skingbranding-banner

Zaujalo nás: TOP návazce na kapry! Špičková vychytávka z Anglie, do které se zamilujete!


Návazce na kapry patří k těm nejdůležitějším součástem rybářské výbavy. Je to logické! Můžete mít ty nejlepší pruty nebo navijáky, ale pokud navážete špatný návazec, končí to při zdolávání kapra neslavně. Proto není divu, že milovníci kaprů věnují návazcům na kapry tolik pozornosti. Za tu dobu se návazce na kapry posunuly neskutečně dopředu, díky čemuž jsou skvěle funkční i v těch nejtěžších podmínkách. Velmi důležitou součástí jsou i smršťovací hadičky, ovšem jejich smršťování je někdy pořádná „otrava“. Tedy až doteď! Angličani přišli s hodně zajímavou vychytávkou…

Smršťovací hadičky na kaprových návazcích jsou důležitou součástí pro jejich perfektní fungování při lovu opatrných a zkušených kaprů. Právě smršťovací hadička výrazně napomáhá k tomu, aby byl zásek při záběru od kapra naprosto přesný. Jenže! Aby byla smršťovací hadička funkční na 100 %, je zapotřebí ji smrštit na háčku s pomocí tepla. Nejčastěji se používají například konvičky, kdy se hadičky vloží do horké páry. A díky teplu se smrští. Jenže tohle je zdlouhavé! Chytré hlavy z Anglie ale přišly s hodně zajímavou pomůckou…

 

NASH The Shrinker

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Díky téhle vychytávce od anglické firmy NASH už nebudete potřebovat žádné konvičky s vařící vodou. Ne! Díky The Shrinkeru smrštíte smršťovací hadičku během krátké chviličky. Jak to funguje? Tato pomůcka slouží k tomu, že do ní vložíte návazec se smršťovací hadičkou, kterou následně nahřejete s pomocí obyčejného zapalovače. Vše trvá jen několik málo okamžiků!

Použití je opravdu jednoduché! Zaprvé: Nejprve hotový návazec na kapry vložíme do vody. Potom na namočený háček natáhneme smršťovací hadičku. Teď jsme připraveni na to použít The Shrinker! Zadruhé: Kovovou trubičkou vychytávky The Shrinker protáhneme návazec tak, aby z trubičky čouhal jen oblouček háčku, o který se celý návazec krásně zpevní.

VIDEO: Jak použít The Shrinker? Mrkněte na krátké video! 

Zatřetí: Teď vezmeme konec návazce na kapry a zajistíme ho v rukojeti The Shrinkeru. Díky tomu bude návazec na kapry krásně upevněný, takže nebude nejrůzněji „cestovat“, tudíž rybář nahřeje přesně to místo, na kterém je navlečena smršťovací hadička. Začtvrté: Začneme zahřívat kovovou trubičku The Shrinkeru s pomocí zapalovače. Vše trvá jen pár vteřin!

A nakonec odjistíme návazec a vytáhneme jej z The Shrinkeru. Pak zahřátou smršťovací hadičku ještě prsty více přitlačíme k háčku. Hotovo! Vše je naprosto rychlé! Rybář tak nemusí zdlouhavě čekat, až se mu zahřeje voda v konvičce, aby mohl v horké páře smrštit smršťovací hadičku. Ne! Tohle je mnohem jednodušší a rychlejší! Super!

The Shrinker je perfektním v tom, že ona trubička je zhotovena z kvalitní ocele, která zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Velmi kvalitní je i rukojeť, která je krásně pevná, takže se skvěle drží i v tu chvíli, kdy máte mokré ruce. Velkou předností je i modré zbarvení, které rybář ocení v tu chvíli, kdy nechá The Shrinker ležet na zemi – díky modré barvě si jej okamžitě všimne. Tohle je fakt vychytané do posledního detailu!

Tato pomůcka od anglické společnosti NASH je perfektní vychytávkou, která rybářovi ušetří spoustu času a nervů. The Shrinker je perfektním pomocníkem pro bleskurychlé vázání kaprových návazců té nejvyšší kvality. Tohle fakt doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Lov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

admin | přečteno: 1475x | 23.09.2020 | Žádné komentáře

Lov candátů na přívlač je opravdu krásnou rybolovnou disciplínou. Rybář …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 3788x | 21.09.2020 | Žádné komentáře

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase …

Špičkový vlasec pro daleké nahazování: Tenhle vlasec vydrží i pořádný nápor při prudkém hodu!

admin | přečteno: 2418x | 18.09.2020 | Žádné komentáře

Podzimní lov kaprů patří k těm nejvíce úspěšným obdobím v rybářském roce. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.