DomůTrendyČeská rybářská firma hledá testera: rybářovi nabízí třeba hromadu krmení

Česká rybářská firma hledá testera: rybářovi nabízí třeba hromadu krmení

- Reklama -

Česká firma ZFish informovala o tom, že hledá testera do svých řad. Člen týmu ZFish by měl splňovat několik požadavků, které se týkají především tvorby obsahu. Firma na oplátku nabízí zajímavé věci. 

Ilustrační foto: ZFish

Česká rybářská značka ZFish patří k významným firmám nejen na česko-slovenském trhu. Tuto značku má spousta rybářů spojenou především s kvalitními bivaky , lehátky nebo křesly , ale také s praktickou bižuterií nebo s atraktivními nástrahami na kapry nebo dravce. Teď šikovnému rybářovi česká značka nabízí vybrané zboží.

 

Značka ZFish hledá testera. Co musí umět?

To, že firma nabízí místo testera, uvedla na sociálních sítích. Česká společnost hledá takového rybáře, který bude schopný produkovat atraktivní obsah. Ale nejde jen o psaní – velkou výhodou je, pokud rybář umí také pracovat s fotoaparátem nebo kamerou.

„Hledáme do naší party člověka, který je skvělý rybář, ale zároveň parádní tvůrce obsahu co má rád hru s písmenky a foťákem. Pokud děláš videa, máš větší šanci,“ napsala česká značka ZFish. Kromě toho dalším velkým plusem je, pokud rybář už má nějaký profil na sociálních sítích, který je více sledovaný.

Zmíněná značka ZFish pak hledá především kapraře, ovšem ještě lepší je potom ta varianta, kdy je rybář schopný chytat vícero rybolovnými metodami. A právě z rybářských vycházek by nový tester ZFish měl tvořit onen atraktivní obsah.

 

Firma nabízí rybářovi atraktivní balík věcí

Česká společnost má pak pro rybáře, který se stane novým testerem, připravený zajímavý budget ve formě rybářských potřeb . Rybář tak může za svůj životní koníček opravdu výrazně ušetřit, protože nebude za věci na ryby tolik utrácet.

„Pokud víš, jak fungují sociální sítě a jak by mělo vypadat testerské promo, můžeš se těšit na super našlapaný budget ve formě produktů značek: ZFISH, NGT, Extra Carp, Asso a hromadu krmení  pro své kaprařské výlety,“ napsala česká společnost.

Pokud rybáře tato nabídka na místo testera zaujme, pak se může ozvat na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu je potom nutné napsat ZFish team2023. Ideální potom bude, pokud rybář o sobě napíše i několik zajímavých informací.

 

ZFish je tahounem v novinkách

Nabídka pozice testera pro českou společnost ZFish je lákavá i proto, že se jedná o tahouna v rybářském segmentu. Tato značka na rybářský trh každoročně dodává celou řadu novinek, které posouvají rybařinu o další level nahoru.

Poslední zajímavou novinkou od české firmy jsou třeba plovoucí waftersky , které se okamžitě staly hitem česko-slovenského trhu. Nástraha totiž kombinuje celou řadu předností, díky kterým je pro ryby velmi atraktivní – od lákavé vůně, atraktivního chování ve vodě, po úžasně reflexní zbarvení.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

6 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, rád bych vyzkoušel Vaše produkty. Ve volném čase rybařím především na revíru 421 200.

    S pozdravem

    Karel Opolzer.

  2. Zdravím jsem rybář amatér kaprař.
    Objižím spíš sportovní rybníky, než svazovou vodu i když bydlím ve Vranově nad Dyjí. Měl bych zájem stát se vaším testrem. Momentálně nemám moc času věnovat se kaprařine na 100% stavím dům a veškerý volný čas tomu věnuji. Do budoucna bych chtěl chytat za dobrou značku, ale i ta značka mě musí přesvědčit že za to stojí, pak jí budu dávat 100% jak na soukromé vodě, tak i na Vranovké přehradě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -