DomůAkční nabídkaEcholoty na ryby za rozumné peníze? V regálech leží poslední kusy za pár...

Echoloty na ryby za rozumné peníze? V regálech leží poslední kusy za pár korun

- Reklama -

Echolot na ryby je vyhledávaným parťákem při rybaření. A to zejména na těch lokalitách, na kterých daný rybář loví úplně poprvé. Echolot na ryby napomůže k mnohem rychlejšímu mapování neznámé vody.

Ilustrační foto: PARYS

Echolot na ryby jsou očima rybáře pod vodou, takže ten je během chvilky ihned „v obraze“. Tudíž za pár chvilek si může najít to pravé místo pro rybaření. Lze ale na rybářském trhu sehnat levný echolot? Ano jde!

Hodně rybářů od rybářské echolotu nechce žádné super moderní vlastnosti. Ne! Velké části fanoušků rybaření kolikrát postačí to, když echolot ukáže reliéf dna, změří hloubku, a zobrazí teplotu vody. A právě k tomuhle kolikrát postačí levný echolot na ryby, který „nesežere“ půlku výplaty. Jsou takové echoloty na ryby na rybářském trhu? Ano, jsou! A vyrábí je prvotřídní firma LOWRANCE, která nabízí TOP kvalitu…

 

Levný echolot na ryby LOWRANCE HOOK2 (sonda Bullet Skimmer)

Jeden z nejlevnějších rybářských sonarů na trhu! Ovšem! Právě pro jeho nízkou cenu si tenhle echolot na ryby za pár korun oblíbilo obrovské množství rybářů. Proč? Protože echolot nabízí pro mnohé naprosto dostačující funkce – sonar změří hloubku, ukáže reliéf dna, anebo najde ryby. No řekněte sami, potřebujete při rybaření více? Levný echolot LOWRANCE je dostupný na e-shopu PARYS.

Obrovskou výhodou tohoto sonaru na ryby je to, že má automatické nastavování. Co to znamená? Jedná se o funkci, která aktivně upravuje nastavení sonaru při změně podmínek rybolovu. Tohle je fakt hodně velká paráda, která výrazně zpohodlňuje používání tohoto sonaru. Sonar na ryby LOWRANCE HOOK2 se sondou Bullet Skimmer se velmi jednoduše ovládá, a to i díky intuitivnímu menu. Super!

Co se týče vlastností: Sonar dokáže měřit hloubku až do 152 metrů, což je naprosto dostačující na české vody, které větší hloubku ani nenabízí. Echolot na ryby navíc ukazuje ryby, měří hloubku, a je vybaven alarmem při pohybu na mělčině (brání poškození sondy). Obrovskou výhodou je pak kvalitní zpracování, a maximální voděodolnost, takže rybář může tento přístroj používat i za silného lijáku – a nemusí stresovat při průtrži mračen

Co balení obsahuje? Najdeme v něm obrazovku, a pochopitelně i stojan na obrazovku, do kterého ji upevníme. Pak samozřejmě i sondu Bullet Skimmer s napájecím kabelem. Velkým plusem je i uchycení sondy, které je rovněž obsahem balení. Další součástí je pojistková skříň a pojistka. Nechybí ani české menu a manuál v češtině pro snadné pochopení, jak to všechno funguje.

Pokud jezdíte na vody, na kterých nejste úplně doma, takže potřebujete pomoct od „chytré elektroniky“, pak se rozhodně podívejte na tento levný echolot od LOWRANCE. Jde o perfektní stroj pro všechny nenáročné rybáře, kteří nepotřebují „mimozemské vlastnosti“, ale od echolotu potřebují jen ty nejvíce základní údaje. Pokud se mezi takové rybáře řadíte, pak se rozhodně podívejte na tento přístroj. Echolot LOWRANCE za rozumné peníze je k dostání na e-shopu PARYS.

 

Levný echolot na ryby LOWRANCE HOOK2 (sonda GPS Bullet Skimmer)

Patříte k těm rybářům, kteří si rádi ukládají svou polohu při hledání nových míst nebo samotném rybaření? Pak by byl pro vás asi vhodnější model echolotu HOOK2 s GPS, který právě dovoluje ono ukládání bodů. Rybář si dále může s pomocí GPS plánovat i trasy, anebo může využít jednodušší navigace na vodě. Tento echolot je ale o několik stovek dražší. Levný echolot LOWRANCE je dostupný na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -