DomůAkční nabídkaZPRÁVY OD VODY: Nádhera! Na českých svazovkách berou obrovští kapři! Mrkněte na...

ZPRÁVY OD VODY: Nádhera! Na českých svazovkách berou obrovští kapři! Mrkněte na fotky!

- Reklama -

I když by se to na první pohled nemuselo zdát, tak i v aktuálním parném počasí berou opravdu nádherní kapři. Na českých svazovkách rybáři chytají krásné ryby, které atakují i 20 kilogramovou hranici. Nádherné ryby! Přinášíme přehled nejkrásnějších úlovků v poslední době. Mrkněte se na nádherné obrázky s obrovskými kapry. Více obrázků s krásnými kapry pak můžete vidět na webu firmy MIKBAITS. 

kapr_svazovkaSVAZOVKA ČR, SEVERNÍ ČECHY: Opravdu nádherného kapra chytil na svazovce v Severních Čechách Dalibor Man, který se vydal na krátkou výpravu se svým kolegou. A chlapům se moc dařilo! „Poslední noc bylo nejvíce záběrů. Sice menší ryby v rozmezí 6 až 10 kilogramů, ale mezi nimi byla i jedna krásná nevytřená mamina, která měla lehce přes 18 kilogramů,“ píše šťastný rybář na webu MIKBAITS. A tahle jikernačka vypadá skutečně parádně! Nádherná stavba těla, luxusní šupiny, a ta hlava! Super! A úspěšná nástraha? „Vesměs nám všechny větší ryby chodily na L.R.A v kombinaci s pop-up Zrající banán,“ napsal úspěšný rybář.

svazovka_kaprSVAZOVKA ČR: Pořádně adrenalinový souboj prožil Michal Kučera ml. na jedné z českých svazovek. Michalovi přišel záběr ve 22 hodin večer, a to co poté přišlo, asi opravdu nečekal. „Pomalu jsem se k rybě přibližoval, až jsem se dostal na uzlík od šokovky, která měla asi 12 dalších metrů. V tu chvíli začalo něco, co jsem vůbec neočekával. Další téměř hodinu jsem se k rybě nepřiblížil ani o metr. Kdykoliv jsem dostal uzlík od šokovky někam mezi očka prutu, kapr se zase rozjel a vzal si svých 10 metrů, po kterých vždy zaparkoval u dna,“ píše Michal na webu MIKBAITS.

Po hodině a půl se rybářovi do hlavy vkrádaly i takové myšlenky, že má na háčku sumce. Ryba nakonec „povolila“ a Michal ji dostal ode dna. Nakonec po dlouhé hodině a půl dostal rybu do podběráku. Byl to kapr. „Proporce ryby sice nenaplnily mé sny, ale i tak je to ryba, na kterou asi nikdy nezapomenu,“ ukončil své povídání Michal Kučera ml.

kapr_hladinaSVAZOVKA ČR: Aktuální podmínky „nutí“ kapry se zdržovat ve vrchních partiích našich revírů. Kapři se zde vyhřívají a odpočívají. V současnosti tak na hladinách svazových revírů můžeme vidět celá hejna kaprů. Je proto zapotřebí aktuálním podmínkám přizpůsobit i taktiku lovu. Své o tom ví i rybář Václav „Venca“ Valeš. Ten na webu  MIKBAITS napsal: „Začátkem tohoto měsíce jsem se rozhodl vyrazit na jednu noc k vodě. Bohužel se ryby zdržovaly jen u hladiny. Rozhodl jsem se tedy lovit s jedním prutem ve sloupci na žluto-černou Wazz-upku. Na druhý prut jsem zkoušel Pikantní švestku a Fanaticu KOI. Na této výpravě byl ZIG RIG na prvním místě. Nad klasickým lovem u dna vyhrál 4:0. Největší kaprem byl tento 66 cm kapr. Jsem rád, že se mi povedlo ryby odchytat z vrchní poloviny vodního sloupce.“

kaprSVAZOVKA ČR: Na našich revírech je fantastické to, že i když si myslíme, že je perfektně známe, pořád nás dokážou něčím překvapit. Tak jako Jiřího Hicla. Ten se vydal na malý, svazový rybník. A tenhle lov se změnil v parádní zážitek! I na malém rybníku ulovil nádherné kapry o váze 15 a 14 kilogramů. Paráda! „Ani jsem nečekal, že na tak malém rybníku jsou takové poklady – nádherné ryby,“ napsal na webu MIKBAITS. Kapři Jiřímu zabrali na boilies G2 v dipu.

SOUKROMÁK ČR: Zajímavé video pak sestříhal Milan „Zeli“ Zelinka. Ten na štěrkáči v Zaječí ulovil parádního jesetera o délce 120 čísel a váze 13 kilogramů. Jeseter mu zabral na boilies Gangster G2 od MIKBAITS o průměru 20 mm.

Redakce InRybar.cz

FOTO: MIKBAITS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -