DomůNovinkyGigantický kapr ze zimního Labe: Váha na 26 kilo nestačila! Kolik téhle...

Gigantický kapr ze zimního Labe: Váha na 26 kilo nestačila! Kolik téhle rybě tipujete?

- Reklama -

Neskutečný úlovek zimního kapra se povedl rybářovi Pepinovi! Právě jeho úlovek aktuálně koluje po rybářském internetu, ze kterého až běhá mráz po zádech. Není se čemu divit! Fantastický kapr ze zimního Labe vypadá prostě božsky! Nádherně stavěné tělo kapra, které mělo neuvěřitelně dechberoucí zlaté zbarvení, dávalo tušit, že tahle ryba bude pořádný macek. A taky že jo! Úspěšný rybář chtěl ulovenou rybu zvážit, ovšem ta nestačila! Váha byla „jen“ do 26 kilo…

Kdekdo by si pomyslel, že v aktuální zimě není možné dostat na háček nějakého kapra. Přece jen, ta zima venku jde pořádně cítit! To ale nezastavilo rybáře Pepina, který se vydal na Labe. A na tuhle výpravu jen tak nezapomene! „Po téměř třech dnech bez záběru přišel konečně záběr a na jeho konci tahle obluda. Můžeme se jen dohodovat o přesné hmotnosti této ryby. Pepin s sebou měl váhu pouze do 26 kilogramů a ta nestačila,“ píše se na stránce Munch Baits.

Samozřejmě, leckoho by mohlo zajímat, kolik kapr vlastně vážil. Nad tím ale rybáři z Munch Baits mávají rukou, protože tohle je prostě ryba, která se tak jako tak zapíše do paměti. „Na druhou stranu to vlastně není vůbec důležité,“ stojí u fotky na facebooku. Na co úspěšný rybář dokázal obrovského labského kapra ulovit? Úspěšnou kombinací bylo Bio Marine zalité Red Stenchem a Citrus Blend popka od Munch Baits. Tohle zafungovalo i v těchto nelidských podmínkách. 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Revoluční krmení na kapry z patentek a „krve!“ Zaručeně funguje 

To, že rybář Pepin opravdu na zimním Labi umí, dokazuje i tento „menší“ kapr s váhou skoro 22 kilo. „I v těchto brutálních mínusových teplotách a obrovském průtoku se Pepinovi na Labi podařilo něco mimořádného. Úřadovala geniální kombinace boilies Bio Marine zalité Red Stench liquidem s plovkou Citrus Blend,“ stojí u fotky na facebooku Munch Baits. Za oba kapry si úspěšný rybář zaslouží fakt velkých RESPEKT! Gratulujeme!

Redakce InRybar.cz

Foto: Munch Baits CZ/SK

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -