DomůAkční nabídkaBonboniéra z nástrah na kapry nebo sumce: luxusní vánoční dárek pro rybáře

Bonboniéra z nástrah na kapry nebo sumce: luxusní vánoční dárek pro rybáře

- Reklama -

Sehnat opravdu originální dárek pro rybáře nemusí být vůbec jednoduché. Chcete tip? Podívejte se na dárkové balení kvalitních nástrah na kapry nebo sumce od české firmy, které jsou v luxusním balení.

Ilustrační foto: LK Baits

Asi každý chce, aby dárek pro rybáře neskončil někde v koutě. Takže co vybrat? Ideální je darovat něco takového, co každý rybář stoprocentně použije – typicky jde o nástrahy na ryby. Není to ale moc „obyčejný dárek“? Není, pokud jsou nástrahy luxusně zabalené

Něco takového dělá česká firma LK Baits, která své populární nástrahy NUTRIGO balí jako bonboniéru. Tato dárková balení se tak okamžitě stala vánočním hitem, který je ideálním dárkem pod vánočním stromečkem. Pojďme se na tyhle „rybí bonboniéry“ podívat blíže.

VIDEO: Jak vypadá bonboniéra NUTRIGO pro kapry? Mrkněte na video

 

Bonboniéra NUTRIGO pro kapry

Nádherná dárková balení nástrah pro rybáře, které okamžitě upoutají pozornost. Jde o to, že nástrahy jsou balené do luxusní dárkové kazety, se kterou si dal výrobce pořádný kus práce. Tohle prostě nemá chybu! Bonboniéru NUTRIGO pro kapry najdete na e-shopu LK Baits  za super cenu.

Bonboniéra pro kapry LK Baits Nutrigo

V tomto dárkovém balení najdete suprové nástrahy NUTRIGO, které mají naprosto unikátní vlastnosti. Jde o to, že NUTRIGO má tekutý střed, takže do vodního prostředí vydává podstatně silnější pachové signály. Ty jsou ještě silnější v tu chvíli, kdy rybář nástrahu propíchne. Není proto divu, že tato nástraha tak spolehlivě funguje při lovu velkých kaprů.

Dárkové balení NUTRIGO obsahuje 3 dokonalé sladké příchutě, které mají při lovu kaprů perfektní výsledky. V bonboniéře NUTRIGO najdete nástrahy v příchuti lesní jahoda, mango a compot NHDC. Všechny 3 příchutě mají pronikavě sladkou vůni, která připomíná bonbóny pro děti. Tohle je nádhera!

Bonboniéra Nutrigo LK Baits

Pokud hledáte originální dárek pro rybáře pod vánoční stromeček, za který neutratíte příliš velkou částku, pak se rozhodně podívejte na tato dárková balení. Jde opravdu o dárek, který rybář nenechá ležet v koutě, ale využije jej už při prvních vycházkách k vodě. Bonboniéry pro kapry najdete na e-shopu LK Baits .

 

Bonboniéra NUTRIGO pro sumce

Chytá váš rybář spíše sumce nebo velké jesetery? Pak ho bude spíše zajímat tato „páchnoucí“ verze NUTRIGO. Jedná se o perfektní nástrahu na sumce, kterou si za krátkou dobu její existence oblíbila spousta rybářů. A není se co divit! NUTRIGO na sumce perfektně funguje! Dárkové balení s nástrahami NUTRIGO na sumce najdete na e-shopu LK Baits .

Co najdete v tomto dárkovém balení? Jsou v něm dva druhy sumcového NUTRIGO. Nástrahy jsou naplněné koncentrovanou tekutinou, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit opravdu „šílený zápach“. Takže sumec velmi rychle pozná, že v jeho blízkosti se nachází snadno dostupná kořist. Proto sumci na tuto nástrahu spolehlivě berou.

Rybáři tuto nástrahu rádi používají ve spojení s plovoucími peletami na sumce též od firmy LK Baits. Díky tomu totiž vznikne plovoucího sousto, ze kterého se navíc uvolňuje velké množství lákavé tekutiny. Tohle je dokonalá kombinace! Ideální je potom krmit masovými peletami, které dokážou sumce přilákat k nástraze.

Jestli chcete udělat radost vašemu rybářovi, který jezdí na sumce, pak se rozhodně podívejte na dárkové balení těchto sumcových nástrah. Jde o kvalitní lákadlo na sumce, které parádně funguje! Na NUTRIGO sumci spolehlivě berou! Dárkové balení najdete na e-shopu LK Baits  za super cenu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -