DomůNovinkyBombastický kapr z Labe! Takového krasavce přes 20 kilo jste ještě neviděli

Bombastický kapr z Labe! Takového krasavce přes 20 kilo jste ještě neviděli

- Reklama -

Taky vás při pohledu na takovou fotku z české svazovky hřeje u srdce? Tohle musí potěšit každého rybáře! Je prostě nádherné vidět, že naše vody pořád dokážou nabídnout nezapomenutelné ryby, které se výrazně zaryjí do rybářské mysli. Přesně tohle platí u dokonalého kapra od rybáře Leoše, kterému se povedlo chytit fakt nádhernou rybu. Takový kapr se na našich vodách jen tak nevidí…

Redakce InRybar.cz, Foto: Leoš Diviš

Tahle ryba vážila parádních 24 kilo! Už tohle je na českou vodu samozřejmě magická hranice, kterou by chtěl pokořit nejeden rybář. „Zasílám fotografie veterána, kterého jsem chytil 15. dubna v 7 hodin ráno na Labi. Kaprařině se aktivně věnuji od roku 2000 a nyní jsem konečně poprvé pokořil hranici 24 kilo,“ napsal na sociálních sítích šťastný rybář Leoš.

K nádherné váze opravdu upřímně gratulujeme! Ale musíme říct, že na kaprovi se nám nejvíce líbí jeho vzhled. No podívejte se sami! Kapr má naprosto luxusní konstituci těla, kterému dominuje jednak nádherně velká hlava, ale také krásně zbarvená ocasní ploutev. Zlatým hřebem jsou pak nezvykle obrovské šupiny, které má kapr rozesety po krásně zdravém těle. Tohle je fakt ryba snů!

Na co dokázal rybář takového kapra přelstít? Leoš prozradil, že kapra zdolal na boilies Robin Fish v příchuti zrající banán od renomované firmy ostříleného kapraře Michala Kučery. Právě na sociálních sítích této firmy se fotka s velkým kaprem objevila. „Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu MIKBAITS za vynikající boilies, které vyrábí, a které umí chytat i v nepříznivých podmínkách,“ poděkoval úspěšný rybář Leoš.

Tenhle jedinečný úlovek od rybáře Leoše je opravdu nádherným důkazem toho, že Labe je TOP revírem na mapě České republiky. Snad se povede tuto rybu v budoucnu chytit na ještě větší váze. Protože vidět tohohle kapra s nějakým tím kilem navíc, to by byl fakt krásný zážitek! Rybářovi ještě jednou upřímně gratulujeme

Únorová bomba z Labe: Gigantický kapr, na kterého nestačila váha na 26 kilo!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

  1. Labe je Top revír s cyklostezkami po březích, zákazy bivakování, vyplývajících z obecních vyhlášek, které reagovaly na všudypřítomné odporné karavanové osady.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -