DomůAkční nabídkaZaujalo nás! Super levný oblek pro rybáře (bunda + kalhoty) do silného...

Zaujalo nás! Super levný oblek pro rybáře (bunda + kalhoty) do silného deště a zimy!

- Reklama -

Rybářská sezóna se přehoupla do své chladné a propršené části. Teď je zapotřebí se na ryby pořádně obléci! U vody teď rybáře velmi často potká buďto nízká teplota, déšť nebo silný vítr. Anebo taky všechno dohromady! Proto teplé a nepromokavé oblečení na ryby je důležitým základem pro pohodlné rybaření i v těchto těžkých podmínkách. Co ale vybrat, abychom za nějaké kvalitní oblečení nedali úplný majlant? Máme pro vás tip! Velmi dobře zpracovaný rybářský oblek (bunda + kalhoty) za super nízkou cenu. V tomhle budete neustále v suchu a v teple!

 

Rybářský oblek Prologic HighGrade Thermo Suit

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je fakt luxusní oblek pro rybáře, který kombinuje jak kvalitní rybářskou bundu, tak výborně zpracované rybářské kalhoty. Celý komplet pak tvoří špičkový rybářský oblek za super nízkou cenu. Takže nyní si každý může obstarat perfektní oblečení, které ho bude chránit i v hodně špatném počasí.

Oblek má vodoodpudivou úpravu, což výrazně zvyšuje výdrž obleku i v silném dešti. Navíc, rybářský oblek Prologic je vyrobený z materiálu s vodním sloupcem 8 000 mm, takže tohle fakt vydrží i hodně silnou průtrž. A pokud by se rybář přece jen objevil u vody v tom nejsilnějším slejváku, tak oblek má podlepené švy, které zabraňují průniku vlhkosti dovnitř obleku. Tohle je fakt velká paráda!

Začněme bundou: Ta má opravdu krásně prostorný střih, díky čemuž ani urostlého rybáře nikde nic nesvírá ani netahá (třeba v oblasti podpaží). Rybář se tak může pod bundu normálně obléct, aniž by mu potom cokoliv bránilo ve volném pohybu. Luxusní střih má i prostorná kapuce, do které rybář pohodlně schová hlavu i s nasazenou čepicí. Důležité plus! Velkým kladem jsou i prostorné kapsy s fleecovou výplní, což je maximálně pohodlné za mrazivých dní u vody, kdy si rybář v okamžiku ohřeje prokřehlé ruce.

VIDEO: Jak vypadá rybářský oblek Prologic HighGrade u vody? 

Co se týče kalhoty: Tyto rybářské kalhoty mají naprosto suprový střih tzv. zahradníků. A to rybáři milují! Proč? Právě tento střih zaručuje, že rybář bude mít dokonale chráněné citlivé partie (ledviny), takže ho neofoukne studený průvan. Díky tomu je tak rybář neustále chráněn před prochladnutím. Bomba!

I tyto kalhoty mají velmi pohodlný a prostorný střih, který zabraňuje tomu, aby rybáře někde cokoliv svíralo nebo tahalo (např. v oblasti třísel). A hlavně! Nohavice těchto kalhot jsou nastavitelné díky suchému zipu. Takže i když bude rybář mít na nohách obuté hrubé zimní boty nebo holínky, tak i přes tuto botu takto „střižené“ nohavice navlékne. Super!

Pokud hledáte levný, ale kvalitní rybářský oblek za rozumné peníze, pak se rozhodně podívejte na tento od firmy Prologic. Je vyrobený z perfektně odolných materiálů, má naprosto pohodlný střih, a přitom je dostupný za fakt luxusní peníze. Tohle je rybářský oblek, do kterého se zamilujete!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné rybářské obleky na Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Hledáte kvalitní rybářský oblek do aktuálních nehostinných podmínek u vody? Pak se podívejte na bohatou nabídku na rybářském e-shopu Chyť a pusť! Právě zde je na výběr z celé řady rybářských obleků od nejrůznějších rybářských značek. Tady si vybere fakt každý! A vždy za ty nejlepší ceny!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné rybářské obleky pro rybáře za super nízké ceny!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -