DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Rybářské spacáky za pár korun! Luxusní spacáky pro rybáře i...

Zaujalo nás: Rybářské spacáky za pár korun! Luxusní spacáky pro rybáře i do velmi chladného počasí

- Reklama -

Rybářské spacáky patří k nejdůležitějším součástem rybářské výbavy. Důvod je jasný: Pokud má rybář nekvalitní spacák, pak u vody nemůže počítat s komfortem. Ale! Maximální pohodlí a komfort nedostanete jen za ohromné peníze. Ne! Rybářský spacák, který nabízí TOP vlastnosti, lze sehnat i za pár korun. Ano! Česká firma Giants Fishing totiž zlevnila nejpopulárnější modely spacáků pro rybáře. A ty jsou teď k mání fakt „za hubičku“…

 

Rybářský spacák Giants Fishing Sleeping Bag 5 Seasson MAXI

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nejpopulárnější rybářský spacák od českého výrobce Giants Fishig je nyní k dostání za fakt libovou cenu! Tenhle spacák pro rybáře navíc nabízí TOP vlastnosti! Spacák je velmi příjemný na dotek, je teplý a nepromokavý. Pojďme si ukázat jeho největší přednosti…

Největší předností tohoto spacáku jsou podle nás jeho rozměry. Spacák má rozměry 220×100 centimetrů, takže se do něj vleze i urostlejší rybář. Nikde nic netahá a ani nesvírá, takže spánek je maximálně pohodlný. Právě tyto rozměry jsou z našeho pohledu jednou z největších výhod tohoto spacího pytle.

Další obrovskou předností je materiál uvnitř spacáku. Tam naleznete prošívaný microfleece, který je z našeho pohledu jedním z nejlepších materiálů pro spánek u vody. Spacák je velmi teplý, přitom ale nádherné „dýchá“. Rybáře tak netrápí ani chlad, ani vlhko. Paráda!

Povrch spacáku Giants Fishing Sleeping Bag 5 Seasson MAXI je vyrobený z populárního materiálu Peach Skin (broskvová kůže), který je nepromokavý a dýchatelný. Takže rybář je v příjemném suchu i při spaní „pod širákem“. Navíc, ani nepříjemné kapky padající ze střechy bivaku nebo z natažené plachty neruší rybářův spánek. Super!

Samozřejmostí jsou pak užitečné vychytávky jako kapsa pro mobilní telefon, zip pro odnímatelný polštářek, převleky pro upevnění spacáku k lehátku nebo popruh pro upevnění spacáku k lehátku. Pokud hledáte nový spacák, sáhněte po tomto. Je vynikající! A za ty peníze lepší neseženete!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářský spacák Giants Fishing 5 Seasson LXR Sleeping Bag

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Další populární model od českého výrobce Giants Fishing. I tento spacák pro rybáře nabízí opravdu obrovský prostor – rozměry jsou 200x95x8 centimetrů! To je místa! Díky těmto rozměrům se do spacího pytle vleze i urostlejší rybář. A spánek je opravdu pohodlný! Nikde nic netahá ani nesvírá! Paráda!

I tento spacák je „potažen“ materiálem Peach Skin (broskvová kůže), který je nepromokavý, přitom luxusně dýchá, takže se uvnitř spacáku nesráží přebytečná vlhkost. A i uvnitř tohoto modelu najdeme příjemný microfleece, který slibuje maximální tepelný komfort a pohodlí! Luxus!

Samozřejmostí jsou i vychytávky – ukotvení spacáku ve spodní části nebo popruh pro upevnění spacáku k lehátku. Super! Tepelný komfort tohoto spacáku je -12 stupňů Celsia, extrém je do -20 stupňů Celsia.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -