DomůAkční nabídkaVýprodej krmných raket: Tyhle rakety na krmení pro ryby stojí jen pár...

Výprodej krmných raket: Tyhle rakety na krmení pro ryby stojí jen pár korun. Poslední kusy

- Reklama -

Na e-shopu PARYS aktuálně probíhá výprodej krmných raket od firmy Prologic. Tato rybářská společnost na rybářský trh dodává populární krmné rakety na krmení, které jsou nyní k dostání za pár korun. 

Ilustrační foto: PARYS

Ale bacha! Upozorňujeme, že zásoby raket jsou velmi omezené, a že se velmi rychle tenčí! Po vyprodání skladových zásob nebudou tyto rakety za takto nízkou cenu k dostání…

 

Zakrmovací raketa Prologic Airbomb

Špičková zakrmovací raketa od renomované společnosti Prologic! Tahle perfektní raketa na krmení nabízí dva typy použití při krmení na lovném místě. Tohle je fakt super! Ale začněme jejím aerodynamickým tvarem: Ten je vymyšlený tak, aby raketa „klouzala“ vzduchem, díky čemuž letí opravdu daleko. S touhle raketou je tak rybář schopný krmit i ve velkých vzdálenostech na rozlehlých vodách. Zlevněné krmné rakety jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Samotná raketa váží 74 gramů. Po jejím naplnění pak může tato pomůcka na krmení vážit až 180 gramů. S takto těžkou raketou – při výběru správného náčiní – je rybář schopný házet opravdu daleko. Takže si může zakrmit i na těžko dostupných místech! Tato zakrmovací raketa je tak ideálním pomocníkem třeba na vodách, na kterých se nesmí používat plavidla.

VIDEO: Levná zakrmovací raketa Prologic Airbomb

Jak tahle zakrmovací raketa vlastně funguje? Jde o to, že rybář si může vybrat mezi dvěma typy vyprázdnění. Co to znamená? Krmení z rakety lze vysypat buďto přímo při letu. K čemu je tohle dobré? Díky tomuto způsobu se krmení rozstřelí na mnohem větší ploše, skoro to připomíná výstřel z brokovnice.

Druhým typem vyprázdnění je potom přímo ve vodě. To funguje tak, že rybář raketu nahodí do vody, a krmení pak vysype až po jejím dopadu na lovné místo. Díky tomu je krmení více nahuštěné na lovném místě blízko u sebe. Takže rybář vytvoří velmi atraktivní místečko. Tohle je fakt paráda!

Do této zakrmovací rakety od firmy Prologic lze narvat nejrůznější návnadu. Rybář může použít i hodně jemné krmení z method mixu, partikl, mikropeletky, drobné pelety, nakrájené boilies, celé pelety nebo boilies a mnoho dalšího. S touhle raketou fakt hodně dobře a rychle rozkrmíte jakékoliv lovné místo.

Zakrmovací rakety Prologic Airbomb patří k velmi povedeným zakrmovacím pomůckám za rozumnou cenu. Pokud hledáte něco, s čím můžete krmit na všech vodách – a to velmi přesně a rychle – pak se rozhodně podívejte na tyto levné krmné rakety. Jsou luxusně vymyšlené, spolehlivě pracují, a nyní jsou k dostání za pár korun! Krmné rakety ve výprodeji najdete na na e-shopu PARYS.

 

Odhozový vlasec DAM Trinity Tapered

Abyste se mohli do plně naložené rakety pořádně opřít, pak budete potřebovat pořádně silný a odolný odhozový vlasec. Právě takové vlákno totiž vydrží i pořádný nápor! Jaký odhozový vlasec vybrat? Co třeba vyzkoušet levný navazovací materiál od spolehlivé firmy DAM z Německa? Odhozový vlasec DAM je dostupný na e-shopu PARYS.

Právě tato společnost nabízí odhozový vlasec DAM Trinity Tabered, který je k dostání ve dvou průměrech. Rybář si jej může vybrat v průměru 0,50 nebo 0,70 mm. A tohle jsou už odhozové vlasce, které toho fakt hodně vydrží! Určitě doporučujeme!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -