Domů Novinky NOVÝ REVÍR: Rybáři otevřeli nádhernou nádrž v lesích! Do téhle vody se okamžitě...

NOVÝ REVÍR: Rybáři otevřeli nádhernou nádrž v lesích! Do téhle vody se okamžitě zamilujete!

- Reklama -

AKTUALIZOVÁNO: Na nádrži Bílý Halštrov platí zákaz výkonu rybářského práva od 1. 9. 2020 do rozhodnutí soudu! Západočeský územní svaz přinesl pro rybáře naprosto skvělou zprávu! Po několikaleté odmlce se populární nádrž Bílý Halštrov znovu připojila k revíru Vernéřovský potok 1. Takže každý rybář s platnou povolenkou si může užívat nádherné rybaření na naprosto kouzelné nádrži, která je zasazena do lesů. Tady rybáři najdou nádherný klid a pohodu. Nádrž má rozlohu 6,6 hektaru.

Nádrž Bílý Halštrov nepatřila poslední léta do svazového revíru Vernéřovský potok 1. To se ale změnilo! Západočeský územní svaz informoval rybáře o tom, že populární nádrž se připojila do zmíněného revíru. Nyní rybářům stačí pstruhová povolenka Západočeského územního svazu, anebo celosvazová nebo celorepubliková pstruhová povolenka. A jde se na ryby!

„Na základě rozhodnutí MZe č. j. 38625/2020-MZE-16231 je nádrž Bílý Halštrov o rozloze 6,6 ha opět součástí pstruhového rybářského revíru 433 061 Vernéřovský potok 1. Na revíru platí pouze pstruhové povolenky Českého rybářského svazu – územní Zpč. ÚS, celosvazové a celorepublikové,“ uvádí západočeští rybáři.

Západočeští rybáři v textu rovněž upozorňují před tím, že pokud se rybářští návštěvníci setkají s omezováním výkonu rybářského práva ze strany vlastníka nádrže, mají okamžitě situaci řešit s policisty. „Pokud se při rybolovu setkáte s nerespektováním zákona o rybářství a omezováním výkonu rybářského práva ze strany vlastníka vodního díla, volejte Policii ČR,“ doplňuje Západočeský územní svaz.

Výprodej krmení: Nadupané krmné směsi za super nízké ceny! Poslední kusy!

Nádrž Bílý Halštrov je mezi rybáři populární především pro její unikátní ráz! Vodní plocha je zasazena do nádherné krajiny, která je plná tichých a krásných lesů. Tady najde odpočinek každý rybář! Nádrž leží kousek od města Aš.

 

VERNÉŘOVSKÝ POTOK 1 – MO Aš (433 061, 18 km, 9 ha)

GPS Z: 50°16’13.264″N, 12°14’54.258″E, K: 50°13’11.668″N, 12°14’22.091″E

Přítok Elsteru. Od státní hranice se SRN u Doubravy, až k pramenům, včetně nádrže Bílý Halštrov 6,6 ha. Lov ryb je povolen na hlavním toku od přejezdu na Horní Paseky až po státní hranici se SRN. Lov na mrtvou rybku povolen. Z obecného zájmu je lov ryb zakázán z hráze nádrže Bílý Halštrov. Přítoky jsou chovné – lov ryb zakázán.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Západočeský ÚS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

16 KOMENTÁŘE

 1. Majitel ted uz bejvalej tam nasypal ryby a svaz mu to sebere jak nejaky přídavky,ze dne na den, takze svaz at jde do , ps pise nezavislej rybar kterej si tam zachytal jeste na soukromaku

 2. Vzhledem k faktu jak a kdo je vlastníkem a také jak tuto nádrž zarybnil a jakym zákulisní jednáním z pozice civilních zaměstnání vedení ZUS se tento územní svaz k revíru opět dostal je celej postup nehoraznou ostudou všech rybářů. Pokud bych byl vlastník této nádrže tak by byla voda opět bez ryb a na pozemek který k tomu patří a má jasného vlastníka by nikdo cizí nevkrocil. Pan Stipek , Šíma a spol si opět skrze zname dělají co chtějí a soukromé vlastnictví zamenuji za zlatý důl který ale otevřel a do stavu současného ( perfektně udržovaný a uklizeno) dostal jen a jen vlastník.

 3. Doufám, že majitel bude mít hodně trpělivosti a sil a zvratí tento výsledek práce rybářského svazu, který se chová jako komunisté v padesátých letech a přivlastnil si něco na co nemá nárok a o co se v dobách kdy mu to patřilo nikdy nestaral, ať se to týká zarybnění nebo špíny a odpadků na březích přehrady.Je mi velice líto majitele a držím mu palce ať se tento teď krásný revir vrátí do jeho rukou a rybáři nestačí zdecimovat jeho krásné ryby, které do revíru nasadil on na své naklády a o které se do teď staral stejně tak jako o přehradu a její okolí. Jsem členem karlovarského rybářského svazu a stydím se za toto chování a hlavně za chování plzeňského svazu a jejich profesionální stráže. Na přehradu si zajdu velice rád zarybařit, ale jedině až bude opět patřit panu majiteli

 4. To je ale prasarna, nechat vybudovat soukromak,uklidit,vyčistit, zarybnit a pak sebrat. Komunisté zůstaly na svazu a chovám se stále stejné jako v roce 1948.

 5. To co udělal rybářský svaz je nehoráznost. Uz si hrají na Babiše. Pořádně neumí zarybnit tak kradou ryby ,který jim nepatří. Doufám že vás brzy karma najde. A držím palce vlastníkovi aby se vše vrátilo a vy za to platili. Přestaňte si hrát na bohy do teď jste pro tu vodu ani předtím nic neudělali.

 6. Je to těžké co se tam děje ale nikdo neví co se tam stalo majitel tam udělal kus velké práce to se musí nechat ryby tam nasadil ale ryby tam také byli, a to co se tam tet děje od majitele je také hnus jezdí tam na motorovém člunu s velkým psem a zastrasuje rybáře a plasi ryby. Vše má rub a líc každý ať si udělá názor sám až tam bude na rybách. Jirka

  • A můžu se zeptat jak by jste to řešil vy kdyby vám někdo odnášel váš majetek který jste si zaplatil a o který jste se staral? V klidu by jste se díval jak vám ho někdo odnáší? A za další to že si jezdí na své přehradě s člunem je jen a jen jeho věc a určitě nikoho se psem nezastrasuje aspoň nelžete

 7. Normálně to nedělám,ale musím také reagovat na tuto nehoráznost.Měl jsem to štěstí na této vodě před pár týdny strávit dovolenou s kamarády a je opravdu krásná.A to díky člověku, který se opravdu staral.Nikdy jsem se na žádném soukromáku nesetkal s takovou péčí o ryby a okolí jako tady.A staral se i přes neustálé vys…ní ze strany lesáků ( ti ubožáci chodí s metrem a měří kde jsou bivaky ),svazu a místních masařek.Je to obyčejné znárodnění a pevně doufám, že dojde k zásadnímu zvratu.Svaz by se měl stydět a pořádně se starat o své revíry a nestrkat nos kam nemá.Pokud se nic nestane,tak ta voda půjde do kopru.PS jen opravdový inteligent udělá pstruhový revír s chytáním na mrtvou rybičku.Chce se mi zvracet.

 8. Dobrý den, tento revír byl 30 let obhospodařován MO ČRS Aš, která tam nasazovala ryby, co tam jsou mimochodem některé dodnes. Tento krásný revír, byl ale před 3 lety vyjmut rozhodnutím Karlovarského Kraje ze západočeschých revírů. Chatařům, a všem lidem zakázal člověk, co si to pronajal od majitele, koupání a přístup na hráz, kde vedla značená cyklostezka. Prováděl zde, připomínám že se jedná o přírodní rezervaci, nepovolené úpravy, dovolil zde táboření a bivakovani, do vody nakacel stromy, nacházel větve…. Do pstruhoveho revíru nasadil stiky, okouny a candaty. Dále nepůvodní druhy ryb jako amura černého a jesetery. Začal zde jezdit na motorovém člunu, rušit chataře a zvířata v celém lese. Děkujeme Západočeskému Územnímu Svazu a hlavně Ministerstvu zemědělství, za opětovné navrácení do revírů a možnosti zachytat si zde na pstruhovou povolenku a neplatit nesmyslné peníze, které sloužili k obohacení několikati lidí.

  • Víte o tom úplný . Píšete tu samé , nejdřív si to ověřte všechno, než něco napíšete . Pomluvy, házení špíny a jen zkreslené informace. Hnus od ČRS. Jak může vůbec ve 20 století ČRS,, znárodnit,,něco, co je v soukromém vlastnictví a aniž by měl platnou smlouvu tam hospodařit,kde to žijem. Píšete nepovolené úpravy, myslíte, že kdyby neměl vše povolené, že by to mohl dělat? Nasázel štiky, candáty, okouny? Proberte se, uvědomte si, že tu někoho křivě obviňujete. Dravci tam jsou už dávno, jste k smíchu.Jak se říká :Na každou se vaří voda. Petrův zdar

  • Pane lžete jako když tiskne, na hrázi byly závory a odjakživa zákaz vstupu (něco jiného je, že to nikdo a zřejmě i Vy nedodržoval) za další dnes je hráz v soukromém vlastnictví a je jen a jen na majiteli jestli bude přístupná (myslím, že Vám by se také nelíbilo kdy si někdo zkracoval cestu přes Vaši zahradu)žádné nepovolené stavební úpravy neprováděl a neprovádí a jestli máte na mysli mola tak ty jsou naprosto v pořádku,máte pravdu bivakovani povolil na svých pozemcích a také tam od te doby je uklizeno a čisto (a ne jako kdysi bordel po rybářích (asi i po Vás) koupajicich se lidech a feťácích, kteří na hrázi travili hodně času) do pstruhoveho revíru ryby jako je štika, okouni, a candaty nasadil Vámi opěvovaný svaz a ne majitel stejně tak jako lov na mrtvou rybku na pstruhovém revíru také povolil svaz.Žádné stromy ani větve do vody nenahazel, samozřejmě tím, že je prahrafa v lese určitě se do vody něco dostane, ale to jsou přirozené překážky a jestli si s nimy nevíte rady, tak nechytejte ryby z rybářů kteří tuto vodu navštěvovali si ani jediný nestěžoval asi umí chytat na takto těžkých vodách.Ano začal používat gumovy člun to je, ale přece úplně normální k provozu je potřeba a je to na každé přehradě.Tento člun s tím malým motůrkem provozuje jen přes den takže zvěř určitě ruší stejně nebo ještě méně jako chataři provozující své plechové miláčky (a to i v noci) Takže milý pane předpokládám, ze zavistivý chataři važte slova než zase budete někde veřejně lhát.

 9. Jak je to teda s chytanim. Pokud mám pstruhovou povolenku, je možné chytat kapry? Nejde mi o to vodu vyrabovat. Jezdíme chyt a pust. Rádi jsme tam jezdili i když to byl soukromí revír. Chcem si jen zachytat. Je mi docela lito majitele co tam vybudoval. Jak se staral o všechno. Díky za informace. A jak je to s přístupem k vodě? Zavolal bych zdendovi sám, ale nechci ho tím nejak naštvat. Je to krásná voda a doufám ze mu bude zas patřit. Díky za informace

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -