DomůAkční nabídkaBoilies s peletkami boří trh: žhavým hitem jsou tuňákovo-česnekové kuličky

Boilies s peletkami boří trh: žhavým hitem jsou tuňákovo-česnekové kuličky

- Reklama -

Tak tohle je fičák! Po uvedení na trhu se strhla lavina zájmu o nové boilies s peletkami na povrchu od české společnosti Chytil. A není se co divit! Nová nástraha totiž nabízí suprové vlastnosti.

Ilustrační foto: FishMax

Česká firma Chytil měla v posledních dnech dokonce problémy se skladovými zásobami, kdy rybáři při obrovském zájmu atraktivní nástrahu úplně vykoupili. Ovšem my se moc nedivíme, protože toto boilies je už na první pohled skutečně velmi zajímavé. Jde o atraktivní nástrahu, která ve vodě lákavě pracuje.

 

Boilies s peletkami Chytil Pandemia

Na rybářském trhu není moc obchodů, které by tuhle novinku od české značky měly aktuálně skladem. Firma prostě nestíhá vyrábět! Ovšem rybáři si nástrahu s peletkami na povrchu mohou pořídit na osvědčených místech. Nové boilies s peletkami je například k dostání na rybářském e-shopu FishMax  za super cenu.

Nové boilies od české společnosti fakt zaujme už na první pohled. Jde o to, že kulička je obalena drobnými peletkami, které mají svůj jasný účel. Jde o to, že po vhození nástrahy do vodního prostředí se začnou drobné peletky uvolňovat. Takže po nějakém čase u nástrahy vznikne velmi lákavé místečko.

Drobné pelety se z nástrahy uvolňují 1 až 2 hodiny. Dobu uvolňování peletek pochopitelně ovlivňuje celá řada faktorů – od teploty vody, síly proudu, až po množství bílé ryby. Ten princip je ale geniální: boilies má totiž fungovat stejně jako PVA punčocha s krmením. V blízkosti nástrahy se totiž vytvoří místečko, které zláká kapra k nástraze.

Nástraha obalená v peletkách má ale tu výhodu, že je mnohem přívětivější při nahazování. Jelikož kulička je krásně pravidelná, tak rybář má jistotu, nástraha nebude při letu „dělat psí kusy“. Takže ve výsledku poletí dále.

 

Osvědčené příchutě, kterým vévodí tuňák s česnekem

Uvnitř peletek je potom klasické boilies o velikosti 20 mm. Jde o nejvíce populární velikost při lovu kaprů, kdy s touto velikostí lze chytat jak ve studené, tak i v teplé vodě. Boilies je napuštěné nemalým množstvím esence, díky čemuž ve vodě vysílá koncentrované potravní signály, které lákají ryby k záběru. Za tohle palec nahoru!

Kromě atraktivního povrchu, který se do vody uvolňuje v podobě drobných peletek, a pak výrazné esence, je další zbraní i výrazné zbarvení u některých příchutí. Rybář tak má díky barvě některých kuliček jistotu, že se nástraha neztratí ani na zaneseném nebo zarostlém povrchu. Aby byla nástraha ještě lépe vidět, pak ji lze kombinovat i s plovoucí nástrahou na kratším návazci.

Rybáři si toto boilies s peletkami mohou vybrat v několika příchutích. Z nabídky si vyberou jak milovníci sladších příchutí (např. famózní švestka), tak i fanoušci čistě masových příchutí (např. krill max).

Z našeho subjektivního pohledu jsou ale mnohem zajímavější kombinace vůní. A to si nemyslíme jen my, ale také hromada dalších rybářů. Zájem je totiž například o příchuť kořeněný tuňák/česnek. Tato nástraha totiž kombinuje jak výhody masové nástrahy, tak ale nabízí i výrazný odér česneku. Tohle prostě funguje!

Jestli chcete vyzkoušet novou nástrahu od české firmy Chytil, která se stala hitem letošního jara, pak máte možnost. Na trhu je totiž další várka nových nástrah, které nabízí vynikající vlastnosti, které při lovu kaprů slibují obrovskou zábavu. Boilies s peletkami Chytil najdete na e-shopu FishMax za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

5 KOMENTÁŘE

  1. Ja nevim jak vy.. Ale tohle složení vypadá uzasne. Kdyz bych mohl koupim… Mam tu vše od Agnanu… Nevim proc vseci čumí, na něj. Držte se a snad brzy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -