DomůNovinkyRybáři „ztratili“ krásný rybník u německých hranic! Byl vyjmut z rybářského revíru

Rybáři „ztratili“ krásný rybník u německých hranic! Byl vyjmut z rybářského revíru

- Reklama -

Velká škoda pro rybáře ze západu Čech! Právě u česko-německých hranic je krásný rybník Nový u Studánky, který byl ještě nedávno součástí revíru Kozí potok 1. To ale už neplatí! Na základě rozhodnutí Krajského úřadu Karlovarského kraje se tohle mění, takže na této vodní ploše už neplatí svazové povolenky.

Ilustrační foto: InRybar.cz 

O vyjmutí rybníku Nový u Studánky rozhodl Krajský úřad Karlovarského kraje na začátku loňského prosince. Na rybníku tak nově neplatí povolenky Českého rybářského svazu, rybník byl vyjmut z revíru Kozí potok 1.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Brutální výprodej zakrmovacích raket! Stojí jen pár korun!

„Dne 6. 12. 2021 byl rozhodnutím Krajského úřadu Karlovarského kraje, jako věcně a místně příslušným orgánem státní správy rybářství, vyjmut rybník Nový u Studánky na pozemku st. p. 302 a p. č. 437 v k. ú. Studánka u Aše o výměře 4,2793 ha z rybářského revíru 431 018 Kozí potok 1 (v soupisu revírů je rybník označen jako PR 01 Studánka v k. ú. Studánka s výměrou 3,3 ha),“ uvedl Západočeský územní svaz na svém webu.

„Rozhodnutí Krajského úřadu Karlovarského kraje o vyjmutí rybníka Nový u Studánky z rybářského revíru 431 018 Kozí potok 1 č. j.: KK/4930/ZZ/21-10 již nabylo právní moci a od letošního roku tak na podrevíru 01 Studánka neplatí povolenky Českého rybářského svazu,“ napsal Západočeský územní svaz.

 

Proč došlo k vyjmutí rybníku z revíru?

„Krajský úřad Karlovarského kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, obdržel dne 19. 10. 2021 žádost pana Pavla B. o vyjmutí rybníka Nový u Studánky na st. pozemku č. 302 a pozemku p. č. 437 obě v k. ú. Studánka u Aše o výměře 4,2793 ha (v rozhodnutí Ministerstva zemědělství č. j. 2645/18/2000-2220 je rybník označen jako nádrž Studánka (u žel. stanice) v k. ú. Studánka s výměrou 3,3 ha) z rybářského revíru č. 431018 Kozí potok 1,“ píše se v rozhodnutí Krajského úřadu Karlovarského kraje.

INFO: Kompletní rozhodnutí krajského úřadu o vyjmutí rybníku Nový u Studánky!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -