DomůAkční nabídkaBonboniéry pro ryby z účinných nástrah: skvělý vánoční dárek pro rybáře

Bonboniéry pro ryby z účinných nástrah: skvělý vánoční dárek pro rybáře

- Reklama -

Nastalo období, kdy hromada lidí hledá ideální dárek pro rybáře. Chcete mu najít takový dárek, který určitě využije? Pak se podívejte na bonboniéry pro ryby, které jsou plné účinných nástrah na ryby.

Nástrahy na ryby jsou pochopitelně skvělým dárkem pro rybáře. Dárce má totiž jistotu, že právě jeho dárek po rozbalení pod vánočním stromečkem nezůstane ležet v koutě. Ale že si ho rybář vezme k vodě při první příležitosti. Česká firma LK Baits pak na Vánoce nabízí nádherné bonboniéry pro ryby, které jsou plné parádních nástrah.

 

Rybí bonboniéra NUTRIGO na kapry

Tohle je hit posledních několika Vánoc. Ale není se čemu divit! Česká firma LK Baits přišla se skvělým nápadem: do balení připomínající bonboniéru dává skvělé nástrahy na ryby NUTRIGO. Bonboniéru NUTRIGO na kapry najdete na e-shopu LK Baits za super cenu.

Bonboniéra pro kapry LK Baits Nutrigo

Co rybář v balení najde? V bonboniéře jsou naskládané nástrahy NUTRIGO, které kapraři moc dobře znají. Jedná se o revoluční nástrahy s tekutým středem, díky čemuž mají velmi intenzivní aroma. Stačí, aby rybář kuličku několikrát propíchl jehlou, a v tu chvíli se z nástrahy začne uvolňovat obrovské množství lákavé esence.

V bonboniéře pak rybář najde 3 osvědčené příchutě. První je legendární lesní jahoda, která má nádherně sladké aroma, které skvěle funguje při jarním lovu kaprů. V balení pak ale nechybí ani exotické mango, které má úspěchy na silně prochytávaných vodách, na kterých kapři viděli už ledacos.

Bonboniéra Nutrigo LK Baits

A poslední příchutí je potom compot NHDC. Tato nástraha má velmi pronikavé, sladké aroma, které dokáže i ve studené vodě vytvořit neuvěřitelně lákavou pachovou stopu. I proto tuto nástrahu rybáři rádi používají v hodně studené vodě na začátku rybářské sezony. Palec nahoru!

Velkou výhodou těchto nástrah pak není jenom pronikavé aroma díky zmíněné tekutině. Dalším velkým plusem je například to, že zmíněné příchutě mají výrazná zbarvení, která se neztratí ani na silně zarostlých nebo zanesených vodách.

Jestli chcete rybářovi darovat praktický dárek na ryby, na který může chytit životní úlovek, pak tato bonboniéra je tím „pravým ořechovým“. Rybář tento dárek rozhodně nenechá ležet v koutě, ale vezme si ho s sebou už při prvních jarních vycházkách na ryby. Bonboniéru NUTRIGO najdete na e-shopu LK Baits za super cenu.

 

Rybí bonboniéra NUTRIGO na sumce a jesetery

Máte doma rybáře, který se zaměřuje spíše na sumce nebo jesetery? Pak by vás měla zajímat druhá bonboniéra na ryby, která je plná výrazně páchnoucích nástrah NUTRIGO. Bonboniéru na sumce a jesetery najdete na e-shopu LK Baits .

Tyto nástrahy oproti výše představeným mají opravdu velmi silný odér. Toto NUTRIGO tak ve vodě vytvoří výrazné potravní signály, které lákají sumce, jesetery, anebo ty největší kapry. Ten odér je opravdu hodně silný! Na tuto nástrahu se chytá tak, jako když se rybář vydá chytat ryby na pelety.

Nástraha je pak ideální třeba i při chytání na soukromých lokalitách, na kterých je velký rybářský tlak, a na kterém žijí velcí jeseteři. Právě tyto ryby na tuto nástrahu perfektně reagují. Ale rybář může na tento typ nástrahy NUTRIGO chytit i životního kapra.

Jestli chcete nějakému rybářovi splnit sen v podobě velkého sumce, jesetera nebo obrovského kapra, pak se určitě podívejte na tuto bonboniéru NUTRIGO. Ta je plná osvědčených nástrah, na které si rybář parádně zachytá. Bonboniéru NUTRIGO na sumce a jesetery najdete na e-shopu LK Baits za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -