skingbranding-banner

Zaujalo nás: Nejlevnější nahazovací echolot na trhu? Tenhle můžete mít za lidovou cenu!


Nahazovací echolot pro rybáře je v posledních letech velmi vítaným pomocníkem při rybaření na neznámých vodách. Pokud rybář jede na neznámou lokalitu, pak je nejjednodušším způsobem ji probádat s pomocí nahazovacího echolot. Právě nahazovací echolot pro rybáře velmi rychle a snadno prozkoumává vodu, takže rybář tak okamžitě získá ty nejdůležitější informace, které potřebuje vědět. Hodně rybářů je přesvědčeno o tom, že rybářský nahazovací echolot stojí půl výplaty. Kdysi možná! Ovšem doba jde neustále dopředu, takže na rybářském trhu jsou i levné nahazovací echoloty pro rybáře. Pojďme se na jeden takový teď podívat…

Jen si to představte: Stojíte na břehu neznámé vody a máte před sebou jen několik hodin, anebo třeba jen víkendové rybaření. V takovou chvíli chce rybář co nejvíce využít čas pro rybaření, a ne aby lítal okolo vody a hledal složitě ta nejlepší místa. Teď je prostě nejsnadnější vytáhnout „kuličku z kapsy“, tu připnout na prut s navijákem a připojit ji k mobilu. Ano! Tak snadné je používat nahazovací echolot pro rybáře! Ale znova: Některé přístroje nejsou zrovna nejlevnější. Přesto ale na rybářském trhu jsou i levné nahazovací echoloty, které jsou dostupné za rozumné peníze. Jako třeba tento!

 

Nahazovací echolot Deeper Start Fishfinder

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších nahazovacích echolotů na rybářském trhu, který rybáři velmi rádi používají třeba na řekách. Důvod je zcela zřejmý: Naprosto luxusní cena! Za opravdu nízkou cenu přitom dostanete značkový přístroj, který pochází z „dílny“ společnosti Deeper, která patří k předním výrobcům nahazovacích echolotů. Rybáři mají tuto značku moc rádi díky její spolehlivosti a kvalitě…

Co nabízí tento levný nahazovací echolot Deeper Start Fishfinder? Rybář díky tomuto echolotu zjistí ty nejpodstatnější informace, které při lovu potřebuje. Jaké například? Rybář například dostane zcela zásadní informace o reliéfu dna, takže bude okamžitě vědět, kde se nachází zajímavé terénní zlomy, anebo například potopené překážky či vodní vegetace. Právě tyhle informace jsou samozřejmě zcela zásadní při rybaření.

VIDEO: Nahazovací echolot pro rybáře Deeper Start Fishfinder

Další informace, které rybář dostane, se týkají například hloubky na daném místě. Rybář tak přesně ví, jak velká hloubka se pod jeho sondou na daném místě pod hladinou schovává. I tyhle informace jsou samozřejmě naprosto zásadní. Tento levný nahazovací echolot pro rybáře Deeper Start Fishfinder měří až do hloubky 50 metrů, takže je vhodný na drtivou většinu tuzemských revírů.

Velkou výhodou tohoto echolotu je, že má vysokou výdrž baterie. Ta totiž vydrží dlouhých 6 hodin, takže rybář může zkoumat neznámou vodu opravdu hodně dlouhou dobu. Toto bezdrátové zařízení lze připojit k mobilům se systémem IOS 11.0 po nejnovější verze a Android 4.4 po nejnovější verze. Echolot má provozní teplotu v podmínkách od 0 do 40 stupňů Celsia.

Tento levný nahazovací echolot je samozřejmě vhodný především pro klasické rekreační rybaření, kdy rybář chce rychle zjistit, co se nahází na neznámé vodě, kterou navštívil. Tento přístroj je velmi vhodný i při rybaření na řekách, anebo třeba na menších stojatých vodách, kdy rybář nechytá daleko od břehu. Pokud chcete levný nahazovací echolot, který nestojí příliš peněz, pak je nahazovací echolot Deeper Start Fishfinder tím nejlepším řešením.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 5431x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 4081x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 4958x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Komentáře

  • Ááá, někdo se probudil, už dlouho ho mám, ale všichni musej mít ty drahý a zbytečně 😂🤣

  • Shit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.