DomůAkční nabídkaČeská firma Flajzar končí s výrobou hlásičů NEON: doprodává je za pár korun

Česká firma Flajzar končí s výrobou hlásičů NEON: doprodává je za pár korun

- Reklama -

Firma Flajzar s.r.o. patří k předním výrobcům rybářských signalizátorů. Jejich produkty jsou dobře známé díky perfektní kvalitě a dlouhé výdrži. Nyní můžete mít kvalitní signalizátory za nízkou cenu. 

Ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

Drtivá většina rybářů, která vlastní produkty od firmy z Moravy, na nich nejvíce oceňuje vysokou kvalitu, bezproblémové fungování a dlouhodobou životnost. Obrovská kvalita, která vydrží dlouhé sezóny, je prostě největší předností výrobků tuzemské rybářské společnosti.

Chtěli byste takový signalizátor taky? Teď máte možnost ho získat za super nízkou cenu! Česká firma Flajzar s.r.o. totiž končí s výrobou nadupaných signalizátorů NEON TX3 s přijímačem, ale také s výrobou NEON3 bez přijímače. Firma je nyní doprodává za super peníze!

Důležité info na začátek: i když česká firma Flajzar s.r.o. doprodává zmíněné modely signalizátorů, tak to neznamená, že by neměla náhradní díly na případný servis. Společnost ujišťuje všechny zákazníky, že i na tyto výrazně zlevněné produkty platí 3letá záruka, ale také možnost pozdějšího servisu.

 

Signalizátor Fishtron NEON TX3

Perfektně zpracované signalizátory od tuzemské společnosti si získaly srdce rybářů díky kvalitnímu zpracování, perfektním vlastnostem, ale třeba i zajímavému designu. Takový signalizátor jen tak někde neseženete! Zlevněné signalizátory Fishtron NEON TX3 najdete na e-shopu FLAJZAR  se super slevou.

Tyhle ikonické signalizátory na ryby si rybáři oblíbili třeba díky zmíněnému unikátnímu designu. Firma Flajzar s.r.o. signalizátory NEON TX3 vyrábí z průhledného materiálu – takže ve chvíli, kdy se přístroj při záběru rozsvítí, tak započne nefalšovaná „rybářská diskotéka“. Kromě toho jsou ale signalizátory vybaveny také výraznou poziční LED diodou.  

Obrovským plusem tohoto signalizátoru je jeho extrémně jednoduché ovládání. Tento přístroj je tak vhodný i pro technicky méně zdatné rybáře. Jde o to, že ty nejdůležitější funkce si nastavíte s pomocí dvou prvků. Rybáři si tedy rychle nastaví výšku tónu, jeho hlasitost, ale třeba také citlivost. 

VIDEO: Jak fungují signalizátory Fishtron NEON TX3 od české firmy Flajzar s.r.o.?

Kromě toho se ale rybáři u tohoto signalizátoru vždycky mohou spolehnout na super vlastnosti. Rybáři si například pochvalují přijímač až pro 6 zařízení nebo daleký dosah signalizátoru až na 150metrovou vzdálenost. Díky tomu tak rybářovi neunikne záběr ani při vzdálení od nahozených prutů.

Hledáte kvalitní signalizátor na ryby za zajímavou cenu? Pak se určitě podívejte na web českého výrobce Flajzar s.r.o., na kterém tyto dokonalé stroje najdete se super slevou. Ale bacha! Jelikož jde o doprodej, tak počet zlevněných kusů je výrazně omezen. Signalizátory NEON TX3 najdete na e-shopu FLAJZAR .

 

Levný signalizátor na ryby Fishtron NEON3

Jste rybářem, který nepotřebuje signalizátor s vysílačem? Pokud patříte k rybářům, kteří příposlech vůbec nepoužívají, pak by vás mohl zaujmout tento „základní model“ Fishtron NEON3. Ten nyní seženete na e-shopu FLAJZAR  za super nízkou cenu!

Zcela zásadním plusem je aktuálně zmíněná super nízká cena. Tento signalizátor se cenově dorovnal i levnějším modelům na rybářském trhu, přitom ale nabízí obrovskou kvalitu, která je pro českou společnost Flajzar s.r.o. tolik charakteristická. Takže pokud aktuálně hledáte TOP kvalitu za rozumné peníze, právě jste ji našli.

Signalizátory na ryby Fihstron NEON3 přitom nabízí dokonalé vlastnosti. Samozřejmostí je nastavení výšky tónu nebo hlasitosti. Regulace citlivosti se pohybuje od 5 do 150 mm, takže rybář může reagovat na aktuální povětrnostní podmínky nebo proud. Příjemným „detailem“ je pak i konektor pro připojení svíticího swingeru.

Nenechte si ujít perfektní příležitost pro super výhodný nákup, kdy opravdu za super cenu můžete získat neuvěřitelně kvalitní hlásiče na ryby, které vydrží dlouhou dobu. Tohle je prostě česká kvalita! Zlevněné signalizátory Fishtron NEON3 najdete na e-shopu FLAJZAR .

 

Soutěž o sadu hlásičů za 7500 korun!

Připomínáme, že ve spolupráci s magazínem InRybar.cz stále probíhá soutěž o produkty společnosti Flajzar s.r.o. v celkově hodnotě více jak 12 400 korun. Hlavní cenou je potom sada hlásičů E3 TX (3+1) v hodnotě 7500 korun. Kromě této hlavní ceny ale rybáři mohou vyhrát třeba kvalitní lampu Fishtron WRL3, anebo letošní novinku – čelovku HL346P s přijímačem.

Jak lze tyto parádní ceny vyhrát? Je to naprosto jednoduché! Stačí správně odpovědět na 3 jednoduché otázky. A správné odpovědi odeslat! Soutěž o TOP rybářské ceny trvá do 19. prosince 2022. Zúčastněte se také soutěže o produkty Flajzar s.r.o.

 
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -