DomůAkční nabídkaPřístřešky a křesla za pár korun: Český e-shopový gigant nabízí dostupný camping

Přístřešky a křesla za pár korun: Český e-shopový gigant nabízí dostupný camping

- Reklama -

Jeden z největších rybářských e-shopů na česko-slovenském rybářském trhu nabízí na trhu super levný camping pro rybáře. Podívejte se na nabídku levného campingu pro rybáře na e-shopu Chyť a pusť.

Ilustrační foto: Chyť a pusť 

V bohaté nabídce levného sortimentu si rybáři mohou vybírat například levné přístřešky nebo deštníky pro rybáře za fakt hodně nízké ceny! Kromě toho jsou na výběr i pohodlné a levné sedačky pro rybáře, které patří k tomu nejlevnějšímu na rybářském trhu!

 

Levný přístřešek pro rybáře JAF Capture Tornado Shelter

Chodíte na ryby jen na několik hodin, a chcete být chráněni například před deštěm, větrem, anebo ostrým sluníčkem? Pak se podívejte na tento super levný přístřešek pro rybáře od belgické firmy JAF Capture. Jedná se o velmi populární rybářské obydlí na několikahodinové vycházky k vodě. Proč? Protože nabízí super vlastnosti! Přístřešek pro rybáře za pár korun je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Zaprvé: Nejsilnější „zbraní“ tohoto přístřešku je to, že má velmi jednoduchou konstrukci. Takže rybář jej postaví během kratičké chvíle. V okamžiku, kdy rybáře u vody přepadne nečekaný déšť, tak je schopen během chviličky mít postavený úkryt. Rozměry přístřešku jsou 150 x 100 x 150 cm, takže pod střechu se vleze i urostlejší rybář.

Jednoduchá konstrukce se skládá pouze ze 3 pružných tyčí, které dohromady vytvoří stabilní konstrukci, která vydrží i nepříznivé podmínky na rybách. K maximální stabilitě přístřešku pak přispívají i stabilizační lana, anebo kolíky. Pohodlný transport k vodě pak zaručuje i praktická taška na tento přístřešek.

Na přístřešku najdeme vysoce kvalitní materiál 210T, který má voděodolné dvojité potažení. Přístřešek pro rybáře JAF Capture Tornado Shelter tak u vody vydrží i silnější dešťovou přeháňku, která se u vody může kdykoliv objevit. Tohle je fakt paráda!

Pokud si právě kladete otázku, jaký levný přístřešek na ryby vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od belgické firmy JAF Capture. Levný přístřešek pro rybáře Tornado Shelter nabízí jednoduchou konstrukci, dostatečný prostor a kvalitní plášť za super nízkou cenu! Levnější přístřešek pro rybáře budete hledat jen těžko! Levný přístřešek Capture je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Levné sedačky pro rybáře JAF Capture

Kromě zmíněného levného přístřešku (a dalšího campingu) jsou v nabídce na rybářském e-shopu Chyť a pusť i velmi levné sedačky pro rybáře, které obecně patří k těm nejlevnějším na trhu! Tyto sedačky jsou k dostání za několik stovek, a proto není divu, že jsou mezi rybáři tolik oblíbené. Levné sedačky jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Jako například levná sedačka pro rybáře JAF Capture Holiday, která má populární konstrukci, díky které rybář sedačku okamžitě rozbalí a zase sbalí. Levná sedačka nabízí kvalitní zpracování, bytelnou konstrukci, dostatek místa pro sezení, přívětivé transportní rozměry a vysokou nosnost. Prostě všechno, co má správná rybářská sedačka nabízet. A přitom je k dostání za super nízkou cenu!

Kromě této sedačky jsou pak k dostání i další levné modely, které nabízí například větší rozměry pro sezení, camo zbarvení, anebo jiný typ opěradla. Z bohaté nabídky levných sedaček si vybere fakt každý rybář! Tak jaká se nejvíce líbí Vám? Levné sedačky jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. A na co bivak a podobne?Vzdyt se pomalu uz ted neda u vody poradne bivakovat.Same zakazy,omezovani a buzerovani nas slusnych rybaru ze vsech moznych stran!

  2. Přesně, souhlasím s kolegou, ty bivaky budeme moci stavět v kempech. Samé zákazy, omezení, non stop chytání na Moravě všude zakázáno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -