DomůAkční nabídkaČeši ukázali nové pruty na feeder: v poměru cena kvalita nemají konkurenci

Češi ukázali nové pruty na feeder: v poměru cena kvalita nemají konkurenci

- Reklama -

Česká značka ZFish je mezi rybáři populární díky produktům za super ceny. A nyní tuto pověst česká firma znovu potvrdila. Na rybářský trh uvedla feederové pruty, které nabízí kvalitu za super cenu.

Čeští a slovenští rybáři mají značku ZFish zafixovanou jako spolehlivý brand, u kterého najdou nejrůznější vybavení pro rybáře v super kvalitě, přitom neutrpí jejich peněženka. A tento „vzorec“ platí i u prutů ZFish. Česká značka nyní představila nové pruty na feeder, které jsou zhotovené z prvotřídních materiálů, přitom jejich cena je v porovnání s konkurencí opravdu hodně nízká. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Pruty na feeder ZFish Evolution

Tyhle nové pruty na feeder od české značky ZFish se fakt povedly. Jednak mají vynikající vlastnosti, jsou zhotovené z kvalitních materiálů, jsou dostupné v několika provedeních, a přitom jejich cena je fakt hodně dobrá! Nové pruty na feeder Evolution najdete na e-shopu ZFish.cz .

Musíme začít blankem: ten je zhotovený z prvotřídního karbonu 24T, který se vyznačuje vysokou pevností a odolností. Rybář se tak může stoprocentně spolehnout, že za své peníze dostane prut, který bude dlouhodobě a bezproblémově sloužit. Navíc ale je karbon krásně lehký, takže s prutem se perfektně manipuluje jak při nahazování, tak zdolávání. Prut má plně parabolickou akci.

Díky použitému materiálu, který slibuje zmíněnou odolnost, je prut fantasticky tenký. Rybář si tak užije zdolávání jakékoliv ryby při lovu na feeder, kdy ucítí každý pohyb ryby. Tohle je fakt fantazie! Blank pak slibuje také vynikající přesnost, takže rybář je schopný nahazovat přesně tam, kam potřebuje. Za tohle velký palec nahoru!

Musíme pochválit i design, který je skutečně „vymazlený“. Prut má elegantní matné zbarvení, na kterém se ale vyjímají bronzové doplňky. Tenhle vzhled by rybář čekal u mnohem dražších prutů! Skvělým doplněním, který není jenom o designu, je potom kvalitně zpracovaná korková rukojeť, která prutům dává „punc luxusu“. Ale znova: přitom tyto pruty jsou k dostání za fakt nízkou cenu.

 

Rybáři si mohou vybrat z různých typů prutů

Rybáři si nové pruty na feeder Evolution mohou vybrat v několika provedeních. Díky tomu si tak mohou zvolit přesně takový typ udice, který na svou oblíbenou vodu potřebují. Česká značka ZFish totiž pokryla celou škálu typů vod, takže si vybere skutečně každý milovník feederu.

První typ feederové udice má délku 3 metry a gramáž 20 až 60 gramů. Z toho vyplývá, že tento prut se nejvíce hodí na menší stojaté nebo tekoucí vody. Ideální je pak na „lesní nádrže“, kde jsou třeba na břehu stromy, které nedovolují použití delších udic. A kdy se vyplatí chytat poblíž vodní vegetace poblíž břehu. Tento jemný proutek pak slibuje maximální požitek při zdolávání ryby.

Na středně velké vody se potom více hodí prut Evolution v délce 330 centimetrů a v gramáži 30 až 90 gramů. Tento typ udice dovoluje použití těžšího krmítka, takže rybář je schopný nahodit podstatně dále. I tak ale i tento prut slibuje neuvěřitelné zážitky a návaly adrenalinu při zdolávání ryby. A udice toho vydrží skutečně hodně – při testování na ni testeři vytáhli amury o délce přes 90 centimetrů.

Na ty největší vody se pak hodí prut o délce 330 centimetrů a gramáži 40 až 120 gramů. S touto udicí je rybář schopný dopravit i těžké krmítko s krmením na velkou vzdálenost. Takže rybář se dostane i do takových míst, kam se jiní milovníci feederu s jemnějšími pruty nedostanou. A to je výhoda! Pruty Evolution najdete na e-shopu ZFish.cz .

 

Tip na vhodný naviják k těmto prutům

Pokud si chcete k výše představeným prutům na feeder vybrat i vhodný naviják, pak se určitě podívejte na naviják ZFish Striker ST. Tento naviják od české společnosti se vyznačuje perfektním chodem, vynikající brzdou a špičkovým zpracováním. Rybář se tak může spolehnout na dlouhodobé a bezproblémové používání.

Rybáři si pak mohou vybrat ze dvou velikostí. Na ten nejjemnější prut se určitě více hodí naviják o velikosti 2500 , na tužší pruty pak model o velikosti 3000 . Skvělou vlastností těchto navijáků je, že je lze využít jak při lovu na feeder, tak později i při lovu na přívlač nebo na rybičku. A i u těchto navijáků platí, že jsou k dostání za rozumnou cenu…

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -