DomůAkční nabídkaČeská firma Flajzar způsobila poprask: představila revoluční signalizátory

Česká firma Flajzar způsobila poprask: představila revoluční signalizátory

- Reklama -

Česká společnost Flajzar s.r.o. se na rybářském trhu výrazně „přihlásila o slovo“. Na pražském veletrhu FOR FISHING představila zbrusu nové hlásiče, které jsou od té doby jedním z hlavních témat.

Jen málokterý česko-slovenský rybář nezná společnost Flajzar s.r.o. z Moravy. Tento výrobce je pověstný kvalitní elektronikou pro rybáře, která nabízí spolehlivost a odolnost. Silnou stránkou této firmy jsou ale i inovace. A to moravský výrobce znovu ukázal v plné síle. Představil totiž naprosto unikátní signalizátory na ryby, které jsou v mnoha věcech naprosto revoluční…

 

Signalizátor na ryby Flajzar Fishtron Q10 TX

Česká společnost zabývající se výrobou spolehlivé elektroniky pro rybáře na nových signalizátorech Fishtron Q10 TX pracovala opravdu dlouhou dobu. Ale ten výsledek stojí za to! Firma představila novou „dimenzi rybářské elektroniky“, která je naprosto unikátní. Nové signalizátory Fishtron Q10 TX najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Naprosto zásadní inovací u nových signalizátorů Flajzar Fishtron Q10 TX je jednoznačně unikátní design. Ten je skutečně naprosto jedinečný, a proto není divu, že toto je jedno z hlavních témat rybářských diskusí. Pro výrobce je pak vynikající odezvou, že rybářům se v drtivé většině inovovaný vzhled velmi líbí.

A ono se není čemu divit! Ve chvíli, kdy se signalizátor při záběru rozsvítí, tak nastane nefalšovaná „světelná show“. Další inovací je pak určitě i nastavování funkcí na signalizátorech Fishtron Q10 TX. Ty se totiž nastavují s pomocí knoflíků na bocích hlásičů. Díky rozměrnému ovládání je tak nastavování funkcí skutečně komfortní.

VIDEO: Jak vypadají nové hlásiče Flajzar Fishtron Q10 TX? Více ve videu

Ještě k tomu LED osvětlení na signalizátorech: vizuální signalizace záběrů s pomocí LED diod signalizuje i směr odvíjení vlasce při záběru od ryby, takže rybář okamžitě ví, jaký typ záběru právě „dostal“. Na signalizátorech pak lze nastavit i jas LED osvětlení na takovou intenzitu, která rybářovi nejvíce vyhovuje. Zároveň pak lze LED diody i úplně vypnout.

 

Nové funkce, do kterých se zamilujete!

Samozřejmě zásadní jsou potom i funkce, které jsou u nových hlásičů od Flajzar s.r.o. k dispozici. Co se týče úplně nových funkcí, tak musíme zmínit například funkci CONNECT, která kontroluje dosah s přijímačem Fishtron RX MAX. Rybář tak má naprosto jistotu, že v případě nutného vzdálení od prutů bude mít vše pod kontrolou.

Další vylepšení, které si česká společnost přichystala, zaujme především ty rybáře, kteří jezdí k vodě na vícero dní. Nové signalizátory Fihstron Q10 XT mají totiž alarm proti krádeži prutů, díky čemuž se rybář může mnohem klidněji u vody vyspat. S pomocí moderní technologie od české společnosti má rybář jistotu bezpečí.

A tohle není poslední novinka, kterou si vývojáři z Flajzar s.r.o. připravili. Dalším benefitem je například funkce automatického zvýšení citlivosti. A dalším výrazným plusem je, potom i přidaný konektor, takže rybář může k hlásiči připojit jak svítící swinger, tak například i svíticí uši. Za tohle obrovský palec nahoru!

Rybáři pak na signalizátorech Fishtron Q10 TX najdou celou řadu špičkových vlastností, na které jsou zvyklí u zaběhnutých modelů od moravské společnosti. Na signalizátorech například rybáři najdou oblíbenou funkci MUTE, která vypne zvuk na 1 minutu, takže rybář si v klidu může nastavit swinger, aniž by obtěžoval okolí.  

Česká společnosti Flajzar s.r.o. tak znovu ukázala, že je tahounem mezi rybářskými firmami zabývající se výrobou a vývojem rybářské elektroniky. Revoluční signalizátory Fishtron Q10 TX nabízí skutečně mnoho nového, takže není divu, že tolik zaujaly česko-slovenskou rybářskou veřejnost. Nové signalizátory od Flajzar s.r.o. najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť, Flajzar s.r.o.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

6 KOMENTÁŘE

    • Přesně každý kouká na to aby to nikdo jiný vůbec nevěděl že má záběr a tohle bude vědět celej pisak. (Nádhera).

  1. Nerozumím tomu, nic co se před 10lety nedělalo.. Tady proste nic dal už vymyslet nejde, takže krom vzhledu se nedá nic vylepšit..

  2. Osobně design a velikost velká bída. Poprvé jsem je viděl na for fishing a byl jsem velice zklamán. Jsem dlouholetý fanousek Flajzaru, ale tohle je podle mne velký krok zpět..

  3. Jako vážně někdo koupí pípák za trojku se stejnými funkcemi jako z Alíku Hirisi za 200-300. Tlačítka na boku, indikace směru záběru, vypnutí diod, zapnutí nočního osvětlení. I kdyby vydržel jen 2 roky, tak si jich můžu koupit 10 a mám na 20let vystaráno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -