DomůAkční nabídkaAnglická kvalita: Kvalitní hotové návazce na kapry KORDA za rozumné peníze

Anglická kvalita: Kvalitní hotové návazce na kapry KORDA za rozumné peníze

- Reklama -

Rybáři už dlouhé sezóny ví, že na bižuterii s „vyraženým“ logem KORDA se mohou vždycky spolehnout. Některé rybáře ale od pořizování těchto produktů mohla odradit vyšší cena. To ale už nyní neplatí.

Ilustrační foto: PARYS

Anglická firma KORDA je známý svými prvotřídními produkty, které patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu. Anglická společnost totiž přichází se super levnou řadou, kterou si může dovolit každý rybář! Vše za super nízké ceny…

Anglická firma KORDA i na česko-slovenském trhu spustila prodej super levné řady kvalitního vybavení, které nese název Basix. Všechny produkty, které obsahují tento název, jsou dostupné za fakt hodně zajímavé ceny. A nejde jenom o hotové návazce na kapry! Ne! Firma KORDA nabízí například i levné vlasce, šňůry, háčky a další rybářské vybavení…

 

Hotové návazce na kapry KORDA Basix Hair Rigs Wide Gape

Dokonalé hotové návazce na kapry, které jsou k dostání za super nízkou cenu! Rybář v balení najde hned dva hotové návazce, kdy výsledná cena za jeden kus je opravdu hodně přívětivá! Hotové návazce KORDA Basix jsou zhotoveny ze špičkové potahované šňůrky Basix Coated Hooklink, která je v camo provedení, takže je krásně nenápadná ve vodním prostředí. A na ní je navázaný háček Basix Wide Grape. Výsledné spojení těchto komponentů je opravdu perfektní! Hotové návazce na kapry KORDA jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Na návazcích pochopitelně najdeme i další vychytávky, které například zabraňují zamotání při nahození návazce do vody. Třeba převlek Basix, který právě zabraňuje zmíněnému zamotání. Každý návazec je pak dodáván s několika zarážkami různých tvarů, aby měl rybář účinnou věc pro nastražení nejrůznějších nástrah.

Tyto hotové návazce na kapry KORDA Basix se dodávají s různě velkými háčky, kdy rybář si může vybírat ze třech velikostí. Háčky jsou k dostání ve velikostech 4, 6 nebo 8. Důležité také je to, že tyto hotové návazce je možné si obstarat s háčky s protihrotem nebo bezprotihrotu. Hotové návazce KORDA jsou k dostání na e-shopu PARYS.

 

Levný vlasec KORDA Basix Main Line Camo Green

Jak už jsme výše zmínili, tak s přízviskem Basix firma KORDA dodává i další produkty. Třeba velmi zajímavý vlasec Basix Main Line Camo Green, který je k dostání za fakt hodně zajímavé peníze. Tento vlasec si lze obstarat třeba v praktickém, 1000metrovém návinu, takže rybář s naprostým přehledem „nabije“ i dva objemné kaprové „budíky“. Levný vlasec na kapry KORDA je dostupný na e-shopu PARYS.

Velkou výhodou je i „charakter“ tohoto vlákna. Silon na kapry KORDA je krásně odolný proti oděru, takže se skvěle hodí i při chytání na těch nejtěžších terénech. I když bude rybář chytat na kamenitém dně, anebo v blízkosti překážek, tak to nevadí. Tento vlasec na kapry od anglické společnosti KORDA to vydrží! Pak samozřejmě musíme vyzdvihnout i velkou pevnost v uzlu, kdy kaprový silon vydrží i brutální tah od zdolávané ryby.

Díky zmíněným vlastnostem výše je tento vlasec velmi vhodný i pro daleké nahazování, kdy se rybář potřebuje do vlákna pořádně opřít. Tento vlasec toho vydrží fakt hodně! Na rybářský trh se dodává ve dvou průměrech – 0,35 a 0,40 mm. Stačí si jen vybrat! Pokud hledáte levný vlasec na kapry, který ale nabídne skvělé vlastnosti, pak není co řešit! Levný kaprový vlasec KORDA je k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -