DomůAkční nabídkaLov kaprů na hladině: Jak přilákat kapry k hladině? Podívejte se na...

Lov kaprů na hladině: Jak přilákat kapry k hladině? Podívejte se na geniální krmení!

- Reklama -

Parné sluneční paprsky lákají kapry k hadině, kde se teď ryby s velkou oblibou ohřívají. A přesně tam je teď musíme chytat i my! Jak? Už minule jsme si povídali o taktice jménem ZIG RIG. Díky této montáži prezentujeme naši nástrahu ve sloupci nebo na hladině. Takže i odpočívající ryby ve vrchních partiích našich revírů máme „na dostřel“. A i když se to nezdá, tak i při této specifické rybařině můžeme účinně krmit. Pojďme si představit zajímavé krmení pro chytání na ZIG RIG…

Lov na hladině nebo ve sloupci by se mohl na první pohled zdát jako dost komplikovaný. Přece jenom, každé krmení na ryby je vyrobeno pro chytání u dna, a ne u hladiny. Teda až doteď! Firma MIKBAITS ve spolupráci s věhlasnou firmou CC Moore vyvinula brilantní krmení pro chytání kaprů ve sloupci a na hladině. Tohle se fakt povedlo!

kapr

 

mikbaits_zig_mixMIKBAITS Zig Mix

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je geniální krmení pro chytání kaprů ve sloupci nebo na hladině. Jak funguje? Krmení je vyvinuto tak, aby ve sloupci vytvářelo hustý krmný mrak. Vývojáři z firem MIKBAITS a CC Moore tuhle směs zkompletovali tak, aby ke dnu padala velice, ale opravdu velice, pomalu. Díky tomu tak na lovném místě vznikne hustý, krmný sloup, který po dlouhou dobu bude lákat kapry k nástraze. Geniální nápad!

Princip lovu je jednoduchý: Na lovné místo „pošleme“ montáž ZIG RIG, díky které budeme prezentovat naši nástrahu ve sloupci nebo na hladině. Následně pak na daném místě zakrmíme. Od hladiny až ke dnu tak povedou husté, krmné sloupy, které vzbudí v rybách obrovskou zvědavost a „chuť k jídlu“. Kapři tak začnou na daném místě šmejdit, až najdou naši nástrahu. Perfektní!

Aby vznikl co možná nejlepší krmný sloup, je zapotřebí toto krmení správně namíchat. Nebojte, není to složité! Je zapotřebí tuto krmnou směs pro chytání na ZIG RIG pořádně zalít vodou. Musí vzniknout docela řídká kaše. Tu následně nalijeme do krmné rakety nebo ji zavezeme s pomocí lodě na krmné místo.

ČTĚTE TAKÉ: ZIG RIG: Chytání kaprů na hladině a ve sloupci. Geniální taktika pro lov zkušených kaprů! 

MIKBAITS Zig Mix se vyrábí ve třech různých zbarveních. V červené, žluté a černé barvě. Do aktuálních podmínek jsou vhodné všechny barvy, neboť se jedná o dost kontrastní zbarvení, jež kapři velice dobře vidí.

Pokud se chystáte chytat kapry u hladiny, tohle krmení nenechávejte doma. Jedná se o velice povedenou směs, na kterou kapři velice dobře reagují. A navíc, tohle „nadupané“ krmení vychází cenově velice dobře. Ostatně, skvělá cena je u MIKBAITS již zvykem…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -