DomůAkční nabídkaZískejte kvalitní signalizátor na ryby ZDARMA!

Získejte kvalitní signalizátor na ryby ZDARMA!

- Reklama -

Signalizátor na ryby. Perfektní věc, která je mezi rybáři ve velké oblibě. A není se čemu divit. Hlásiče celý lov ryb velice usnadňují. Ovšem! Kvalitní hlásiče na ryby mnohdy stojí více jak tisíc korun. A to je hodně peněz! Proč ale zbytečně vyhazovat peníze za drahý přístroj? Rybářský e-shop InFish.cz spustil s firmou NGT jedinečnou akci! Nyní rybářům rozdáváme kvalitní hlásiče na ryby zcela ZDARMA! Tohle si rozhodně nenechte ujít!

Firma NGT. Renomovaný výrobce rybářských potřeb z Velké Británie. A právě Britové mají v lovu ryb obrovskou tradici. Na této půdě vznikly ty nejlepší rybářské firmy, mezi které bezesporu patří i společnost NGT. Jde skutečně o výbornou rybářskou firmu, která rybářům nabízí kvalitní rybářské potřeby za nízké ceny. A to platí i o hlásičích NGT! Hlásiče na ryby NGT jsou levné, ovšem velice spolehlivé a kvalitní. A nyní můžete mít takový hlásič na ryby dokonce i ZDARMA!

kapr_lysec

 

ngt-hlasic-bite-alarm-vx-1-akce-1-1-zdarma-originalHlásič NGT Bite Alaram VX-1

Cena: 369 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

AKCE: 1+1 ZDARMA!!!

Hlásič NGT Bite Alarm VX-1. Jednoduchý, ale velice šikovný model signalizátoru na ryby. Tento signalizátor je vyroben z kvalitního plastu, který je dobře odolný i proti těm nejextrémnějším podmínkám. Jednoduchý design tohoto hlásiče od firmy NGT je opravdu elegantní. A hlavně! Zpracování hlásičů NGT Bite Alarm VX-1 je prvotřídní – hlásič je voděodolný, takže ani nejsilnější průtrže mračen mu nezpůsobí nejmenší problém.

Spolehlivou elektronickou část hlásiče NGT Bite Alarm VX-1 pohání 12 voltová baterie typu 23A. Ovšem, vzhledem ke komplikované byrokracii, nejsou tyto baterie součástí balení. (Baterie do hlásiče naleznete ZDE). Ovládání tohoto hlásiče je naprosto jednoduché. Ovládá se jedním „knoflíkem“, kterým se hlásič zapíná a reguluje se i jeho hlasitost. Na hlásiči NGT Bite Alaram VX-1 najdete i záběrovou a paměťovou diodu, které při sepnutí svítí až 20 vteřin. Možná si někteří z vás říkají, že jde o velice jednoduchý hlásič. Ale právě to je jeho největší předností. Tento hlásič je jednoduchý, ale opravdu velice spolehlivý!

AKCE: Nyní u těchto modelů hlásičů od firmy NGT probíhá velice zajímavá akce. Při zakoupení jednoho hlásiče NGT Bite Alarm VX-1 dostanete druhý hlásič zcela ZDARMA! A nezapomeňte, že ke každému hlásiči dostanete i praktické pouzdro pro uchování těchto hlásičů ze syntetické kůže. Taktéž zcela ZDARMA! Takže 2 hlásiče NGT Bite Alarm se dvěma praktickými pouzdry stojí pouhých 369 korun. Tohle je nabídka jako hrom!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -