DomůAkční nabídkaSleva na české boilies JET FISH: Úspěšná příchuť je k dostání za...

Sleva na české boilies JET FISH: Úspěšná příchuť je k dostání za pár korun

- Reklama -

Na e-shopu PARYS momentálně probíhá slevová akce na populární kuličky od české firmy JET FISH. Jen nyní si rybáři mohou toto boilies obstarat s výraznou slevou. Připravte se na novou sezónu výhodně.

Ilustrační foto: PARYS

Výhodná akce se vztahuje na oblíbené boilies v příchuti švestka/česnek. Česká firma JET FISH od Jaroslava Těšínského patří k předním výrobcům rybářských nástrah na českém trhu. Právě kuličky od tohoto výrobce mají na kontě celou řadu krásných kaprů, kteří mnohdy dosahovali opravdu trofejních rozměrů. Jednou z nejvíce populárních nástrah je boilies JET FISH Seafood v příchuti švestka/česnek. A právě na toto boilies je aktuálně výrazná sleva!

 

Boilies JET FISH Legend Range seafood + švestka/česnek

Výborné boilies od ostříleného kapraře Jaroslava Těšínského je znova v akci! Jen nyní si tuhle geniální nástrahu lze obstarat za výrazně lepší cenu. Takže rybář má možnost se na začátek sezóny připravit opravdu výhodně. Proč je zrovna toto boilies Legend Range seafood + švestka/česnek tak oblíbené? Důvodů je více! Boilies je dostupné na e-shopu PARYS za výrazně lepší cenu.

Tím prvním faktorem úspěchu je jednoznačně jeho složení. Boilies Legend Range má základ v TOP boilies směsích, které navíc obsahují aminokomplexy, extrakty nebo esenciální oleje. Díky tomu tak tato nástraha věrně „napodobuje“ přirozenou potravu kaprů, se kterou se setkávají od počátku života. Kuličky JET FISH seafood + švestka/česnek vysílají ve vodním prostředí opravdu lákavé potravní signály, kterým kapři jen těžko odolávají.

Ale nejde jenom o potravní signály, které toto boilies vysílá. Velkým tajemstvím úspěchu je také to, jak toto boilies pracuje ve vodním prostředí. Kuličky ihned po vhození do vodního prostředí začnou vypouštět atraktivní pachovou stopu, následně i drobnější částečky. Kuličky je tak vhodné použít i ve studené vodě, kdy ostatní nástrahy selhávají.

Skvělou zprávou pro všechny milovníky kaprařiny je to, že sleva se týká úspěšné příchutě seafood + švestka/česnek. Jde totiž o boilies s naprosto unikátní vůní, která kombinuje masové pachy mořských plodů s ovocnou vůní švestek. Tajným trumfem je potom „kořeněný ocas“ česneku. Tahle kombinace má fakt velké úspěchy! Super!

Zlevněné boilies Legend Range v populární příchuti seafood + švestka/česnek je k dostání ve dvou průměrech. Rybáři si tyto kuličky mohou obstarat ve velikostech 20 mm nebo 24 mm. Menší velikost je vhodná například při chytání ve studené vodě na jaře nebo na podzim, kdy jde z ní okrájením vytvořit ještě menší nástrahu. Menší kuličky jsou pak vhodné i pro rychlejší chytání.

Velké koule o průměru 24 mm rybáři pak rádi používají například při déletrvajících výpravách za kapry, kdy číhají na ty největší kusy. Velká kulička slibuje, že déle vydrží například v proudné vodě, anebo tam, kde je velké množství „bílé ryby“. Pokud chcete, aby kuličky měly delší dobu rozpadu, pak je nechte vysušit. Boilies Legend Range seafood + švestka/česnek se dodává ve dvou baleních o hmotnosti 1 nebo 3 kilogramy.

Chcete se připravit na novou sezónu opravdu výhodně? Pak se rozhodně podívejte na zlevněné boilies Legend Range od Jaroslava Těšínského v populární příchuti seafood + švestka/česnek. Právě toto boilies je díky svému složení a „chování“ ve vodě ideální nástrahou na začátek rybářské sezóny. S touhle TOP nástrahou na kapry rozhodně neuděláte chybu! Boilies JET FISH je k dostání na e-shopu PARYS se zajímavou slevou. 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -