DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Nadupaný rybářský stojan na pruty za super nízkou cenu! Váží...

Zaujalo nás: Nadupaný rybářský stojan na pruty za super nízkou cenu! Váží jen 2 kila

- Reklama -

Kvalitní stojan na pruty je základem pro „bezpečný“ rybolov. Jen stabilní rybářský stojan nám zaručuje to, že naše kaprové udice s navijáky budou bezpečně stabilizované na břehu, a že nehrozí jejich poškození. Na rybářském trhu je obrovské množství rybářských stojanů, což může výběr tohoto druhu vybavení paradoxně komplikovat. Dokážeme na česko-slovenském rybářském trhu najít stojan na pruty, který bude levný, ale přitom kvalitní? Určitě! Jeden takový nabízí česká značka Zfish, která má v sortimentu vynikající stojan za rozumné peníze…

 

Stojan na pruty Zfish Hi-Pod Long Legs

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je fakt vynikající stojan na pruty od české značky Zfish! V čem nás tak uchvátil? I když se jedná o velmi bytelný a prostorný stojan na pruty, tak přesto je nádherně lehký! Tento „kousek“ váží pouhé 2 kilogramy, takže je jako dělaný i pro krátkodobé vycházky k vodě, které trvají jen několik hodin. Ano! Tento lehký stojan na pruty se v žádném případě k vodě nepronese! Maximální komfort pak slibuje i transportní taška, ve které je možné stojan k vodě přepravovat. Super!

Na tomto stojanu oceňujeme ještě jednu zásadní věc – naprosto jednoduchou konstrukci. Díky jednoduché konstrukci rybářský stojan Hi-Pod Long Legs od české značky Zfish okamžitě postavíte a zase sbalíte. Tudíž u vody se nezdržujete zdlouhavým (a otravným) sestavováním stojanu. Velký palec nahoru! Ale znova: I když je konstrukce tohoto stojanu opravdu jednoduchá, neznamená to, že není „kvalitní“ To ani náhodou! Obrovskou předností tohoto stojanu je skálopevná stabilita, což rybář ocení i v těch nejhorších povětrnostních podmínkách.

VIDEO: Jak vypadá levný stojan na pruty Zfish Hi-Pod Long Legs?

Co se týče rozměrů stojanu Hi-Pod Long Legs: Jeho délku lze nastavit od 75 do 130 centimetrů, takže na stojan se vlezou nejrůzněji dlouhé pruty na ryby. Velkou výhodou je docela široké rozpětí délky dlouhých nohou, kterou lze nastavit od 78 do 146 centimetrů. Díky tomu s tímto stojanem budete bezproblémově rybařit i na rozvodněných vodách, anebo jej můžete umístit dále od břehu (před zatopenou vegetaci). Bomba! Krátké nohy pak lze nastavit do výšky od 30 do 50 centimetrů. Super!

Ještě k hrazdám: Přední hrazda má délku 50 centimetrů, ta zadní pak 45 centimetrů. Ne, tohle fakt není výrobní vada! Jedná se o velmi chytrý detail, který nám zaručuje to, že špičky našich udic budou krásně od sebe, což je velmi praktické při zvedání udice ze stojanu, anebo při záseku. Super, že na tohle vývojáři mysleli!

Tento rybářský stojan na pruty od české značky Zfish je fakt perfektní! Nabízí super nízkou hmotnost, široké rozpětí nastavitelnosti délky a výšky, velké množství místa pro rybářské udice nebo třeba perfektní stabilitu a jednoduchou konstrukci. No, pokud si právě pokládáte otázku, jaký stojan na pruty vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky Zfish! Za ty peníze asi není co řešit…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné stojany na pruty od české značky Zfish

Česká značka Zfish je mezi česko-slovenskými rybáři velmi oblíbená díky tomu, že nabízí vysoce kvalitní rybářské vybavení za velmi rozumné peníze. Rybáři si mohou vybírat obrovské množství rybářských produktů za super nízké ceny. A to samozřejmě platí i o kvalitních stojanech. Stojany od české značky Zfish nabízí celou řadu kvalitních vlastností, ale přitom jsou dostupné za super nízké ceny. Tohle je prostě sázka na jistotu!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prohlédněte si levné stojany na pruty od české značky Zfish!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -