skingbranding-banner

Bohumil Kuna bude mít nový rybářský pořad! Budou v něm účinkovat přední kapraři!


Tak tohle je bomba! Rybář Bohumil Kuna představil v novém videu celou řadu novinek, které chystá pro sezónu 2020. První zajímavou novinkou je to, že rybář Kuna bude testovat velmi levné nástrahy na kapry od české firmy KAPRPRO! Nachytá na ně další obrovské kapry na Labi? A ukáže zase, že velké ryby jde chytat i na nástrahy za pár korun? Na to si musíme počkat! Další peckou pak je to, že rybář Kuna chystá i zcela nový seriál, ve kterém budou účinkovat i přední kapraři. Rybáři v České republice a na Slovensku se mají na co těšit! Tahle sezóna bude v podání Bohumila Kuny pořádně výživná…

Rybář Bohumil Kuna se do povědomí rybářské veřejnosti vepsal i díky testování levného boilies z obchodního řetězce DECATHLON. Právě Bohumil Kuna byl první na česko-slovenském YouTube, který ukázal, že jde chytat velké kapry i na levné koule. Teď je tu nová sezóna! A Bohumil Kuna chystá celou řadu novinek! Samotnou novinkou je už to, že rybář Kuna chce vyzkoušet další levné nástrahy na kapry, tentokrát ale od české firmy KAPRPRO. Jak si tyhle nástrahy pod drobnohledem známého „kritika“ poradí?

„Dost lidí se mě ptá, proč chytám na cizí značky, že chytám na DECATHLON. Mně celkem nejde o cizí značky, mně spíše šlo o poměr cena versus výkon. Tam mi pořád vycházel DECATHLON nejlépe, i když loni jsem chytal i na Mastodontbaits, ten se mi zdá taky dobrý. Ale narazil jsem ještě na jednu značku a o tu se chci s vámi podělit – a to je značka KAPRPRO,“ vysvětluje Bohumil Kuna v novém videu.

Právě česká firma KAPRPRO je zajímavou alternativou pro ty rybáře, kteří nechtějí za nástrahy na kapry utrácet velké sumy. A to neplatí jen pro boilies, které má KAPRPRO jedno z nejlevnějších na trhu, ale platí to také pro pelety, anebo třeba CSL, které znova patří k tomu nejlevnějšímu na trhu. Asi nejznámějším produktem je ale silně páchnoucí boilies hnijící červ, které fakt smrdí! Otázka ale je, co na to řekne Bohumil Kuna při testování! Obstojí tyto nástrahy?

 

Nový seriál s předními kapraři!

„Chystám nový seriálek, který bude docela přelomový, ale téma nebudu prozrazovat, protože tady máme YouTubery, kteří sice nemají žádné ryby, ale dost se po mně opičí, takže nechci, aby si to lajzli taky. Bude to takové trošku zlomové, protože mě o to požádal jeden fans, a mě to docela zaujalo. Budou tam i přední prodejci, dva už mám slíbené a s jedním ještě jednám, takže na to jsem sám zvědavý, jak to všechno dopadne,“ říká o novém seriálu Bohumil Kuna ve videu.

Jak ale sám rybář Kuna říká, bližší informace o chystané novince nechce říct, aby někdo nepřevzal jeho nápad. Kdo bude účinkovat v novém seriálu? A co všechno se v něm dozvíme? Na to je zapotřebí si počkat! Jak dlouho? „S prvním dílem vyjedu někdy za dva, za tři týdny,“ upřesňuje Bohumil Kuna.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Česko jako kaprařská velmoc? Nedaleko Pardubic vzniká gigantická linka na rybářské nástrahy

admin | přečteno: 1258x | 20.01.2021 | Žádné komentáře

Zase se potvrzuje, že rčení o zlatých českých ručičkách má …

Rybáři pozor! Chytání non-stop na populární svazovce neplatí! V pravidlech je nepřesnost

admin | přečteno: 1453x | 20.01.2021 | 1 komentář

Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko nedávno zveřejnil dodatek …

VIDEO: Pokuta 500 000 pro Bohumila Kunu? Známý rybář musel vysvětlovat na úřadech!

admin | přečteno: 2207x | 20.01.2021 | 7 komentářů

Není to tak dávno, co Bohumil Kuna vydal video, ve …

Komentáře

  • Super, těšíme se

    • A co Východočeský svaz? Chystá taky nějakou novou svazovou vodu otevřit? Těším se.

  • Zdarec Bohouši, takže ohledně kaprpro, hnijící červ mě nefunguje ani na otavě znáš ve Strakonicích ani na Orlíku ani na soukromáku. Za celou loňskou sezonu nikde nic. Ohledně kokosu tam tam je to oňčem jiném,jdou nato bohužel i cejni a tloušti ale opravdu to vydrží ve vodě cca těch 24 hodin na stojánku a cca 18 hodin ve středním proudu v řece či Orlíku. Jinak dypovat se dají dost dobře a vydrží v dipu i několik měsíců.

  • Nechápu jak může dělat ňákej pořád, když jsou u něj kapraři nuly, co nic neuměj kromě toho, čumět do pípáků…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.