DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Rybářské křeslo s obrovskou opěrkou zad! Maximální pohodlí za super nízkou...

Zaujalo nás: Rybářské křeslo s obrovskou opěrkou zad! Maximální pohodlí za super nízkou cenu!

- Reklama -

Kvalitní křeslo pro rybáře je základem pohodlného pobytu u vody. Pokud rybář nesedí na pohodlném křesle, pak se rybaření může proměnit v nepříjemnou chvíli. A to nikdo nechce! Proto je zapotřebí dbát na to, aby rybářské křeslo bylo krásně prostorné, a aby mělo rozměrnou opěrku zad. Jedno takové levné rybářské křeslo si dneska ukážeme. Je dostupné za perfektní cenu přitom nabízí skvělé vlastnosti. Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Rybářské křeslo Giants Fishing Relax MKII

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Levné křeslo pro rybáře od české značky Giants Fishing patří k nedoceněným „klenotům“ na rybářském trhu. A to je velká škoda! Právě toto křeslo totiž nabízí perfektní vlastnosti za hodně rozumné peníze. První věc, která vás na tomto rybářském křesle zaujme, je neuvěřitelně prostorná opěrka zad. Díky ní má tak rybář dokonale podepřená záda, takže ta nezačnou bolet ani po dlouhé době u vody.

Ale hlavně! Toto křeslo má pochopitelně nastavitelný kloub, tudíž si rybář může nastavit takovou polohu opěrky zad, která mu vyhovuje. A jelikož tato opěrka je opravdu hodně rozměrná, tak si rybář může z křesla udělat takové „pololehátko“. Na rozměrné opěrce se velmi dobře leží a odpočívá. Tohle je fakt luxus!

Křeslo nabízí područky pod ruce, které jsou z našeho pohledu zcela zásadní pro maximálně pohodlné posezení u vody. Samotná konstrukce je potom vyrobena z hliníkové slitiny, která se vyznačuje vysokou pevností a odolností, ale také velmi nízkou váhou. I proto je toto křeslo velmi vhodné i na jen jednodenní vycházky. Super!

Co se týče potahu křesla, tak tam nalezneme hned několik zajímavých materiálů. Okraje sedačky jsou potaženy odolnou, nylonovou tkaninou, takže ani při častém sezení se okraje křesla pro rybáře nepodřou. Polstrování na křesle má termo izolační vlastnosti, takže rybář je díky tomu chráněn před vlhkem a zimou. Tohle je také zásadní pro pohodlí u vody za každých podmínek!

Na křesle nalezneme 4 pevné nohy, které jsou nastavitelné. Takže rybář může reagovat i na hodně nerovný terén, kdy si nastaví přesně takový posez, který mu nejvíce vyhovuje. Samozřejmostí jsou rozměrné patky na nosných nohách, aby se křeslo nebořilo do měkkého terénu, anebo aby po něm neklouzalo. Super!

Rozměry sedadla jsou 51 x 64 centimetrů, takže na křesle si bude hovět i hodně urostlý rybář. Výška opěradla je 75 čísel a výška sedačky je 102 centimetrů. Nosnost křesla pro rybáře Giants Fishing Relax MKII je 130 kilo. Bomba!

Pokud hledáte levné křeslo pro rybáře za rozumné peníze, pak se rozhodně podívejte na toto. Je k dostání za fakt nízkou cenu přitom nabízí zajímavé vlastnosti – velkou plochu k sezení a opírání, područky, lehkou a pevnou konstrukci nebo třeba kvalitní polstrování. To vše za super nízké peníze!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -