Domů Akční nabídka Zaujalo nás: Špičkový bivak NASH, který postavíte během vteřin! Maximální stabilita i...

Zaujalo nás: Špičkový bivak NASH, který postavíte během vteřin! Maximální stabilita i v extrémně silném větru

- Reklama -

Současná uspěchaná doba častokrát dovoluje jen krátké vycházky k vodě, které se kolikrát počítají jen na desítky hodin. Přesto, i po tuto dobu rybář potřebuje spolehlivý bivak, pod jehož střechou nalezne útulný komfort. Při takto krátkých vycházkách je zbytečné s sebou tahat nějaký extrémně rozměrný a těžký bivak, který trvá postavit. Ne! Do takových podmínek rybář potřebuje něco lehkého a něco co velmi rychle postaví. O jednom takovém špičkovém bivaku víme! Jde o perfektní dílo z „dílny“ společnosti NASH, do kterého se okamžitě zamilujete…

Ty chvíle zná každý rybář: Kvůli pracovnímu vytížení není možné u vody trávit nějaké dlouhé výpravy, proto je zapotřebí maximálně využít každé hodiny, každé noci. A i v takových případech rybář potřebuje spolehlivý bivak, který ho ochrání před silným deštěm a větrem. Prostě, rybář si potřebuje udělat útulný úkryt, ve kterém bude v maximálním pohodlí. Do těchto podmínek známe naprosto dokonalý bivak od anglické společnosti NASH, která je známá svými prvotřídními produkty. Jde o bivak, který nabízí maximální stabilitu i v hodně silném větru, přitom díky revoluční konstrukci tento bivak postavíte a sbalíte během několika vteřin.

 

Bivak NASH Titan Hide

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť z nejnižší cenu na trhu!

Geniální bivak od renomované anglické společnosti NASH, na kterém každého rybáře zaujme chytrá konstrukce. Ta výrazně napomáhá k tomu, že tento bivak postavíte a zase sbalíte během několika desítek vteřin, maximálně minut. Tohle ocení každý rybář na krátkodobé vycházce, kdy je nutné co nejrychleji rozbít „základní tábor“. Prostě luxus! Přitom si ale všimněte skvělé aerodynamiky tohoto bivaku. I když je konstrukce jednoduchá, nabízí skvělý tvar i do silného větru. Prostě, proud vzduchu okolo bivaku krásně proudí, takže tento bivak vydrží fakt silné nápory.

Bivak NASH Titan Hide není odolný jen proti silnému větru, ale i dešti. Bivak má plášť z odolného materiálu s vodním sloupcem 5000 mm. Tento plášť tak vydrží i hodně silné lijáky, ale například i sněžení. Prostě paráda! K bivaku je možné si pořídit i další příslušenství, které zvyšuje odolnost bivaku i v těch nejtěžších podmínkách v nehostinných měsících.

Bivak NASH Titan Hide na první dobrou vypadá jako velmi malý. Opak je ale pravdou! Tento bivak nabízí dostatek obyvatelného prostoru, do kterého se vleze lehátko s rybářskou batožinou, kterou je nutné mít po ruce. Délka bivaku v zadní části je 230 centimetrů, v přední části 250 centimetrů. Šířka bivaku je pak 180 centimetrů a výška je 132 centimetrů. Toto jsou opravdu naprosto dostačující rozměry pro pohodlný pobyt u vody.

Obrovskou předností bivaku NASH Titan Hide jsou i minimální transportní rozměry. Bivak ve sbaleném stavu měří pouhých 112 centimetrů a jeho váha činí jen 4,6 kilo. Takže tento bivak se při transportu k vodě nepronese! Proto jej rybáři mají tak rádi. Tento bivak od renomované společnosti NASH je naprosto geniální variantou oproti klasickému brolly, které rybáři při krátkodobých vycházkách preferují. Bivak NASH Titan Hide nabízí mnohem lepší konstrukci (bez otravné deštníkové „hlavy“) a celkově vyšší komfort při pobytu u vody.

Pokud hledáte ideální bivak pro krátkodobé vycházky k vodě, a chcete mít jistotu, že vás nikdy nepřekvapí nepříjemné počasí, pak se určitě na tento skvost od anglické společnosti NASH podívejte blíže. Tento bivak nabízí opravdu geniální zpracování, vynikající vlastnosti a prvotřídní materiály. Do tohohle bivaku se zamilujete!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Bivak NASH Titan Hide XL

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Pro rybáře, kteří chtějí více prostoru, je pak určen bivak NASH Titan Hide XL. Tento perfektní bivak nabízí rovněž špičkové vlastnosti jako jeho menší „bráška“, přitom ale pod střechou je více místa. Rozměry bivaku NASH Titan Hide XL jsou 280 x 210 x 152 centimetrů, takže tento model nabízí výrazně větší obytnou plochu. Rybář tak kromě lehátka uskladní v bivaku více nutné batožiny, kterou chce mít po ruce.

Jestli vás tedy bivak NASH Titan Hide zaujal, ale chcete více prostoru, rozhodně sáhněte po tomto větším provedení. I k tomuto bivaku lze dokoupit celá řada příslušenství, které výrazně zpohodlňuje pobyt u vody. Luxus!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -