Domů Akční nabídka Zaujalo nás: Obrovský bivak pro rybáře za super nízké peníze! Obrovská plocha...

Zaujalo nás: Obrovský bivak pro rybáře za super nízké peníze! Obrovská plocha a stabilní konstrukce

- Reklama -

Základem pohodlného pobytu u vody je jednoznačně prostor! Pokud má rybář v bivaku málo místa, pak musí nekomfortně skladovat důležité věci jinde, takže nejsou po ruce. Navíc, stísněný prostor začne každému rybářovi po několika dnech lézt krkem. Hlavně když prší, anebo je obecně nepříjemné počasí. V tu chvíli by každý rybář uvítal hodně místa pod střechou, aby se uvnitř dalo „dýchat“, a aby šlo co nejvíce věcí mít po ruce. Ne! Prostorný bivak nemusí stát půlku výplaty. To ani náhodou! Teď si totiž představíme velký levný bivak pro rybáře za super rozumnou cenu…

 

Bivak pro rybáře Thunder 2 Man (+nabíjecí svítilna ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový bivak od české značky Chyť a pusť nabízí celou řadu předností, ovšem jako první vás určitě zaujme velký prostor. Bivak má rozměry 320 x 280 x 140 centimetrů, takže pod jeho střechu se naprosto s přehledem vlezou dvě lehátka i spolu s nutnou batožinou, kterou je nutné mít po ruce. Tenhle obrovský prostor rybáři ocení především tehdy, když u vody několik dní v kuse prší. Tohle je fakt zásadní!

K maximální ochraně před vyloženě hnusným počasím výrazně přispívá i velký kšilt nad vchodem, který zabraňuje tomu, aby do otevřeného prostoru napršela voda. Tohle je velké plus! Na bivaku milujeme také jeho jednoduchou, ale velmi bytelnou konstrukci. Ta má skvělou aerodynamiku, takže bivak vydrží i pořádný fičák u vody. Super! Přesto konstrukci postavíte a zase sbalíte během kratičké chvilky.

VIDEO: Jak vypadá bivak Thunder 2 Man v reálu? Podívejte se na video!

Velkou přednost vidíme i v kvalitním plášti na bivaku, který je zhotovený ze super odolného materiálu s vodním sloupcem 5000 mm. Takže i když vás u vody přepadne silný liják, tento plášť mu odolá! K maximální odolnosti proti silnému dešti přispívají i podlepené švy, které zvyšují odolnost v rizikových místech.

Velkou výhodou na bivaku jsou i rozměrná okna. Ta jsou zásadní pro dokonalou cirkulaci vzduchu pod střechou bivaku. Takže za vysokých teplot není pod bivakem přílišné vedro, a za vlhkého počasí se pod střechou nesráží přebytečné množství vody. Tahle velká okna skutečně velmi dobře přispívají k ideálnímu „klimatu“ uvnitř bivaku. Super!

K bivaku rybář dostane i celou řadu příslušenství. Jako například sadu zatloukacích kolíků, které jsou zásadní pro maximální stabilitu a výdrž bivaku v těžkých podmínkách. Zároveň je součástí balení i podlážka na suchý zip, kterou rybáři velmi ocení ve chvíli, kdy je půda pod nimi blátivá. Super! Další součástí je i průhledná stěna do vchodových dveří, díky které rybáři vidí na pruty, přitom jsou ale chráněni před nepříjemným deštěm.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné bivaky pro rybáře na Chyť a pusť

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť je k dostání celá řada typů bivaků pro rybáře. Hledáte menší bivak pro 1 rybáře na krátkodobé vycházky, anebo chcete pořádný hangár na několikatýdenní výpravy k vodě? Pak se podívejte na Chyť a pusť! Právě zde naleznete nejširší nabídku bivaků pro rybáře za super nízké ceny. A od celé řady výrobců! Můžete si vybrat jak z českých značek (např. MIVARDI, Giants Fishing), anebo ze zahraničních (např. NASH, FOX).

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné bivaky pro rybáře si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -