DomůAkční nabídkaBonboniéra pro kapry NUTRIGO: Elegantní balení nástrah na kapry pod vánoční stromeček

Bonboniéra pro kapry NUTRIGO: Elegantní balení nástrah na kapry pod vánoční stromeček

- Reklama -

Firma LK Baits na trh uvedla speciální dárek pro rybáře. O co jde? V nabídce renomovaného výrobce nástrah a návnad je nově k dostání bonboniéra pro kapry, která obsahuje špičkové nástrahy NUTRIGO.

Ilustrační foto: LK Baits

Firma LK Baits tuto bonboniéru naplnila osvědčenými příchutěmi na „sladké bázi“, které patří k těm nejúspěšnějším. Podívejte se na tuto horkou novinku od české firmy LK Baits. 

Co je to NUTRIGO? Jde o perfektní nástrahu na kapry, která obsahuje silné, tekuté aroma, které tvoří tekutý střed. Tato nástraha tak ve vodním prostředí vydává mnohem silnější aroma než například klasické boilies. Proto není divu, že si tuto nástrahu rybáři tolik oblíbili, a s velkými úspěchy na ní chytají kapitální kapry.  

- Reklama -

 

Bonboniéra pro kapry NUTRIGO

Nádherné vánoční balení luxusních nástrah NUTRIGO, které vypadá opravdu hodně parádně! Dárkové balení pro rybáře skutečně připomíná nějakou prvotřídní bonboniéru, kterou by chtěl každý ochutnat. Ale pozor! Tato je určena pouze kaprům. Výrobek je dostupný na e-shopu LK Baits .

Bonboniéra pro kapry obsahuje špičkové nástrahy NUTRIGO s tekutým středem, které si získaly mezi rybáři velkou oblibu. V bonboniéře jsou obsaženy sladké příchutě, které se maximálně hodí hned na začátku rybářského roku. Takže tato dárková kazeta určitě nezůstane ležet v koutě.

VIDEO: Jak vypadá bonboniéra pro kapry? 

První příchuť, kterou rybáři v bonboniéře naleznou, je lesní jahoda. Tato krásně sladká příchuť patří k nejvíce populárním a úspěšným. Ano! Nástraha má velmi silné, sladké aroma, které dokáže vytvořit koncentrovanou pachovou stopu i ve studené vodě. I proto tuto příchuť rybáři rádi používají hned na začátku sezóny.

Druhou příchutí je „exotické mango“, které má zvláštní „citrusový“ ocas. I tato příchuť chytla za srdce celou řadu rybářů, a to i díky tomu, že tyto kuličky se vyrábí v kontrastním žlutém zbarvení. Žluté NUTRIGO v příchuti mango je tak hodně vhodné například i na zanesené nebo zarostlé vody, protože nástraha jde perfektně vidět.

Na zmíněných podvodních terénech jde velmi dobře vidět i třetí příchuť NUTRIGO, kterou najdeme v bonboniéře pro kapry. Ano! Jde o oranžové kuličky v příchuti Compot NHDC, které mají velmi výrazně sladké aroma. Tohle je nástraha, která se rovněž hodí na začátku jara, kdy rybáři rádi používají sladké nástrahy. Perfektní!

Jak s NUTRIGO chytat? Tato nástraha se nastražuje pod háček „na vlas“ stejně jako boilies nebo pelety. Ovšem! S NUTRIGO jde nejrůznější experimentovat! Zaručeným fíglem je třeba kuličku několikrát propíchnout jehlou na boilies, aby se z ní lépe uvolňovala silná esence. Díky tomu po chvíli vznikne okolo nástrahy ještě silnější pachová stopa, která kapra donutí k záběru.

NUTRIGO není nutné dále boosterovat v nějakých tekutých atraktorech, protože nástraha sama o sobě vydává silné aroma. Pochopitelně, k NUTRIGO je například možné přidávat nejrůznější plovoucí „doplňky“ (pěnu, pop-up boilies), aby mělo vznášivé vlastnosti. Těch možností, jak tuhle nástrahu zatraktivnit jinak, je nespočet!

Bonboniéra pro kapry je luxusním dárkem pro všechny rybáře, kteří rádi chytají kapry na položenou. S tímto dárkovým balením milovaného rybáře obdarujete kvalitními nástrahami, které mají zcela unikátní vlastnosti ve vodním prostředí – vydávají silnou vůni, skvěle pracují ve vodě, a mají kontrastní zbarvení. Tohle jsou ty nejlepší předpoklady pro úspěšný lov kapra. Bonboniéra pro kapry je k dostání na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -