DomůNovinkyNová svazová pískovna! Rybáři budou moci rybařit na luxusním revíru! Kde ho...

Nová svazová pískovna! Rybáři budou moci rybařit na luxusním revíru! Kde ho najdete?  

- Reklama -

Rybáři, kteří chytají na východočeských vodách, se mají na co těšit! Východočeský územní svaz totiž nedávno informoval o tom, že koupil novou vodu! Takže rybáři se mohou těšit na novou, svazovou pískovnu! A musíme říct, že ze zveřejněných fotografií vypadá nová pískovna fakt luxusně! Tahle voda leží v katastrálním území Opatovice nad Labem a má rozlohu 7 hektarů. To, kdy by se mohlo na novém revíru začít rybařit, Východočeský územní svaz nezveřejnil. Zatím na pískovně platí zákaz rybolovu…

Rádi bychom vypíchli tu skutečnost, že voda patří přímo Východočeskému územnímu svazu. A nejen voda, ale i okolní pozemky! Rybáři z východu Čech dokázali nákup uskutečnit díky fondu, který byl pro nákup vod zřízený. Tohle je cesta! Nákup vod přímo do vlastnictví rybářských organizací je zárukou, že rybáři v budoucnu nepřijdou zkrátka. Super práce!

Na webu Východočeského ÚS se píše:

Východočeský územní svaz se stal vlastníkem vodní plochy cca 7 ha, včetně přilehlých pozemků k.ú Opatovice nad Labem. Vodní plocha včetně přilehlých pozemků byla zakoupena z prostředků v minulosti vytvořeného fondu na nákup rybářských vodních ploch. Bude muset požádat úřední orgán státní správy o vyhlášení sportovního rybářského revíru. Dále se budeme muset zamyslet, v jakém rybářském režimu bude vodní plocha využívána.

Zdroj: Východočeský ÚS

Redakce InRybar.cz

Foto: Východočeský ÚS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -