DomůAkční nabídkaVýprodej krmení na ryby: Ušetřete pořádný balík peněz, ke krmení dostanete kbelík

Výprodej krmení na ryby: Ušetřete pořádný balík peněz, ke krmení dostanete kbelík

- Reklama -

Na e-shopu PARYS probíhávýhodná akce na krmení na ryby od společnosti Sensas. Rybáři si aktuálně mohou pořídit akční balík, který obsahuje jak krmení, tak i práškový atraktor nebo praktický kbelík.

Ilustrační foto: PARYS

Vše za výrazně výhodnější cenu! Ale bacha! Upozorňujeme, že tato akce je množstevně omezena. Po vyprodání zásob nebude toto akční balení už k dispozici! Nenechte si upláchnout perfektní nabídku pro nákup TOP krmení na ryby…

 

Akční balík krmení Sensas

Konečně je to zase tady! Firma Sensas si připravila znovu akční balík krmení, který obsahuje osvědčené návnady. A k tomu rybář dostane ještě například praktický kbelík nebo kšiltovku. A to vše za zvýhodněnou cenu! Co vlastně akční balík přesně obsahuje? Akční balík krmení Sensas je dostupný na e-shopu PARYS.

V balíku rybář dostane 4x krmítkovou směs 3000 Carpes o hmotnosti 1 kilogramu. Toto krmení rybáři rádi používají pro jeho univerzálnost, protože jde použít jak na stojatých, tak tekoucích revírech. Tohle je fakt super! Z názvu tohoto krmení lze tušit, že tato návnada má hrubší složení, aby dokázala zastavit i větší ryby na krmném místě. Proto rybáři tuto návnadu používají při chytání kaprů, cejnů, anebo línů. 

Krmení má zvláštní, kukuřičně-oříškové aroma, které uchvátí nejen rybáře, ale samozřejmě i ryby. Tohle je fakt hodně nádherná vůně! Sladká návnada je pak jako dělaná pro chytání na feeder nebo krmítko, kdy rybář používá například ochucenou kukuřici nebo nějaké silně vonící extrudy či nástrahy z pečiva. Tohle je fakt paráda!

Je třeba si uvědomit, že 1 kilogram krmení Sensas 3000 Carpes stojí 135 korun. Takže když si rybář obstará tento balík, tak za tu cenu by neměl ani ty 4 balíky krmení, které obsahuje! K tomu samozřejmě rybář dostane práškový posilovač, praktický kbelík a rybářskou kšiltovku. Takže rybář ve výsledku ušetří fakt hodně zajímavý balík peněz!

Další součástí tohoto akčního balíku krmení je i práškový ovocný posilovač Frutix s hodně silnou vůní. Jedná se o velmi atraktivní prášek, který dokáže posunout návnadu ještě o level výše! Stačí do suchého krmení tento prášek pořádně namíchat, a pak zalít. Vše je dobré nechat alespoň 10 až 15 minut odležet, aby se práškový atraktor do návnady pořádně „zažral“. Výsledkem je pak nadupaná návnada, která má silnou, sladkou vůni. Nádhera!

Hodně rybářů tento akční balík oceňuje i proto, že obsahuje velký, 15 litrový kbelík pro míchání krmení. Tento kbelík je jako dělaný pro chystání návnady na ryby. Kbelík je zhotovený z kvalitního materiálu, který vydrží dlouhodobé používání. A má ocelové madlo, které je odolnější než plastové. Super taky je to, že ke kbelíku je praktické víko, takže jej rybář může zavřít. Palec nahoru! A takovou „třešničkou na dortu“ je kšiltovka, která je také součástí tohoto balíku.

Tuto návnadu velmi rádi používají nejen milovníci feederu, ale také fanoušci klasického krmítka. Za pár korun rybář dostane velký balík super krmení a praktických pomůcek pro rybáře, a přitom rybář ví, že bude mít u vody TOP krmení! No ano! Tohle krmení na ryby má neuvěřitelně krásnou vůní, atraktivní strukturu, a perfektní „chování“ ve vodě. Prostě super! Zvýhodněné balení krmení Sensas s praktickým kbelíkem je k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -