DomůAkční nabídkaUž jste viděli tenhle dárek pro rybáře? Bonboniéra pro kapry je hitem...

Už jste viděli tenhle dárek pro rybáře? Bonboniéra pro kapry je hitem letošních Vánoc

- Reklama -

Každoročně se snažíme vybrat nějaký originální dárek pro milovaného rybáře. Jak se v tomto obrovském množství rybářských potřeb zorientovat? Letošním Vánocům jednoznačně vévodí bonboniéra pro kapry.

Ilustrační foto: LK Baits

Právě ta se stala hitem letošních Vánoc. A není se co divit! Právě bonboniéra pro kapry je originální dárek na Vánoce, který udělá radost každému rybářovi. Už jste tuhle novinku viděli?

Tradiční vánoční nadílka na LK Baits končí už dneska! Jako poděkování pro zákazníky si firma LK Baits připravila slevovou akci, která trvá ještě dneska – 20. 12. 2021! Nyní si rybáři mohou obstarat rybářské vybavení, anebo mohou pořídit originální vánoční dárek pro rybáře za super nízkou cenu. Stačí při objednávce v košíku zadat slevový kód VANOCE2021, a rázem se odečte tučná sleva! Nenechte si upláchnout poslední letošní šanci na výhodný nákup!

Nezapomínejte na to, že slevová akce se vztahuje opravdu na celou řadu produktů – od rybářských prutů a navijáků, až po bižuterii, oblečení nebo nástrahy. Takže se můžete už připravit na novou sezónu 2022!

 

Bonboniéra pro kapry

Tohle je super originální dárek pro rybáře, který udělá pod vánočním stromečkem opravdu velkou radost. A není se co divit! V luxusním balení rybář najde perfektní nástrahy NUTRIGO, které nabízí opravdu TOP vlastnosti při lovu kaprů. Nástrahy jsou uložené do dárkové kazety, která skutečně připomíná bonboniéru. Dárkovou bonboniéru je si obstarat obstarat na tomto e-shopu .

Co je to NUTRIGO? Jde o speciální nástrahu na kapry, která má tekutý střed. Tento tekutý střed nabízí hned několik výhod. Například to, že nástraha má mnohem silnější pachovou stopu, která ve vodě zláká kapra k záběru. Tohle je fakt boží! Aby nástraha ve vodě vydávala opravdu silnou vůni, tak někteří rybáři NUTRIGO několikrát propíchnou jehlou. Díky tomu bude vydávat silnější pach. Paráda!

VIDEO: Jak vypadá bonboniéra pro kapry?

V dárkovém balení nalezneme 3 osvědčené příchutě, které fungují hned na začátku sezóny. V dárkovém balení jsou totiž kuličky v příchuti lesní jahody, která je osvědčenou legendou firmy LK Baits. Jde opravdu po perfektní kuličky, které nádherně voní, a které se skvěle hodí do studené jarní vody.

Další nástrahou, která je v tomto dárkovém balení, je NUTRIGO v příchuti Compot NHDC. Tahle kulička má neuvěřitelně silnou, sladkou vůni, která připomíná extrémně sladké cukrovinky pro děti. Tohle je fakt bomba! Navíc, tyto kuličky mají výrazně oranžové zbarvení, které jde skvěle vidět i na hodně zaneseném dně.

Ještě lépe ale jde vidět třetí varianta NUTRIGO, která je také v této bonboniéře. O co jde? Jde o NUTRIGO v příchuti mango. Tahle nástraha má hodně zajímavou, sladkou vůni s citrusovým „ocasem“, která je opravdu unikátní a neobvyklá. Vše pak perfektně doplňuje výrazné zbarvení této nástrahy, díky kterému půjde vidět na velkou vzdálenost i na hodně zaneseném dně.

Pořád ještě hledáte vhodný dárek pro rybáře na Vánoce? Pak se rozhodně podívejte na tuto bonboniéru pro kapry, která nabízí TOP nástrahy, které nezůstanou ležet doma v koutě. Tohle je prostě dárek, který využije každý rybář. A hned na začátku rybářské sezóny! Pokud chcete dát rybářovi něco užitečného, pak je to právě tohle! Bonboniéra pro kapry je dostupná na tomto e-shopu .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -