DomůNovinkyJakub Vágner ostře proti kritikům: „Kdo umí hovn*, má akorát blbé řeči!“...

Jakub Vágner ostře proti kritikům: „Kdo umí hovn*, má akorát blbé řeči!“ Co mu vadí?

- Reklama -

Jakub Vágner připravuje nové díly do jeho rybářské série pro Českou televizi. A jeden díl tohoto rybářského seriálu se bude věnovat i legendárním hlavatkám, které jsou opravdu majestátními dravci. Jenže! Ani při tomto natáčení nemá Jakub Vágner klid. Někteří „kritici“ ho totiž obviňují, že určitě převeze slovenskou hlavatku do Čech, kde ji bude vydávat za domácí úlovek. Jakub Vágner se proti tomu ale důrazně ohradil!

Ilustrační foto: Wikimedia Commons

Náš nejznámější rybář aktuálně hlavatkám věnuje hromadu času. U vody je od svítání do tmy, a to za každého počasí. Snaží se totiž dostat na háček legendární hlavatku, o které natáčí jeden z dílů jeho rybářského seriálu pro Českou televizi. Jakub Vágner chytá jak na Slovensku, tak v České republice. A podle slov známého rybáře se mají lidé na co těšit…

INFO: Rybáři málem přišli o krásný revír! Jak to dopadlo? 

„Ten dokument bude úžasný, protože narážíme na neskutečné lidi, kteří hlavatkám zasvětili celý svůj život, a to i na území České republiky. Máte se na co těšit! Teď jsme na Slovensku na Váhu, byli jsme i na Hronu, včera jsem chytil nádhernou hlavatku, kterou určitě uvidíte v dokumentu. Mám radost!“ řekl Jakub Vágner v jednom ze svých videí.

VIDEO: Jakub Vágner posílá vzkaz „kritikům“

 

Zlí jazykové: Určitě převeze hlavatku do Čech!

Okolo Jakuba Vágnera se už dlouhé roky motají „kritici“, kteří ho obviňují z nejrůznějších nekalostí. Tím nejnovějším „obviněním“ je to, že podle některých slavný rybář chytí hlavatku na Slovensku, kterou bude vydávat za český úlovek. Na to ale Jakub Vágner velmi rychle a ostře zareagoval.

„Samozřejmě, už se ozvali i takoví ti chytráci, že určitě chytíme hlavatku na Slovensku a převezeme ji do Čech. Těm vzkazuji: Nejdříve něco chyťte, a obzvlášť hlavatku, a pak mějte blbé kecy, protože kdo umí hovn*, tak samozřejmě má akorát blbé řeči, a to je tak všechno. Nikdy nic jsem takového neudělal a ani neplánuji udělat,“ ostře se ohradil Jakub Vágner.

 

Obrovská letošní hlavatka Jakuba Vágnera!

Slavný rybář se letos už jednou obrovskou hlavatkou pochlubil. Tuto nádhernou rybu chytil na Slovensku. „Děkuji řece, stejně tak i všem kamarádům, bez kterých by se mi to nikdy nepodařilo. Děkuji Vojtovi Sklenářovi, Leovi Avdičovi, Patrikovi Kuvikovi a Andrejovi Ďuriančikovi, a v neposlední řadě Martinovi Vnoučkovi za strašnou dřinu s kamerou. Díky kluci! Skvělá týmová práce, která nám vydala tento neskutečný poklad,“ radoval se Jakub Vágner.

INFO: Rybáři málem přišli o krásný revír! Jak to dopadlo?

I tuhle rybu diváci uvidí v novém dílu rybářského seriálu Jakuba Vágnera, který poběží na obrazovkách České televize. Jak řekl sám Jakub Vágner: Rybáři se mají na co těšit!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

25 KOMENTÁŘE

 1. Pokud vím tak má na chytání ryb lidí zavolají mu když se něco chytí a on se pak fotí a sklízí slavu

 2. Potrefená husa se ozvala,to co napsal Zdeněk Bartipan je čistá pravda a nic jiného.Ostatní kolem se honí a on se jen důležitě nechá s úlovkem vyfotil a natočit.Když je tak dobrej, proč ho že spousty různých revírů vykázali,co?

 3. Můj názor na JV je že ryby chytat umí stejně dobře jako lhát.Reklamu co udělal sumcům mu neodpustím,protože spousta trotlů zabíjí i podměrečné sumce,protože jsou v dospělosti zabijáci velkých kaprů.Nikdo však už nerozlišuje jak je revír bohatý na ryby.Na malém rybníku budiž,ale v řece plné jelců,cejnů,parem a ostroretek určitě ne.Co se týče hlavatky,je to nepůvodní ryba,která v našich vodách nebude spokojená.Navíc bude likvidovat původní druhy ryb.Celé to je opět zviditelnit se.

