 20 kilo. Ale vzhledem k charakteru vody lze očekávat, že tyto ryby budou mít v krátké budoucnosti i 30 kilo. A třeba na sociálních sítích se objevila informace, že v jezeře Medenice se nedávno objevilo hned 300 nádherných kaprů.

Cena povolenky začíná na 1000 korunách za 24 hodin. Ovšem, čím více stráví rybář času na jezeře, tím lepší cenu za 1 den dostane. Například, pokud rybář zakoupí povolenku na 7 a více dní, pak ho den rybaření na Medenici vyjde na 800 korun. Navíc, správci jezera si pro rybáře připravili i zajímavou slevovou akci, kdy rybář může získat až 25 % slevu na povolenku…

NEPŘEHLÉDNĚTE: „Masážní“ křeslo pro rybáře, které vyhřívá záda! Za super cenu!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: katlov.com

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

8 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -