skingbranding-banner

Obrovský kapr přes 45 kilo váhy! Čeští rybáři stanovili nový rekord! Kde gigantického kapra chytili?


Tohle je fantazie! Český rybář Tomáš Krist a jeho slovenský kolega Peter Petrovič stanovili nový rekord kapra v Chorvatsku! Na tamním jezeře dokázali přelstít obrovského kapra, který přesáhl hranici 45 kilogramů. Jeho konečná váha je 45,5 kilo! Jedná se tak o nový chorvatský rekord! Český rybář Tomáš Krist se zapisuje do historie světové kaprařiny i tím, že dokázal ulovit dva kapry přes 45 kilo na dvou různých revírech v různých zemích. Podívejte se na famózní rybu od této česko-slovenské dvojice…

Neskutečná ryba! Famózní kapr! Na tomhle chorvatském gigantovi o váze 45,5 kilogramů nás nejvíce zaujalo především to, že se jedná o šupináče! Tohle musela být ryba „jako blázen“! Všimněte si té gigantické hlavy. Nádhera! Fotografie obrovského kapra kolují už po celé Evropě – píší o něm nejen chorvatská, ale také například německá či anglická média. Český rybář Tomáš Krist tak zase opět plní titulní stránky rybářských médií. Fantazie!

Kde byl tento gigantický kapr o váze 45,5 kilogramů uloven? Tomáš Krist a Peter Petrovič tuto rybu chytili na legendárním chorvatském jezeře Zajarki, které je známé obrovskými rybami. Rybáři tuto rybu dokázali ulovit na legendární nástrahu Nutric Acid od české firmy LK Baits. Jako krmení dvojice zvolila NUTRIGO, které je žádanou novinkou na rybářském trhu. Podle rybářů právě NUTRIGO hodně napomohlo na této prochytávané vodě k úspěchu proto, že se jedná o novou a neokoukanou pochoutku…

 

Rybář Tomáš Krist: Fanatik do těch největších kaprů…

Tomáš Krist je rybářem, který se cíleně zaměřuje na ty největší kapry po celé Evropě. Celá Evropa jeho jméno začala znát po tom, co se mu povedlo stanovit nový světový rekord obrovským úlovkem gigantického lysce na legendárním jezeře Euro-Aqua. A právě tento rybář byl držitelem tohoto prestižního světového rekordu.

Teď se Tomášovi povedl další neuvěřitelný úspěch, který opět budí pozornost celé Evropy. Gigantický kapr přes 45 kilo váhy z chorvatského revíru je prostě famózním úspěchem. Díky němu se ale Tomáš Krist zapisuje nesmazatelným písmem do historie kaprařiny proto, že dokázal ulovit dvě ryby přes 45 kilo váhy na dvou různých vodách ve dvou různých zemích. Pokud nás paměť neklame, tak tohle ještě nikdo na světě nedokázal…

Tomáš Krist je specialistou na ty největší ryby! To dokazují nejen tito dva obrovští kapři, ale také rozsáhlejší seznam Tomášových úlovků. Jak to myslíme? Tento chorvatský gigant byl už 45. rybou Tomáše Krista, která přesáhla 30 kilogramů váhy! A něco nám říká, že toto číslo nebude konečné, protože Tomáš Krist a Peter Petrovič v Chorvastku řádí a chytají další ryby přes tuto magickou hranici…

Redakce InRybar.cz

Foto: Tomáš Krist

Nové články v rubrice

Rybaření v nouzovém stavu: ČRS zatím doporučuje rybaření v katastru obce, kde má rybář bydliště!

admin | přečteno: 11709x | 27.02.2021 | 15 komentářů

Od pondělí 1. března 2021 budou na území České republiky …

VIDEO: Obrovský sumec albín si udělal z potopeného deštníku úkryt!

admin | přečteno: 8500x | 26.02.2021 | 1 komentář

Děláte to taky tak? Aby rybář pochopil chování dravých ryb …

Rybáři dostanou až 150 miliónů korun za škody po kormoránech! Netýká se svazových vod

admin | přečteno: 1430x | 26.02.2021 | Žádné komentáře

Velké vítězství si připsali rybáři, kteří dokázali na půdě Senátu …

Komentáře

  • neskutečné, dneska se zleju jako mužík..

  • Kolikrát musel být asi chycený? Tlamu má slušně rozsekanou.

    • asi tak 82x uvidíme jestli bude tiskovka a dozvíme se vice…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.