DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Obrovský bivak pro rybáře za super nízkou cenu! Kvalitní plášť...

Zaujalo nás: Obrovský bivak pro rybáře za super nízkou cenu! Kvalitní plášť proti hodně silnému dešti

- Reklama -

Kvalitní bivak pro rybáře je nedílnou součástí rybářské výbavy pro pohodlný pobyt u vody. Pokud rybář nemá po ruce kvalitní bivak, pak se při zhoršeném počasí může bivakování proměnit na hotový horor. Ale! To neznamená, že kvalitní bivak pro rybáře musí stát „půlku zlaté cihly“. To ani náhodou! Například česká značka Zfish má v sortimentu obrovský bivak pro rybáře, který nabízí neuvěřitelně velký prostor a kvalitní zpracování za super nízkou cenu. Jeho velkou předností je i super odolný plášť proti silnému dešti, který udrží rybáře v suchu a v pohodlí. Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Bivak pro rybáře Zfish Deluxe King Size 2 Man

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový bivak od české značky Zfish, který nabízí fakt hodně zajímavé vlastnosti. První věcí, která vás na bivaku zaujme, jsou jeho rozměry. Délka bivaku je 280 centimetrů, jeho šířka je 300 centimetrů a v nejvyšší části je výška bivaku 170 centimetrů. Tento obrovský prostor tak bez problémů pojme hned dvě lehátka s nutnou taškovinou, kterou je nutné mít po ruce. Vše bude krásně schované pod jednou střechou!

Obrovskou předností tohoto bivaku je jeho odolný plášť. Ten má voděodolnosti 10 000 srážek, takže plášť bivaku vydrží i hodně prudký liják u vody. I když vás zastihne silná průtrž, tak budete neustále v suchu a v pohodlí. K maximální voděodolností přispívá i prodloužený kšilt nad vchodem bivaku, díky kterému dovnitř rybářského obydlí nenaprší. Luxus!

VIDEO: Podívejte se, jak vypadá bivak Zfish Deluxe Kingu u vody!

Konstrukce bivaku je navržena tak, aby byl bivak co nejvíce aerodynamický. Takže bivak nabízí maximální stabilitu i za hodně silného větru u vody. Tuto vlastnost ocení každý rybář zejména při podzimních vycházkách, když už opravdu hodně silně fouká, anebo při letních bouřkách, kdy se častokrát zvedne silný vichr. Luxus! Konstrukce je zhotovena z pevných trubkových žeber, které mají průměr 16 mm.

Pro maximálně pohodlný pobyt u vody jsou zásadní i rozměrná okna na bivaku. Ta po otevření zaručují to, že pod střechou bude krásně cirkulovat vzduch, takže v bivaku se nebude srážet přebytečná vlhkost. Tohle je zásadní! Díky těmto velkým oknům rybář z bivaku okamžitě vyvětrá „starý“ vzduch, takže pod střechou se rázem mnohem lépe pobývá. Takto velká okna jsou i výhodná při letním rybaření, kdy v bivaku není takové vedro.

Součástí bivaku je i odnímatelná podlaha, bez které to leckdy nejde. Podlaha je velmi důležitá například při podzimních vycházkách, kdy už je u vody hodně bahna. Ovšem díky podlaze bude pod střechou bivaku krásné sucho. Podlaha je pak perfektní i za deštivého léta, protože dovnitř bivaku se spodkem nedostane voda. Paráda!

Tento bivak od české značky Zfish nabízí opravdu parádní vlastnosti. Je obrovský, má velmi odolný plášť a konstrukci, nabízí velká okna pro dobrou cirkulaci vzduchu, a rybář k němu dostane i podlahu nebo kolíky. A to vše za super nízkou cenu! Pokud tedy hledáte kvalitní bivak pro 2 rybáře za rozumné peníze, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky Zfish. Je opravdu hodně povedený! Za ty peníze není co řešit!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -