skingbranding-banner

Zaujalo nás: Špičkové pruty na feeder za nízké ceny! A s navijákem ZDARMA!


Feeder je ideální rybolovnou metodou do aktuální doby. V současnosti totiž mnoho rybářů nemá tolik času, takže je nutné zvolit „rychlé chytání“. A přesně tohle lov ryb na feeder nabízí! Během chvíle jste schopni nachytat celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Tahle rybařina rozhodně není žádná nuda! A to i proto, že pruty na feeder jsou krásně jemné, takže zdolávání jakékoliv ryby je obrovským zážitkem. Ale jaký prut na feeder vybrat, aby byl kvalitní, přitom levný? Máme pro vás tip! A ještě k němu dostanete naviják ZDARMA!

 

Prut na feeder Giants Fishing CLX Feeder TR Medium

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní prut na feeder, který je dostupný za hodně zajímavou cenu. A navíc, k téhle udici dostanete i špičkový feederový naviják zcela ZDARMA, který nabízí maximální spolehlivost a kvalitu. Začněme prutem: Pruty Giants Fishing CLX si můžete obstarat buďto v 330 nebo 360 centimetrovém provedení. Obě udice jsou dodávány v gramáži 90 gramů. Tyto feederové pruty jsou tak vhodné pro lov i větších ryb, například kaprů.

Prut na feeder Giants Fishing CLX Feeder TR má „základ“ v grafitu IM6, který patří k velice odolným a pevným materiálům, zároveň je ale tento materiál i krásně lehký. Díky tomu má prut perfektní akci jak při nahazování, tak i zdolávání. V krásně jemném a lehkém prutu cítíte každý výpad zdolávané ryby, takže chytání na tyhle udice je skutečným zážitkem.

Tento prut je skutečným „univerzálem“, což potvrzuje i to, že k němu dostanete 4 výměnné špičky. Díky tomu jste připraveni na každou situaci. Paráda! Udice na feeder Giants Fishing CLX Feeder TR je osázena i kvalitními, dvojitě vázanými očky. A nesmíme ani zapomenout na kvalitní DPS grafitové sedlo, které spolehlivě udrží i velký naviják na feeder.

Ještě k navijáku: Jak bylo řečeno, tak k této udici dostanete i spolehlivý naviják Giants Fishing SPX 3000 FD. Jedná se o spolehlivý stroj s precizním chodem, díky čemuž vše „šlape“ tak, jak má. Uvnitř navijáku naleznete 6 kuličkových ložisek, pevnostní hnací soukolí a počítačově vyvážený rotor. Naviják spolehlivě navíjí jakýkoliv navazovací materiál, aniž by se na něm vytvářely nepříjemné obloučky, a to i díky systému pro perfektní navíjení vlasce, anebo rolničce proti kroucení navazovacího materiálu.

VARIANTA: Prut Giants Fishing CLX Feeder TR o délce 330 centimetrů je dostupný ZDE

Suma sumárum: Pokud hledáte prut na feeder rovnou s navijákem, pak není co řešit. Za opravdu hodně rozumné peníze dostanete špičkovou udici se 4 špičkami a s navijákem. Tohle je prostě dokonalá sada za super peníze!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Pruty na feeder Giants Fishing za super nízké ceny!

Česká značka Giants Fishing na rybářský trh dodává suprové pruty na feeder za hodně rozumné ceny. Za skutečně zajímavé peníze si můžete obstarat perfektní udice, které nabízí špičkové materiály, kvalitní zpracování a vynikající vlastnosti u vody. A vše za super nízké ceny! Navíc, v sortimentu prutů na feeder naleznete i další akční sety s navijáky ZDARMA!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Pruty na feeder Giants Fishing jsou dostupné ZDE

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

TOP navijáky na kapry od českých značek za pár korun: Čeští rybáři chtějí udělat díru do světa!

admin | přečteno: 428x | 26.01.2021 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky patří k nejvíce diskutovaným součástem rybářské výbavy. Není se …

NOVINKA: Gigantický bivak pro rybáře NASH velký jako „chalupa“! Délka přes 4 metry!

admin | přečteno: 545x | 25.01.2021 | 1 komentář

Rybářský bivak patří k nejdůležitějším součástem výbavy. Je to jednoduché: Pokud …

Geniální pruty z Anglie: Špičkové kaprové děličky pro extrémně daleké hody! Nahazujte daleko!

admin | přečteno: 1031x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Asi každý milovník lovu kaprů ví, že moderní pojetí téhle …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.