  • Hmm a kapr je ryba původní? A candát taky? Tvl kdyby jsi měl vyházet všechny nepůvodní ryby tak v těch vodách nic nebude. To je tak když si chce někdo otřít hubu o někoho kdo toho dokázal 100x víc. 🙉

   • Kapra dotáhli Římani,OK. Amura komunisti a amur mě v některých vodách vadí.Karase stříbřitého dotáhli taky komouši a předpokládám že obecného karase jsi ani neviděl sokolíku.Já je mám v jezírku 50m3 .A nemyslím si že JV toho dokázal 100krát víc.Možná 10krát v rybařině,ale sumce přes 2m mám taky,ale času méně,Určitě toho víc nakecal,ale prostě ho to živí.Pingl taky kecá že sekaná je s čerstvýho masa a bankéř co nabízí pujčku je největší dobrák.Bohužel do rybařiny se zavedli věci jako reklama,lži a zveličování.divím se že Italové a němci nejezdí na 100Kg sumce a větší do ČR.Lovím pouze na řece Moravě a kapři 85-90cm o váze 12Kg vidím na Yutube jako 15+.Ty nízký šupíky znám jak svoje boty.Do takových sraček se rybařina dostala.A ty moudra si můžete s JV vykládat třeba v Tovačově v hospodě.K vodě ho tam nepustí.Tovačov mám 17Km.A nejde o závist,nemají co, Jde o to jak se tam předvedl a jak zacházel s rybama. Tak si rýpej někde jinde sokolíku,Kup si prut,kup si návazce a kuličky,nabombarduj to do soukromáku a obejdi ho s tvými kecy a fotkama kaprů co jsou slavnější jak madona.

    • Máš v tý kebuli taky pěkně vymeteno,. Ty asi budeš zdejší klávesový MMA bojovník 😀😂. Takový chytrolíny prolhaný tady u nás žereme ty skupino 🖕.
     Prej kup si prut 😂😂😂. Chytám přes 40 let a takový nemehla jako ty, co jen machrujou a ve finále mlátí cejny na Moravě V Tovačově jsem viděl vagóny 😂😂😂. Sumce jsi viděl akorát tak na YT 😂😂😂.

     • Já je chytám 45 let,MMA borečku.A tvé zoufalství je vidět v tvých příspěvcích.Už ti prokluzují nervy. Co se týče sumců,mě nevytočíš,Mám je i na f.Napovím ti Němčice n ad hanou a dohledej si to sám.

 4. Krásně se to rozjelo.O Tovačově je to hodně známé a něco na tom bude když o tom víme i více jak sto kilometrů daleko.A navíc to potvrdil i člověk který u Vágnera nějakou dobu točil.Nechal se natočit jak spí v bivaku,pak se přesunul do hotelu kde si užíval a když bylo něco většího chycené a pan Vágner uznal že se jedná o velkou rybu tak se nechal dovést k vodě kde se s úlovkem vyfotil a vrátil se do tepla hotelu.

 5. Petr a Karel jó to jsou vypravěči 😂😂. Mohli by s tím vystupovat v curkusu 😂. Vy dozajista budete právě ti zoufalci co umí ho.v.o 😂😂

  • No vše neumím,ale ty opravdu vypadáš na trdýlko co si umí koupit kuličky,nasadit je na kupovaný návazce a nahulákat to do soukromáku. Já jsem ti naznačil kde mě hledat,ale ty jen kopeš jak šestnáctka s diskotéky.Když čtu tvé příspěvky bavím se.Vím že do očí bys se mnou tak nemluvil,ale za klávesnicí jsi boreček.trdýlko co přijede k vodě,buchne dveřma od auta jak kolchozník a vyzvrací tu debilní otázku jak to jde.Jseš mě k smíchu.Jo a na Moravě občas při lovu na boilies chytnem i cejna.I parmu a karase.Víš co je parma? DDDD

 6. Jéé ty jsi dobrý 😀 na soukromák nechodím a na chytání vůbec nepotřebuji žádný boilies, jestli víš co to je. 😀😀. Jediný hrdina od klávesnice jsi tady ty bo se chvástáš, že jako z blízka bych s tebou nemluvil. Jasný příklad zoufalce kterej který umí ho..o a prsí se tady jak byl všude dvakrát a od všeho má klíče 😂😂😂. Měl bys změnit prášky nebo lékaře 😂😂😂.

 7. Vůbec si nepřipadám jako zoufalec.A prášků žeru jen alavis pro koně.kde mě hledat víš,píšeš jen o zoufalcích,ale o rybách furt nic. nejsi ani schopen odpovědět na otázku pro pětiletýho kluka.mě prostě nerozhodíš,začínáš se projevovat jako cholerik a mě kážeš prášky. P.H Němčice nad Hanou.

  • S tebou je fakty srandy kopec. Začínám tě mít rád, bo vidím, že je na tom někdo daleko hůř než já chudinko 😂. Ty Němčice se fakt povedly 😂. Je vás tam takových exotů jako ty víc? 😂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -