DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Nenápadný elegán! Špičkový kaprový naviják za hodně rozumné peníze!

Zaujalo nás: Nenápadný elegán! Špičkový kaprový naviják za hodně rozumné peníze!

- Reklama -

Kaprové navijáky patří k největším chloubám rybářské výbavy. Je to tak! A každý rybář si na svůj kaprový naviják potrpí. Mezi rybáři často panuje stereotyp, že kvalitní naviják na kapry musí zákonitě stát hromadu peněz. Není tomu tak! Na tomto příkladě si ukážeme jeden naviják, který nabízí opravdu hodně zajímavé vlastnosti, přitom jeho cena není nijak přemrštěná. Možná je to tím, že tenhle stroj není tolik „na očích“. Možné to je, protože si dokážeme představit, že jiné firmy by si za podobný naviják na kapry řekly o tisíce korun více. O jaký stroj se jedná?

 

Naviják Wychwood Riot Big Pit 65S

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je ON! Podle nás se jedná o jeden z nejvíce nedoceněných kaprových navijáků na trhu. Jedná se totiž o skutečně velmi povedený stroj, který nabízí perfektní vlastnosti, přitom jeho cena není nijak přemrštěná. Znova: U jiných firem si dokážeme představit cenu o tisíce korun výše. Ale zpátky k tomuto krásnému navijáku od anglické společnosti Wychwood.

Kaprový naviják Wychwood Riot Big Pit 65S nás osobně nejvíce zaujal díky jeho precizní brzdě. Tahle brzda se řadí k těm kvalitním – krásně a okamžitě reaguje i na ty nejcitlivější pohyby ze strany rybáře, takže zdolávání velkého kapra je mnohem komfortnější. Tohle je důležité! Další velkou přednost vidíme i v masivním ovladači na cívce navijáku, díky kterému se celá brzda velmi pohodlně ovládá. A ještě k cívce – ta je krásně široká, takže navazovací materiál se při nahození luxusně odvíjí, tudíž hod je mnohem delší. Super, super, super!

Co se týče kapacity navijáku: Na cívku se vleze 340 metrů 0,35 mm vlasce, což je z našeho subjektivního pohledu naprosto dostačující. Naviják prostě nabízí dostatečnou kapacitu pro lov na většině našich revírů i o větší rozloze (např. Orlík, Nové Mlýny, spodní tok Labe). Jistě, pro vyvážení montáže stovky metrů daleko bychom si vybrali jiný stroj – ovšem naviják Wychwood Riot Big Pit 65S je pro klasické chytání ze břehu naprosto dostačující.

Musíme se zmínit o ještě jedné věci. Tenhle naviják od anglické společnosti Wychwood nabízí zajímavé detaily, které výrazně zlepšují vlastnosti při lovu – například kartáče po stranách rotoru, které zabraňují vklouznutí vlasce pod cívku. Anebo ACS Clip Systém, který nepoškozuje navazovací materiál, a díky kterému jste schopni docílit přesného místa při opakovaných náhozech. Anebo speciálně tvarovanou rolničku, která zabraňuje kroucení vlasce. Tohle všechno většinou nabízí TOP navijáky na kapry, které jsou ale výrazně dražší.

A ano, nesmíme zapomenout ani na design. Chtě nechtě, každý rybář se dívá na to, jak jeho nové stroje na kapry vypadají. A jak ladí k prutům. Tak to je! Máme to tak taky! A musíme říct, že tyhle navijáky na kapry Wychwood jsou prostě nádherné! Mají jednoduchý, elegantní design v tmavém zbarvení a s decentními prvky na cívce. Luxusní nádech pak těmto navijákům dává dřevěná rukojeť na kličce navijáku. Ta vypadá fakt suprově!

Z našeho pohledu je tohle klenot mezi kaprovými navijáky. Jedná se o stroj, jež nabízí opravdu hodně zajímavé vlastnosti, vysokou kvalitu, chytré detaily, přitom jeho cena je vskutku rozumná. Takhle: Pokud byste si koupili podobný naviják od „věhlasnější“ firmy, věřte, že konečná cena by byla mnohem, mnohem vyšší. Takže pokud hledáte spolehlivý stroj za skvělé prachy, pak jste ho právě našli!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -