Domů Akční nabídka Zaujalo nás: Špičkový přístřešek pro rybáře na krátké vycházky! Postavíte ho za...

Zaujalo nás: Špičkový přístřešek pro rybáře na krátké vycházky! Postavíte ho za 1 minutu!

- Reklama -

Levný přístřešek pro rybáře je velmi oblíbeným parťákem mnoha rybářů. A ono se není čemu divit. Třeba na jaře nebo na podzim je počasí častokrát hodně proměnlivé, takže rybáře může překvapit hodně silný déšť spolu s větrem. V takových podmínkách je i velký deštník k ničemu, protože vítr „natlačí“ dešťové kapky pod střechu. Proto je dobré se podívat po přístřešcích pro rybáře, které dokážou udržet rybáře v suchu i za hodně silného deště a větru. Existují nějaké levné přístřešky pro rybáře, které nestojí majlant, přitom nabídnou dostatečnou kvalitu?  

Každý rybář to zná: Sedíte si takhle u vody, když v tom v dálce uslyšíte silné zahřmění. Člověk se v takovou chvíli ani nenaděje a už se kolem něj prohání silný vítr. A během okamžiku přijde i silný déšť. Kolikrát se tak stane, že rybář skončí promočený na kost. A častokrát nestačí ani velký rybářský deštník, pod který se stejně dostane obrovské množství vody. Řešení je přitom naprosto jednoduché! Stačí si pořídit levný přístřešek pro rybáře, který vytvoří dokonalý úkryt. Tenhle je ideální i na krátké vycházky k vodě!

 

Přístřešek Chyť a pusť Brolly Thunder 60 (stolek ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní přístřešek pro rybáře, který oceníte i při krátkodobých vycházkách k vodě. Nejsilnější stránkou tohoto přístřešku pro rybáře je jeho extrémně jednoduchá konstrukce. Díky deštníkové konstrukci tento přístřešek rozbalíte a zase sbalíte během jediné minuty. Stačí prostě přístřešek pro rybáře Brolly Thunder 60 rozbalit, zpevnit s pomocí podpěrných tyčí a připevnit s pomocí kolíků k zemi. To je všechno! Hotovo!

I když je tento přístřešek velmi jednoduchý, nabízí maximální komfort. Díky bočnicím a přednímu panelu bude rybář neustále chráněn i před silným deštěm a větrem. Takže i když vás u vody překvapí silnější bouřka, vás to trápit nemusí. Přístřešek lze použít i bez zmíněného předního panelu, takže rybář může sedět jen pod střechou v otevřeném přístřešku a koukat na vodu před sebou. Tohle je fakt super praktické!

Ještě se vraťme k odolnosti tohoto přístřešku. Přístřešek má plášť z odolného materiálu s 5000 mm vodního sloupce, takže rybář bude v naprostém suchu i při hodně silném dešti. Švy na přístřešku jsou podlepené, což výrazně napomáhá k maximální odolnosti při silném lijáku. Navíc, přístřešek Brolly Thunder 60 nabízí i krásně aerodynamický tvar, takže je velmi stabilní i za hodně silného větru. I proto si tento přístřešek rybáři tolik oblíbili – vydrží toho fakt hodně!

Obrovskou výhodou je velký obývací prostor! Rozměry jsou 255 centimetrů (délka), 265 centimetrů (šířka) a 125 čísel (výška). Tento prostor je tak naprosto dostačující i pro dva rybáře, kteří budou sedět na křesílkách. Navíc, pod střechu se vleze i jejich batožina, kterou je nutné mít v suchu. Super! Tohle je fakt bomba!

Asi nejlepší na tom všem je nízká cena! Tento levný přístřešek pro rybáře je k dostání za fakt libové peníze, které jsou rozumnou investicí do maximálního pohodlí u vody. A navíc! K přístřešku dostanete praktický stolek Leeda Bivvy Table v hodnotě skoro 500 korun jako pozornost podniku. Super dárek!

Tento rybářský přístřešek mají rybáři velmi v oblibě i při krátkodobých vycházkách k vodě. Když panuje deštivé počasí, je prostě ideální si vzít tento levný přístřešek pro rybáře, pod kterým budete vždy v suchu. I když bude silně foukat a pršet, tak vy budete v neustálém pohodlí. Prostě super! Užívejte si maximální komfort u vody a nenechte si rybaření znepříjemnit hnusným počasím. Tohle je fakt zaručené řešení pro naprostý komfort u vody za super nízkou cenu…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

    • Zdravím Tě Jindro-a můžu s Tebou jen souhlasit. Na čím dál více revírech se zakazuje tyto pro rybáře nezbytné pomůcky používat. Asi jsou raději správci těchto revírů-když se schovat před deštěm-tak si nalámat větve,různé igelity-nakonec to všude zůstane. Přeji Ti mnoho krásných úlovků. Bobika

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -