DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Nadupané křeslo pro rybáře, které „masíruje“ krční páteř! Dostupné za...

Zaujalo nás: Nadupané křeslo pro rybáře, které „masíruje“ krční páteř! Dostupné za super cenu!

- Reklama -

Rybářské křeslo je základem k pohodlnému posezení při rybaření. Přesto hodně rybářů výběr rybářského křesílka podceňuje. A to je velká chyba! Pokud totiž rybář vybere nesprávné křeslo na ryby, pak se posezení v přírodě změní na hotový horor. Ale zase bacha! Tím netvrdíme, že je nutné vybrat to nejdražší rybářské křeslo, abyste si u vody hověli. To ani náhodou! Na rybářském trhu jsou totiž k vidění perfektní rybářská křesla za super nízké ceny. A přitom nabízí spoustu zajímavých vychytávek. Jako například toto levné křeslo pro rybáře od české značky Giants Fishing, které dokonce „masíruje“ krční páteř…

 

Sedačka Giants Fishing Chair Gaube XT

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Letošní novinka od české firmy Giants Fishing, která se stala okamžitě hitem na rybářském trhu. A není se čemu divit! Toto levné křeslo pro rybáře nabízí opravdu skvělé vlastnosti za hodně rozumné peníze. Ano! Jen málokdo by si na „první dobrou“ pomyslel, že toto křeslo pro rybáře je k dostání za takto rozumnou cenu. Nízká cena je prvním opravdu hodně velkým plus!

Dalším velkým plusem je to, že toto křeslo nabízí super prostor pro sezení. Rozměry křesla jsou 47 x 56 x 42 x 89 centimetrů. Co z toho plyne? Tyto rozměry slibují to, že na sedák křesla se pohodlně posadí i rybář s rozměrnějším pozadím a širšími stehny. A nikde ho nebude nic nepříjemně svírat a tlačit. A dále: Toto křeslo nabízí opravdu luxusně prostorně opěradlo, které je zase dostatečně prostorné i pro hodně urostlého rybáře. Mimochodem, nosnost křesla je 130 kilo…

VIDEO: Jak vypadá křeslo pro rybáře Giants Fishing Chair Gaube XT

Ještě k tomu opěradlu: Pozorní rybáři si jistě všimli, že na jeho vrchní části je neobvykle tvarované opěradlo. A tohle je z našeho pohledu zcela revoluční věc! Toto opěradlo totiž naprosto dokonale vyztužuje při sezení rybářovu krční páteř, takže posezení na tomhle křesle pro rybáře je naprosto dokonalým zážitkem. A pozor! Toto opěradlo krční páteře jde nastavit! Ale upozorňujeme vás, že na tomhle rybářském křesle se sedí tak pohodlně, že to kolikrát svádí ke spánku. Tak bacha, ať neusnete a nepřijdete o rybu!

Na tomto křesle oceňujeme i velmi jednoduchou konstrukci, která zaručuje to, že křeslo pro rybáře okamžitě postavíte a zase sbalíte. Na konstrukci se nám líbí i to, že je bytelná, takže vydrží používání i v těžkých podmínkách. Konstrukce křesla je zhotovena z kvalitní ocele o průměru 22 a 25 mm. I když tato konstrukce nabízí opravdu suprovou bytelnost, tak přesto je krásně lehká. Křeslo pro rybáře váží jen 6,8 kilo, takže se nepronese ani při krátkodobých vycházkách k vodě, kdy je zapotřebí ujít i několik kilometrů na lovné místo. Super!

Samozřejmostí na tomto křesle pro rybáře jsou široké koncovky. Ty jsou protiskluzové, takže křeslo bude skvěle držet i na hodně podmočeném nebo kluzkém povrchu. Navíc, rozměrná plocha koncovek zabraňuje například tomu, aby se křeslo bořilo do měkkého povrchu. Nohy lze samozřejmě výškově nastavit, takže rybář bude sedět vždy rovně i na hodně členitém terénu. Za tohle fakt palec nahoru!

Tohle perfektní křeslo pro rybáře od české firmy Giants Fishing nabízí fakt luxusní vlastnosti – je bytelné, je rozměrné, je extrémně pohodlné, má jednoduchou konstrukci. Těch plusových bodů je fakt hodně! A přitom je dostupné za suprovou cenu. Pokud hledáte levné rybářské křeslo, pak se podívejte právě na toto. Nezklame vás!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -